Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Küldenél róluk képet az e-mail címemre? Adatlapomon megtalálod!
Tisztelt Forumosok!
Eladó 3db Puch 50cm-es segédmotor /üzemképesek / ebböl egyik forgalomban van és megkötöttbiztositása van.
ÁRak:puch Maxi S/katalyzátoros/50cm/Forgalomban/30,000 ezer HIánytalan felszerelésü.Aluminium felnis
Puch maxiüzemképes /AUsztriábol hozták be/Adás vételel forgalomba helyezhetőAluminium felnis Akét oldali müanyag burkolat hiányzik/ára :18,000 ezer
PuchMaxi G4/SPEED/ 3sebbességü /üzemképes /két oldalsó müanyag burkolata hiányzik meg az egyik lábtartó gumi/papirja nincs lomisok hozták be kosárban .EZenkivül még sok alkatrész kerekek gyujtások stb eladó.
Üzenetetaz imél cimre:gepszerelo@citromail.hu megegyezünk!mert felszámolok mindent!
Jó napot!
Motor vétel törlése miatt eladnám ÚJ, használatlan bukósisakom és motoros lekötő láncom(golyóskötélzár).
A sisak vételára 15990HUF, eladási ára 13000HUF,fekete színű,lakkozott.
Golyóskötélzár vételára 3990,eladási ára 2500HUF,kék színű
Érdeklődni lehet mobilon :20/5995276 vagy e-mailben:benya90@gmail.com
Fényképet e-mailben tudok küldeni,vagy akár mmsben is!
izirajder2005@freemail.hu
Milyen igaz, köszi
Haliho.
Engem az érdekelne, hogy honnan tudnék szerezni adásvételi szerződést?
Simson S51B blokk nélkül eladó, 180/17-es gumira cserélhető. 3000 ötforintos.
Jól mondja pohi. Eredet vizsga, "ocsmány” iroda, és persze csere a forgalmi.
De mintha januártól törölnék ezt az „adó” nemet?
Hűűű! Itt gyorsreagálású erők működnek , remélem így van, még azért pontosítok a tulajjal is meg az okmányirodával.
Köszönöm!
Asszem úgy is át lehet iratni. Ha még abból a korból való amikor nem volt törzskönyv akkor asszem nem kérik.
Ha tévedne a tulaj és nem abból az időszakból való csak elhagyta akkor a következő van:
A tulaj bemegy az okmányirodába és mondja hogy nincs meg és hogy köröztetni akarja.
Ezután már simán átiratható.
Az okmányirodás néni mondta nekem
Azért kérdezd meg pontosan hogy ez hogy van mert csak nagy vonalakban emlékszek.
120 most inkább...utánaszámoltam.
Semmi gond szerintem. Eredetiség vizsga után megkaphatja a törzskönyvet minden további nélkül.
Meg akarok vásárolni egy mocit, de sajna nincs törzskönyve, mivel a tulajnál volt már akkor a bringa, amikor még nem vezették be a tk-et.
Kérdés: Hogyan tovább? Mert ugye addig nem tudom átíratni a nevemre, mert az okmányirodában kérik egyből.
Előre is köszi a válaszokat.
Japánból hozok be kérésre, dollár árfolyamtól függ, teljesen új dobozában bogárvédővel orrtakaróval light smoke plexivel. Adatlapomon ott a weblapom azon belül pedig a galériában vannak képek róluk. Most kb. 125.000, de itthon 197.000, akciósan is pár nem szép darab 140.000 az IMETnél.
Eladnám GPZ 1000RX-em vagy esetleg csere is érdekel.Az ár sajnos papirproblémái miatt ennyi:nincs a nevemen,lejárt müszaki,blokk cserés de meg van minden papirja a cserélt blokkról is külön.Adom hozzá a kihalét blokk belsejét is sok jó alkatrész van benne.az ár:230.000FT
40 ezer Ft.A forgalmilyát leadták,és nem tudom nem ismerem azt aki ledta,de tudom a címét,és a nevét.
üdv! add meg légyszi az e-mail címedet! köszi.
580az ára
Mennyi?
Papirok?
Üdv!
Helló!Eladó,vagy cserélhető a képen látható MZ etz 125.A kuplungnál ki kell cserélni egy rugót vagy be kell állítani+a telószimeringeket kell kicserélni,de már meg vannak véve hozzá.Alig használt akksi, új kuplungtárcsák,jó blokkhang,minden elektronika működik rajta.
Eladó az adatlapomon lévő pályaidom..(fej,far és oldal idom) 40 Huf
Szisztok.
Van egy KAWASAKI KMX 125 1994 es endurom eladó.
Motorikusan teljesen felújítva(új hajtókar,hajtókar csapágyak,főtengely csapágy,főtengely szimering,váltó csapágy váltó szimering, dugó, gyűrű, komplett lánc szett)kis esztétikai hibával.
a régi alkatrészeket fényképpel tudom bizonyítani hogy cserélve lettek.CROSS MOTOR CSERE ÉRDEKEL
tel:06-20-493-04-19
Vételár:150000-ft.
eladó