Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hy! Valakinek esetleg egy 125-ös Honda CR 125R ?2003-tól?jóó áron?Jovolna vagypedig 2005-től KTM sx 125?
Sziasztok. TUDOM,NEM MOTOR! De az árukból az lesz!
9 db Amerikai Pit Bull Terrier kiskutya eladó!
18.000. Ft/db
Elérhetőségem az adatlapomon!
sziasztok

Spidi NRG zsír új egyrészes 52-es ruha és Sidi 42-es csizma eladó
hello meg válnék szeretet mocim tol mer nagyobat szeretnék venni!a moci egy 250ccm 2t yamaha yz amit tudni kell rola!1993:új dugó gyürü!első fogas,első betát hátsó betét vacsi ujak!most vetem rá teló védöket és hátso idomot!most volt telo szimering cserélve!kék verseny kormány van rajta!anyi baja van hogy első gumit kell cserélni!am a hátso oan 70%!arrow dob van rajta!ha érdekel:06 70 703 56 67! csere is érdekel!
http://www.kepesmotor.hu/honda... eladó honda xr 125/50 supermoto
rendelhető.06-30-9036030.
eladó állítólag cagiva mito a képen látott hátsófelni ára megegyezés szerint. 0620/992-4528
eladó metzeler me z4, 160/60-18 , teljesen új hátsógumi ( csak hátsó!) ára 18000 ft. 0620/992-4528
Hello!
Eladó a képen található SPIDI bőrruha!
Hibátlan állapotú és full protektoros plusz koptató! 2008-as modell!
Méret: 50
Ár: 150,000FT
Érd:. 30/680-2519
eladó 2000 évjáratu , yamaha r1 komplett blokk papíros átíratható, légszűrővel, légszűrőházzal, kábelköteggel, gyújtásmodullal, trafókkal, a blokk tökéletes állapotuú. ár kompletten 170 eft. 0620/992-4528
ELADÓ egy Akrapovic full titán evo rendszer 07-08 as R1 re! Új ára: 607000Ft én odaadom 300000 Ft-ba
Áhá értem.Hát akkor ezekkel sokmindent nem tudok kezdeni
Azért köszönöm a segitséged
Szia. Amim van a motorhoz, nem sok minden, váz, lengőkar nélkül,hátsó felni, első felni ,szakadt ülés, műszerfal,
tank és az idomokból pár darab.
Ausztriában lomizó cigányoktól vettem, amikor mutatták miről van szó csak azt tudtam,hogy Honda de azon belül nem is volt elképzelésem.
Először csak mint érdekesség nézegettem nem is akartam ilyen dolgokat venni de aztán annyira nevetséges áron kínálták, amiből még alkudtam is, hogy el kellett hoznom.
A foszer esküdözött,hogy megvan a blokk is de persze soha nem került elő, pedig sokszor kerestem miatta.Röviden ennyi a történet.Üdv: Szabi
Valami elérhetöséget légyszives adjál,mert ahogy nézem rajtad kivül semmilyen más lehetöségem nincs egész magyarországon
Mailcím vagy msn vagy mindegy.
Az én mailem : yaneeken kukac citromail pont hu
Elöre is köszi
Sziasztok eladó lett a 125 ős Yamaha Dt-m kocsi vásárlás miatt !

http://www.hasznaltauto.hu/2629644_yamaha_dt_1998


Az árból az árból valamennyit tudok engedni,több kép van az adatlapomon Infó :petrik6@freemail.hu cimen és a 06705502469 számon.
Van egy eladó HJC ZF-9 KAST sisakom M-es méretben hibátlan állapotban!15.000ft
Hello emberek! Van nékem pár eladó holmim mint pl. egy gyári rtansalp kipufogódob,egy gilera xr125 gyári kipufógó, és van egy cannon kis digit fótógépem eladó erre az egészre akár csere is érdekelne egy nyitott kipu 125ös géphez jobbos felfogatással vagy bármi mocis cucc! darabonként is eladó ár megegyezés szerint!

kgb07@freemail.hu
30-493-23-10
Schuberth R1 Dark Ice M-es sisak eladó 85000
http://kepesmotor.hu/bukosisak...
Sziasztok.
Ismerősöm szeretne venni valamilyen "távolkeleti"gyártmányú,
125-150ccm-től rendszámos robogót,100K-200K között.
sanyika11kukacfreemailponthu
Nagyon kiváncsivá tettél! Ha nem jön össze boltolás akkor kiváncsi lennék mik vannak neked.Képeid vannak a cucokról?
Ha az emberrel megegyezünk visz mindent de nem teljes az alkatrész park, külömben összeraknék egy motort. Ilyen nem sűrün jön szembe
Ja értem.Gondolom teljes idomszetted lámpával nincs hozzá
Lehet azt rá lehetne variálni a régebbi VFR-re?
Nekem volt, van sok alkatrészem hozzá de csak alkatrész vámosok. Most tárgylok egy Belga sráccal aki vinne mindent ha megegyezünk. Neki versenyzésre kellene,hogy milyen kategória nem tudom.
A nagyfalatot az árára értettem
Külföldi oldalakon sokat olvasgattam róla,a futómüvét ott is istenitik,igaz a generátort meg ugy álltalában az elektronikát már annyira nem.
Na de az ot van,itt meg semmi ilyen moci,max a régifajta ami nem egy szépségbajnok,igaz az ára jó.Fél siker
De egy ilyen ujabbfajtának mennyi lehet a kb ára?
Ennyire tényleg nem nagy falat és a mai motorokhoz képest inkább a híre nagyobb mint a teljesítménye és a futó műve, de a hírnevet megkell fizetni.