Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eladó egy leállító gomb meg egy polisport kézvédő,2000-2000 huf!
Hali!
Mennyiért adod a felnit?
Mennyi a legalja? Teljesen új?
Te milenne ha árat irnál ahelyet hogy futtatod hogy mekkora ász vagy
mert akár hány ellen mentemár nemvol egyikse ellenfél
üdv

150 ezer ft
Szia!
Érdekelne a Honda x4 motorod! Feltudnák ajánlani egy gazdás Honda 1100xx 2007.03 évjáratú, magyarországi vásárlás, sport kipufogó, túra plexi, 3 túra doboz tartóval, 30000km-rel, még garanciával, karcmentes állapotú motoromat megegyezéssel. Ár:2000000Ft.
suomy-t a parillánál kapod legolcsóbban! Nekem Suomy vandal van, Pit Andersen replicába, (superbike VB-n többnyire ezzel mennek) szellőzése jó, szélzaj közepes, kevlár héj
120 körül új shoei x-spirit nem érdekel?
Hali! komoly sisakot vennék! Suomy spec1R, shoei xr 1000,AGV TI-TECH, ...! Mérete xL-es legyen! Lehetőleg új vagy nagyon szép állapotú legyen! Sötétített vagy iridiumos plexi előny!
krisztian19861@freemail.hu
"Nem akarlak lebeszélni, de 400-as motort akarsz venni 160k-ért és még fighterkedtek is vele"

Szerintem te valamit nagyon félreolvastál!
Nekem nem fighterkedésre kell a motor hanem rendes utcai használatra.Van egy ilyen motor eladó amit átalakitottak fighternek azaz egy idom sincs rajta.Nekem ez pont jó mert ugyis cserélném az egész idomzatot és még igy is olcsobban jönnék ki mntha rendes árban vennék egy használt VFR 400-as.Ahogy nézem 380-500-ig vannak eladó VFR 400-asok.
Ez a V4-es blokk szinte szétnyuzhatatlan,de mi a garancia arra hogy ha megveszek egy rendes használtat kb400-ért azzal minden rendben lesz? Semmi! Az is 88-92-esk annál meg már bármi is lehet
Végülis mindegy mert az oldalról is meg lehet rendelni mindent és ott is lehet PayPal-on keresztül fizetni érte.
Csak kérdés hogy a szállitási dij mennyit tenne ki,meg egyálltalán el tudnák e küldeni magyarországra.
Mért verné már le a cr-eket?
Nem akarlak lebeszélni, de 400-as motort akarsz venni 160k-ért és még fighterkedtek is vele
Nem vettem észre de van pontosan ott VFR 400-ra. Szerintem nézz körül ebayon lehet hirdetik magukat, vagy pedig egy emaillal lehet többre mész.
WOW! Nagyon szépen köszönöm!
Ez tényleg egy jó link.És az árak? Hát számolgass csak utána? egy komplett idomszett lámpákkal kb 400 font ami napi áron olyan 110.000Ft! Szerintem az nem is olyan sok!
Föleg hogy találtam egy streetfighterre átalakitott VFR 400-ast 160-ért.Az még mindig csak 270 plusz festés egyebek stb 400kiló alatt megvan az egész és teljesen egyedi motorom lesz!
Mostmár csak annyit kéne megtudni hogy hogyan lhet ezt a szettet bejutatni magyarországra és hogy az mennyiben lenne
Helló! Láttam régebben én is ezt a képet, sikerült is utánanéznem. Egy TYGA nevű cég utángyártott idomszettje van a motoron, ezen a honlapon megtalálod az átalakításhoz szükséges cumókat, elég költséges játék sajnos http://tyga-performance.com/si...
Hali! Mi pénz lenne a rruci?
gyere el próbáld ki rögtön beleszeretsz majd
ha 1 évvel lenne csak fiatalabb akkor talán érdekelne de igy nemtetszik
akkorse tetszik
pedig leveri a cr t
sajnos nem