Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

na igen, de Katonak van kp része is, ami már másképpen fekteti a gyermeket....
Most viszont új hitelt kell indítani rászámolni a piaci árra, így a vevő nagyon is jól járna. Viszont az eladó kurva szarul, szóval én most nem adnék el hiteles motort..
nem személy szerint neked írtam hanem általánosságban én ajánlottam már fel hitelátvállalást, nem vitték el a vasat még úgy sem hogy az összes költséget kifizettem volna ami az átvállaláshoz kell. Utána kereskedésből megvették a vasamat, persze a hitel még kicsit több lett rá és indulót is bele kellett tolni.. Szóval vannak még olyan emberek akiknek vissza kéne nézniük
tudom a szitut de neki a vissza fizetö ott lett több hogy szar a forint gondolom valuta alapu és igy lett magasabb a vissza fizetöje de lehet vissza nézek az álltalános iskolába
nem sértesz vele!ez csak egy lehetőség azoknak akik nem tudnak 10%vagy 20% be fizetni!
1,5-ért, és másnap. ez a helyes
Kis segítség a tisztán látáshoz. nagyon sok számomra balfasz ember van, és ezért elnézést kérek, de ez a véleményem.
A hitelátvállalásról van szó. Felajánlanak neki egy motort, amin mondjuk legyen 2,4misi a hátralék. azt mondja, hülyevagy, a motor jó ha 1,5-et ér. elmegy, vesz hitelre 15-ért motort. Utána másnak lekéri az egyenlegét, és látja hogy a 1,5 misis motorra is 2,4 a hátralék.
Szóval SOHA, ismétlem SOHA a mostani árat hasonlítsátok a hátralékos árhoz! Aki ezt teszi, az mehet vissza általános iskolába számolni tanulni. Meg kell nézni hogy az adott motornak kb mennyi a piaci ára, arra kiszámolni a hitelt és a két hitelt kell összehasonlítani. Aki meg nem akar hitelezni, ne nézegessen hitelátvállalós motorokat, van elég más megoldás..
http://www.hasznaltauto.hu/2703688_yamaha_fz6-n_2008


nem akkarlak megsérteni de ilyen árral nehéz lessz eladnod söt képtelenség
Helló mevan még a kesztyü?Mekkora méret?Én bölcskéröl irok meglehet valamikor valahol lesni a kesztyüt?Írj!Zsolt
2.115.000ft-ért vettem 96hónapra!
28.000ezer a havi törlesztése!megkímélt!szemem fénye!
a tank táska a tied !tegnap kértem le az egyenleget!kapaszkodj!2.400.000 sajna!málusig még fizetném!állom a költségeket!
szia ha esetleg tudnála motorról küldeni képet leirást a motorról pl:extrák ha esetleg van,és a hitel összegröl köszi
Sziasztok!2008.09.30-án vettem át fekete Yamaha fz6 s2-es motoromat!7400km van benne,hitelátvállalással ELADNÁM!Szeretném tavaszig le cserélni egy R1-re !
Szia érdeklödnék a mocirol , msn.: jonny76@hotmail.hu Lenne neduro cserém is DR650 2002 papiros, de kp. is megoldható.
Évjárat:
Márka:
Típus:
Üzemanyag:
Sebességvál
tó:
Meghajtás:
Magyar forgalmi:
Ár: 1981
Oldsmobile
Cutlass
Benzin
Autom
ata
Hátsókerék meghajtás
Van
5 000 Ft Leírás:
Tombolára bocsátom az autóm. 5000 Ft egy tombola. Nincs semmilyen járulékos vagy hozzáadódó költség. Amit tudni kell róla, ez egy '81-es Cutlass, rozsdamentes ( lakatolt, új body mountok stb ), 406 SBC épített motorral, vadiúj 200r4 váltóval, új hajtással, új műszerekkel, motor körül minden periféria új. Új szilentek, hátul új kadmiumozott lengőkarok poliuretán szilentekkel. Rendezett papirok, érvényes műszaki, zöldkártya. Forgalmi szerint motorkódos, eredetileg is V8 SBC, 93 kW. A sorsolással kapcsolatban további infó az info@autoloto.hu címen, vagy napközben a 06306924862-es számon.
Ár: 5 000 Ft

GYIK:
1. mivel tudom bizonyítani a vásárlást?
válasz: a befizetés illetve utalás bizonylatát kell megőrizni, a sorsoláson ezek bizonylat száma fog szerepelni

2. mi a garancia az esetleges sikertelenség esetén érvényes visszafizetésre?
válasz: az egész tombolát ügyvéd felügyeli, a vásárlás tényét igazoló bizonylat jogosít a visszafizetésre

3. meddig van időm "benevezni"?
válasz: 2009.január 19-én indult az óra, alapvetően 4 hétben határoztuk meg az akciót, eddig kell elérni a minimális darabszámot, ekkor a közjegyző kijelöli a sorsolás időpontját

4. mi az, hogy minimum darabszám? mi a plafon?
válasz: a minimum darabszám 500 db, ha ezt elérjük a sorsolást megtartjuk, ha 4 hétig ez nem sikerül akkor az összes befizetés visszafizetésre kerül, a plafon 1000 db, ennél több tombola semmilyen módon nem értékesíthető

5. valóban további költségtől mentes a "nyeremény"?
válasz: IGEN. nem nyereményről beszélünk, a szerencséssel adásvételi szerződést kötök és ennek alapján a nevére írva kapja meg az autót, az átírást is én állom

6. az autó megtekinthető a vásárlás előtt?
válasz: természetesen igen, minden héten csütörtökön a Lurdy ház parkolójában a heti rendszerességű amerikai autós találkozón ( hideg idő vagy eső esetén a mélygarázsban )


Érdeklődni lehet:
30/692-4862
info@autoloto.hu
Elado v cserélhetö
Radiális pumpa eladó!16x18-as.23eHUF
Azért cserélném el mert már sokba van nagyon.Meg gyűrűtörést kaptam és már se időm,se pénzem nincs javítani. Igazából nekem pénz kéne mert venni akarok másik motort. Ha esetleg valakinek kéne az írjon ide vagy email: i_szilard@freemail.hu
Az adatlapomon van róla kép.
JÓL VAGY BAMEG!

Kínaira egy hondát!
még ha tízet adna se cserélném el
A szar Kínait soha nem adnád el aztán nálad elromlana
Pályamotornak, streetfighternek való Kawa jóárasítva, vagy enduro/cross cserével az adatlapomon.
Forgalomból ideiglenesen kivonva, ezért 260eFt.

(köszönöm az eddigi ajánlatokat, de japán márkáknál maradnék, és ragaszkodom legalább elöl a tárcsafékhez )
én szeretem a kinait mármint a kaját! !na azért a kinai csajok sem az utolsók
Használt kínai-t még az étterembe sem vesznek:)
Sziasztok!
Eladó egy Suzuki GSX-R 750 Limited típusú motor!Akit érdekel klikk ide: http://kepesmotor.hu/suzuki/i?...
Helo!
Érdkelne valakit egy CPI POPCORN? El akarom cserélni a HONDÁMAT egy ilyenre,de csak akkor ha valaki megvenné utána mert nekem pénz kéne.


Üdv.