Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ennyire nagy falat lenne egy ilyen 400-as egy CBR 600-hoz képest?
Na mostmár azért nagyon kiváncsi vagyok hogy kb milyen árban fájna egy ilyen gyönyörüség
Gondolkodtam valojában a repsolos szin annyira nem is lényeges,mert 10 fontért teljes Repsol matrica szettet lehet venni,ami még postaköltséggel is bagatel.
Szerintem álmodj kissebet és vegyél egy Cbr-t az is egy nagyon jó motor és a közutakra való. Csalódni nem fogsz benne és kapsz hozzá alkatrészt a sarki árusnál is emberi áron.
Az igazsághoz az hozzátartozik hogy jövöre lejár a hitel a mostani motoromról és valami nagyobra akarnék váltani,de nem akarom hogy elszálljon velem a ló.Hiába érzem ugy hogy jól tudok motorozni és a Honda a kedvenc márkám azért egy 600-as CBR-re a maga 100-110lóerejével kicsit nagy váltás lenne a mostani után.Régóta nézegettem a nagyobb mocikat és ez a motor nagyon belopta magát a szivembe.Ez a motor egyszerüen gyönyörü és a teljesítménye is jó lenne,ráadásul a Repsol a mániám :)
Megprobálom hátha találok egyet ami megfelelö árban lenne,de ha olyan ára van akkor inkább hagyom az egészet és valami más moci után nézek.
Egy kb árat azért tudnál mondani?
Több nap neten való keresgélés után egyetlen egy helyet találtam magyarországon ahol bontásra van ilyen évjáratu motorhoz némi alkatrész.Használható állapotút egyet sem találtam ilyen évjáratól,nemhogy ilyen szinüt.
Külföldi oldalon találtam több eladót is föleg az ázsiai részen azoknak az árai igen jutányosak,de azok itt nem mérvadóak.Nem tudom itthon milyen áron lehet egy ilyen.
Mennyit szánsz egy ilyen ritkaságra?
Ez nem egy Cbr. amit bárhol megkaphatsz.
Ha komoly a szándék ez sokba fog kerülni de nem lesz tucat motor.
Ha nem találsz ilyet keress meg
Sziasztok!
Én keresnék egy motort,de nem igazán találok sehol sem ilyet.
Honda VFR 400 2003 gyártásutól,ez már az kisebb faridomú.Ha jól tudom csak 2004-től vol Repsolos fényezésü(de lehet hogy tévedek),na ilyen érdekelne!
Ha valaki tud ilyen eladó motort akkor az kérem jezze emailben : yaneeken kukac citromail hu
Elöre is köszönöm
Üdv:Nincs valakinek elfekvőbe egy 34-36 Delortó vagy Mikuni karbija?
eladó: suzuki tl 1000 r , 2000 évj., törzskönyves, szervizkönyves, gyári kulcsokkal, sportdobokkal, és gyárival. kis és gyári indexekkel. ár 850 eft. tel: 0620/992-4528
4t 125ccm robogót 600as endurora cserélnék
robogó: piaggio hexagon lx4
1990es fekete 30ezer van benne átlagos állapotú
HP 6300 PDA + MOBIL (független)
Újszerű karcmentes állapotban. Dobozában (Töltő, bőrtok, autós tartó, asztali dokkoló, headszett, autós töltő, billentyűzet cd-k, használati útmutató)
Ár:35.000Ft
Alig használt,kitűnő állapotban lévő enduró szett,Ktm 520 Exc-ben volt(Ktm,Husaberg) féktárcsák kal,lánckerékkel,fékrendszerre l(Brembo)kb70%-os gumikkal 100.000 ftért,remus kipufogó 30E Ft-ért.
Tel:0630/3368765
Elérhetőségek: krisztian19861@freemail.hu
06306326297
Ez pedig a Honda! Korát meghazudtoló állapotban!
Hali! Van pár eladó cuccom: Suzuki vs 600 intruder 97-es 26 ezer kilóméterrel, mintha új lenne 950 000Ft! Honda VF500FII 84-es évjárat, 500cm3-es v4-es motor, hibátlan gyári állapot, sérülésmentes, szinte új gumik, láncszett, olaj,olajszürő, 2010-ig műszaki 320 000Ft! Peugeot Speedfight 2 2002-es tökéletes állapotban fix 150 000Ft! Ja meg van még egy MTR L-es sisakom amit kb10 alkalommal használtam, van hozzá egy gyári és egy sötétített plexi is, tökéletes állapotú 10 000Ft!
Hello ALEX1.Volna nekem egy Honda Xl 600as vázba épített 250es Mz blokkos krossz mocim. A blokk most lett felújjítva(kb. 50 kmert mentem vele),
Fúrva lett a új dugó új gyűrű, csapágyak, csapszegek, felújjított kuplung, váltó stb. csak ez a felújjítás került 60 ezerbe.A moci babetta gyújtással szerelt tehet jobban pörög. Most bejáratós de bejáratás után sztem gyilkos lesz:D. Maga a motor nagyon jó kiállású, esztétikai hibák vannak de sztem itt nem azt a lényeg:D az első gumi szinte új, a hátsó is simán kibír még egy szezont...Ha érdekel akkor írj vissza, a motorom hirdetését pedig itt megnézheted:
http://www.hasznaltauto.hu/2310670_honda_
xl600_1988
Mivel jelenleg van egy kis gyújtáshibája így egyenlőre nem indul ezért 80000-ért oda adnám ha neked is megfelel vagy mondj jobb árat... e-mail-em:g-golo@freemail.hu Várom válaszod
keresek simson s51blokkot egyben vagy darabokban!
2006-os z-1000-hez keresek hátso lábtarto konzolt
Hali.
Honda Nx 650-ből lett építve 94-es évjárat, motorikusan teljesen fel lett újítva és friss olaj van benne illteve kb. 200Km. Önindító és berúgókar van rajta nem úgy mint az XR 600-on. Csak hobbicélra használható mivel nincsenek papírjai de adásvételit írhatunk róla én is így vettem! Az ára 270000 Ft.
Mi lenne az ára, mert ez engem is érdekelne.
Előre is köszi:
Egy jó barátom motorja eladó vagy cserélhető a tÍpusa Aprilia Atlantic 250-es luxusrobogó 2008-as forgalomba helyezésű mindösze 4000 kiló-méteres makulátlan szalonállapotú, cserébe elsősorban suzuki bandit 600-650-es, vagy Honda CBF 600-as vagy Yamaha Frazer 600-as 2002-töl 2008-as évjáratig érdekli. Elérhetőség Tel: 30/2897473
Hello! 130e, sérülésmentes, keveset használt...
CBR1000RR 06-07 ép és sérült idomok ezüst,HRC, szinben kerekek,fék,futómű, blokk komplett,stb ELADÓK.
szia mennyi lenne a 2dob?
Szia a kdx ára 350000ft
email:yamaha60018@freemail.hu
tel.:06304511005