Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali! Első lámpád épp? Mennyiért adnád? Üdv.
motor mentés motor szállitás tel:06309492804
kissb igen rendszámos, és 250-es, az elsőgumira van vevőm, a többi 150 egyben
Podium Gumi melegitők.
Piros, illetve fekete szinekben rendelhetőek nálam.
220 V kivitel.
Ár: 50.000.-Ft Dobozban.

Digitális hőmérséklet szabályzós kivitel.
220 V.
Ár: 65.000.-Ft
Ok!

Én meg válaszoltam!
Küldtem smst.
Rendben!

Csörögj rám holnap amikor végeztél a vizsgával és összefutunk valahol!

Számom: 70/200-3884

Meg küldd el te is a számod, hogy tudjam, hogy te kerestél, ha esetleg nem veszem észre! De majd figyelni fogok!
Akkor igényt tartok rá, (bocs britton). Én is 183 cm vagyok és kb 75 kg. Holnap megyek be kaposvárra vizsgázni, hogy tudnánk találkozni? Persze ha jó a holnap. Ja és nekem bárhol jó, autóval leszek. Ja és kb dél- délután körül lenne nekem jó.
Szia, ha megvan még a VHSA32 írj ide: balint.farady@gmail.com Köszi
baloghimrekukacdunanethu
Ja és 80kg + a motoros ruha!
Én 183cm vagyok! Szerintem +-5 cm!
Ha Bálint-nak nem lenne jó az esőruha,engem is érdekelne.De,csak,ha Bálint-nak nem jó,Ő volt az első!
az esőruha lehet érdekelne, mekkora?
Van pár eladó cuccom!

Schuberth S1 Nordic Dragon: 50.000 Ft
Büse túra ruha + Kesztyű: 45.000 Ft (egy szezont használt)
BMW Airflow 3 nyári ruha: 50.000 Ft (Új)
Proof esőruha: 7000 Ft (Új)
Vanucci VTB01 bőr túra csizma: 19.000 Ft (egy szezont használt)
Hein-Gericke Tuareg női cordura kabát: 19.000 Ft (keveset használt)

Érd: peresabalint@gmail.com
Eladó,2e az ára
Sziasztok.

Van pár új Mitas crossgumim!

17, 19 és 21 es.

Akit érdekel, írjon.

első 9500, hátsó 11 ezer pénz!

Köszi

nyizesedes@freemail.hu
eladó vfr 800 fi,komplett futómű villahidakkal, fékcsövekkel, fékmunkahengerekkel, betétekkel, sérülve nem volt 99-évjáraton volt ár 85000 ft. ----- suzuki gsxr 750 k5 hátsófelni tárcsával tökéletes állapotban ár 30000 ft,---- valamint gsxr 600 k1 és k4 törött motorokból éppen maradt külső alkatrészek , blokkalkatrészek , főtengely, henger, váltó stb. mind a két tipushoz külön eladó a számlás blokkházuk is. a k1 - 600 ból eladó idom a képen látható törött állapotban pályára tökéletes javítható ár egyben 15000 ft. timua@invitel.hu
szia gemi! ugye nem a Tiéd eladó
upsz 250 es
kissimi!

rendszámos a bandit? egyben az ára mennyi lenne? 252es gép?
köszi, kissb
robi41ka@hotmail.com
az msn cím
Sziasztok!
Eladó CBR600RR.
2003.12havi de 2004.12 hóban lett forgalomba helyezve. Yoshimura dob van rajta,sötétített buborékplexi, de megvan a gyári plexi meg kipuff. 21ezer km van benne. Michelin pilote power gumik,ledes index...annyi a sérülés h az előző tulaj eldőlt vele,majdnem egyhelyben és az oldaldekni van meghúzva,de nem vészes.

Illetve ha valakit érdekel egy Moto GP Pro Valentino Rossi sisak M-L méret és megvan hozzá a zsák, matrica, doboz. 130ezer körül van most az ára, és 90ezerért eladó. :)
hali berg topikba írtam,hoy lécci vegyél fel msn-re
Szia bocs látom,hogy csak mocit számolsz be,néztem az audidat a használtauton is.februárba születik a kislányom ezért cserélném le a ford focusomat nagyobbra!klimás xenon stb 1.6-ra gondoltam 2004 es ha esetleg szó lehetne róla jelezél,köszi