Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Versenylábtartó konzolt keresek, Yamaha r6r-hez 2008.
Előre is köszi.
Heló motorosok két festményt szeretnék eladásra kínálni nektek egy
60X40 kép ami egy régi pannonia van festve meg egy 30X50es mgpis
kawasaki zxrt. A képek saját készítésűek és még több is várható ha érdekel valakit valamelyik a kalinka18@freemail.hun megbeszélhetjük.
A fényképek egy kicsit torzak ezért elnézést kérek.
valakinek nincs eladó cr250-re végdob?
Eladó Srad 750 Plexi . gyári plexi feketére festve,puig matricával. nem átlátszó. 5000 ft. csere lehet . mit adsz érte?
sziasztok
Nem tudtok 125ös Honda crm-hez (1999es) eladó műszerfalat?
köszi
eladó hornet elsőfelni 16-os , tárcsákkal, használható gumival ár egyben 35000 ft. --- gsxr 600-750 és több suzuki tipusba való komplett zárszett 2 gyári kulcscsal ár 35000 ft.--- suzuki gsx 750f , k3 füstszínű indexek égőikkel együtt egyben 13000 ft.--- leo vince komplett de sérült rendszer gsxr 1000 k4-hez ár 40000 ft.--- yamaha r1 komplett blokk 2000 évj. magyar papíros légszűrővel, házzal, trafókkal, gyújtásmodullal, kábelköteggel egyben 170 eft. tel: 0620/992-4528
Hali, van egy Polo 44-es bőrruhám, kétrészes, semmi extra cicoma, sima fekete.Olcsó.
Eladó külön-külön is.Pár oldallal visszább tettem róla képet is ugyanide(asszem).
+ a biztosítás ....
Császtok!
Eladó egy Kawasaki KMX 125-ös enduró. a motor kiváló állapotba van,
CSERE IS ÉRDEKEL!

http://www.kepesmotor.hu/kawas...
Eladó egy HJC ZF-9 KAST,M-es méretű hibátlan állapotú bukósisak!Fix:15.000ft
Nem. Az okmányirodába.
Üdv eladtam a motort. Az adásvételit a helyi önkormányzathoz kell bevinni?
forgalmi+törzskönyv: 12000.-
átírás 24x1200: 28800.-
eredetvizsga: 17000.-

minimum ennyibe, ha nem hagytam ki valamit...
úgy értem hogy friss a vizsga rajta tehát az nem kell..
valaki gyorsan összedobálná nekem hogy mijen egyéb költséggel jár egy 1200as xjr megvásárlása friss vizsga meg minden.. az átírásra meg minden apró szarságra gondolok csak ugy sacc/kb köszönöm előre is örök hála!
Hahó!
FZ400R hez minden alkatrész!
Váz, blokk, stb. Minden sérülésmentes!
70/977-57-61
Eladó, elcserélhető!
Gs500 gyári dob, homokfúvott GS táblával, a gyárinál hangosabb! Irányár 18 000ft.
Oksa ! ! !
köszi!
100 ezer körül lehet a végére a papirmunka, kell kétnyelvü adásvételi megmég az okosok megmondjék hogy mi de inkább ird be a motorok behozatala külföldről topicba
helló!
egy hozzáértő segítségére lenne szükségem!
lenne 1 gép amit kiszemeltem magamnak, csak az a gond hogy külföldi (osztrák) papirokkal és nincs rajta műszaki! Álítólag minden papír megvan hozzá bár nem tom ez alatt mit ért...
Hogyan lehetne ezt magyarországon forgalomba állítani?
hol lehet ilyenkor magyar műszakit, forgalmit beszerezni és kb mennyi költség?
valamint ezen kívűl van amit el kell intéznikülföldi papirok esetén?
köszi a választ!
CR500 valakinek...?180ezer és a tied!Minden fel van újítva(minden)!Gyere el nézdd meg!
Hali! Van pár eldó használt, de jó állapotú alkatrészem Derbi Sendához és Peugeot Speedfight2-höz! Pl: burkolatok, tank, fék, ......!
Eladó kerekek 17-esek 55ft ha érdekel valakit ?
Yamaha R6 03-05 évjárathoz: