Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

köszi szépen, de már találtam
Ehez mit szolnál?
Ha mégsem kapnál hozzá fesszabályzót a Yamaha majesti 150ccm-s é jó hozzá.
Erre cserélnél? Kb:200.000-t ér
Suzuki rg250g eladó vagy cserélhető robogóra.
Erre a mocira cserélnél?
én csörgesselek meg?
Eladó egy 1995 ös gyártású Simson S53-as motorkerékpár 4 sebességes új 70 es hengerszettel Polini rezor kipufogóval!nagyon erős könnyen indul jó menetteljesítménnyel 5 ágú csillagfelnivel szép festéssel!minden működik rajta!Sérülés hiba nincs!Csakis kihasználatlanság miatt eladó sürgősen esetleg olcsóbb beszámítása érdekelhet!Érd:em ail-msn gibi001@citromail.hu vagy a 06 30 617 011 számon!
06-30-697-4239 csőrgessmeg visszahivlak
hát jogy írtad hogy neked kp kéne nem csere!
hello hogy jön ide a riga delta tank?
Szevasztok!

Eladósorba került a kicsikém, gondoltam beteszem ide is. Egy '97-es VFR750F-ről lenne szó:

http://kepesmotor.hu/honda/i?p...

Nagyobb felbontású képek a profilomban a fotógalériákban, illetve a http://bikepics.com/members/cs... oldalon vannak. VTR1000F csere érdekel, 1.2M HUF körül, 2002-es évjárattól fölfelé.

Üdv, Csizi
Helló! Eladó 4db 215/55R16-os Michelin Alpin 90%-os téligumi+ 4db 16-os Vectra felni! Gyerekmotor csere érdekel!
Szasztok! Eladó Kawasaki KXF 250/450 06/07-es Polisport hűtőidom pár.Originál állapotban, zacskójában 2x lett kibontva és visszarakva.Ára:6000 FT vagy minimum 80%-os első cross gumira cserélném.Budapest

ok moto22!kp is jo de neked van riga delta tankod?
Nemtudok rolla!szoval nem nem az van benne! semmi köze a drz-hez!
mekkora ennek az ülésmagassága?
milyen állapotú?
van valami hiba rajta?
Ok,nem sokan vették sztem észre,de az rm-ben DR-Z első villa van?
Hello kp kéne nekem vagy ha csere is akkor inkább ujjabb!
sziasztok!
Riga Deltára keresek tankot! Akinek van vagy tud szerezni kérem írjon az alábbi címre: adam91@fibermail.hu
Cserébe tudok adni komár alkatrészeket vagy mást!
progrip protektor mellény eladó 10000ft érdeklődni email: specialized002@freemail.hu msn: toreroda@bekesnet.hu
Sürgősen eladó Yamaha TDR 50/80 kismotor adok hozzá 3 liter olajat,és 1 sisakot.ár: 89000.- T:06209181598.
Jaja, régen egyáltalán nem voltak crossgépek 18-as hátsóval
"18-asban nagyon ritka a krosszgumi ha egyáltalán létezik..."


Jjjjáj...