Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello!
GPX 750 ,4/2 Leömlö csöveim vannak eladok.Annak is kéne passzolnia talán.Dobok nincsenek már hozzá.
én kersek egy honda xl 600-as forgalmit eladót aki tud valahonann az írjon a zol45@freemail.hu-ra vagy ide
Szeva Mad! Engem az érdekelne, milyet veszel helyette.
eladó suzuki gsxr 600-750 re való sportdob 4 csavaros felfogatású, ára 24000 ft. timua@invitel.hu
Szia !
Jelenleg nincs űléspúp rá
Üdv: Andi
Mondj részleteket a motorról kérlek!

köszi
Én utána járkáltam a dolgoknak és arra jutottam hogy ezeket az idomokat egy Thaiföldi cég csinálja,legföbb külföldi forgalmazójuk egy amerikai cég,ahonnan a legjobb áron lehet megvenni az idomokat,de arra vámot is kell fizetni ha behozod magyarországra.Az angolok is forgalmazzák,de ök már a vámmal terhelt áron árulják és náluk csak szettek vannak,nem lehet külön alkatrészeket is venni.
Az a legjobb az egészben hogy amerikából kb 20ezer forintal lenne többe szállitással együtt mint az angoloknál csak az alkatrészek ára.
Na de ezek a költségekmajdnem megduplázzák az egész árát és úgy már nagyon húzós ára van
Szia!
Én úgy tudom h ezt a spoiler-t egy angol cég csinálja.
A honda sztem ilyent nem adott ki.
A meglévő rvf és vfr modellekre lehet rábiggyeszteni.
Én már láttam ilyet matt feketében,Konica-festéssel ...amit el tudsz képzelni.
hali
Yamaha Yzf 600 Thundercathoz esetleg első sárvédő van?
Valaki?
Mail
fém fékcsövek (első 2db+hátsó) 15,000Ft
Lehet ez is benne van egy kicsit, de amúgy tényleg tudományos célokra kell
megvolt, próbálok még más forrásokra fényt deríteni...
Szia!
Sajna amit te most keresel, az most nincs
Üdv: Andi
Szia!
Minden van, a következő felállásban:
A sárvédő sérűlt mindkét felfogatásánál, ára: 8 E Ft.
Két faridom van a fehér repedt egy kicsit, ára: 15000,- a kék az jó, ára: 20000,- Ft.
Üdv: Andi
Használtauto.hu beirod 1000-20eFt ig....
Tudományos cél = milyen faszán lehet a jégen keresztben csúszni vele? :)))
Hello.
Keresek 4t autót, max egy 20asért, skoda, lada, kispók, mind1, csak beinduljon, és ülések legyenek benne, no meg budapesten legyen... , tudományos célokból kéne, tudom ez egy motoros oldal, de hátha :)
Esetleg van egy pár jawa 350 638, meg suzuki rg 125 gamma 90 elöttihez való alaktrészem...
Szevasztok van egy eladó Jawa Mustangom: Mustang
Szia!

Érdeklődék hogy 1000RR 2006-os ra űlés kúp van-e nálatok és hogy menyibe!
Szin lényegtelen mert újra tudom fújatni!
Várom válaszod!
Köszi
Szia!
Boldog Új Évet Kívánok én is
Van oldalidom , hibátlan, 25 E/db. Viszont van egy komplett szett, hibátlan 150 E Ft.
Üdv: Andi
Szia!
F4-hez sajna csak egy tankunk van.
Üdv: Andi
Esetleg CBR 929 hátsó sárvédő, fém fékcső készlet?
Szia Andi!
Engem meg Cbr 929-re érdekelne első sárvédő,meg farokidom