Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csövi! Én is pesti vok.
Ha gondolod hivj fel és lehet tok érte adni vmit!
Köszi szépen, de nem az én érdemem...

Éncsak a motorokat biztosítottam, egyik ismerősöm rajzolta le őket
Igen régebben azzal rajzolgattam még aszén készletem megvan ugye megkel tanulni először rajzolni majd árnyékolni és aztán lehet átérni a festésre emelet sok gyakorlásra is szükség van.
Jól rajzolsz grafittal szépek a motorok.
Heló Andi először is kasírozott vászonra festek olajjal, portrét nem vállalók mert ősszintén nem tudok ezzel
külön kéne foglalkozni és tanulni de motor motorossal szívesen festek egy akóra kép készítése 15000 ezerbe van.
nagyon érdekelne mondj egy árat
Szia kdx hobbi motor .
Üdv error, a motor forgalomba van helyezve? ilyesmit keresnék csak számít a rendszám! Köszi!
Motor szállitást ,motor mentést , vállalok 06309492804
ceruza/szén rajz is megy?
telfonszám 06309492804. A motor ára : 550000 ft ezek lemaradtak az elöbb a zzr hirdetésböl
Hello emberek van nekem egy Gyári Transalp kipufogódobom amit eladnék 10eért vagy csere érdekel 100/80-16 és 120/80-16os jó vagy uj állapotu robogó gumi! kgb07@freemail.hu
eladó 1999 es évjáratú zzr 600 kawasaki német papirokkal.Szép állapotban ,markolat fütéssel forgalomba helyezhetö. forgalomba helyezést is elintézem ha szükséges.Házhoz szállitás megoldható
kutyacsont van van ha érdekel, az elejét könnyű lejjebb engedni
szép a pancsi!
Szia!
Engem az érdekelne, hogy papírra vagy vászonra festesz, vízfestékkel vagy olajjal. Portrét is tudsz festeni? Egy 60 cm magas és 80 cm széles kisgyerek a motoron mennyibe kerűlne?
Üdv: Andi
2006-os z-750hez keresek ültető szettet meg kőszőnném ha valaki tudna segiteni
Köszönöm a tippet én szívesen vállalók festést más motorokról és motorozásról egyaránt ha van rá érdeklődés.
Egy tipp:
Abban látnék bizniszt, ha valaki elküld neked egy jól sikerült fotót, ahogy motorozik pályán, krossz, vagy túra közben, stb., és te csinálnál belőle festményt.
Jól festesz, mármint nem udvarolni akarok, hanem tehetséges vagy
Ha tudol óccsobbé, nem bánnám ha dobnál egy mailt, vagy sms-t.
előre is köszi4
Neked semmi sem jó
Nem volt még 636-osom
De nyugodtan használhatsz 190-est.
köszi!
óccsóbbat nem tudol?
hello brian mester. 636 osra te szoktál rakni 190 es gumát?