Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

4és fél év garancia! aprilia rakta ösze szoval ugyanúgy garanciális maradt rajta MINDEN!
msn belagergo@vipmail.hu tel 06307153209
Üdv!
'08as jan 27.én 70esre átépitett(láncszett, karbi, hajtokar, hengerszett,kipuff) számlákkal stbstb. RS 50 motor 600.000Ft-ért eladó!
Helo mindenki!

Keresek Kawasaki ZXR250HEZ lábtartót, tanksapkát, gyári komplett légbeszívó csöveket, és első sárvédőt! Aki tud megtalál itt, zxr fórumban, pécs és környéke fórumban, meg msnen!
esetleg nem tudtok nekem ötletet adni a legegyszerűbb golyós kapcsolós vagy higanykapcsolós riasztó megalkotásához?
Nem tudom melyik pontosan, mert én csak beszerelni szoktam, és ennyiért szoktuk az új motorokhoz hozzáadni. (Nem én szabom az árakat) Gondoltam, hogy olcsóbban is meg lehet szerelni, mivel Honda márkaszervíz vagyunk.
eladó tankpadom ha vkit érdekel. Piros a teteje az alja pedig karbonos. Made in Italy 3ropi
énis ránézek azért a dolgokra, de köszönöm
Nem akarok köcsögölni, és rontani az üzleted, de ha a SENTINEL 1100 MOTO-ról van szó, akkor:

"SENTINEL 1100 MOTO
Motorriasztó LCD PAGERREL!

beszerelve: 42900 Ft. - eladási ára: 32900 Ft."

És ezt csak 1 perc keresés után a neten :) Imádkozz, hogy a vevőid ne keresgéljenek a piacon ;)
sentinel motorriasztó
800m- ig működő pager
indításgátló
emelésérzékelős
stb
50 szerelve
Ne haragudj hogy beleszólok, de ennyiért SOHA nem fogod eladni....
Ha tényleg el akarod adni jóval ezalatt gondolkodj..
Én 220-ért vettem a '96-os SX 300-amat...
Eladó '87-es RX125 Arizona enduro(power nélküli)
A motornak megvan a régi forgalmija, de ki lett vonva
irányár: 120e


további infó:
roland80@totalcar.hu
70-282-7377
szia nekem volna a quadodért egy 200 ccm es cross motorom ha érdekel hívj vagy írj
06703480336
technotron@freemail.hu
Hali!

2004es sziréájú Yamaha R1-est keresek. Magyarországi, jó állapotú érdekel.

Köszi: Mókus
riasztóra lenne szükségem olcsón! esetleg tudna valaki segiteni?
eladó cbr 900rr 96-97 hez a képen látott alkatrészek 0620/598-2538
ok, köszönöm hogy válaszoltál
200e, alkuképes még az ár...
Eladó 2004-es rendszámos(2010-ig műszaki) EXC 125. Irányár.: 750.000 Ft
Dehogynem én is szoktam müanyagokat hegeszteni csak nem motor hanem autó müanyagokat/ Lökháritó stb../
De ezt is lehet hegeszteni!
Üdv.
Megcsinálni nem lehet?
hello elado a börkabim 1.2mm-es valódi szarvas bör tavaly vettük törökországba csak aznap volt rajtam kb.1/2óráig azóta egyszersem használtam a multkor felakartam venni és-hát szomorúan tapasztaltam nem jó rám (kinőttem) hibátlan kopás sérülésmentes 415Euró volt amikor megvettük ha érdekel akkor irj az ordog93@citromail.hu -ra! képetis küldök!
RICHA cordura ruha eladó!
újszerű állapotban, váll,könyék,gerinc,derék és térd-protektorokkal!
van hozzá belecipzárazható plusz szélfogó
1szer használt!
mennyire áron alul?