Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hi ... alumíniumból 9000.- lenne az anyag meg egy 10-es a munkadíj kb ...
de azért már közelít az ár . .
bocs elírtam 26.000ft.
am ha jobb helyen esztergáltatod, ennyiből már nemjönne ki
Sisak tetszik, csak próba nélkül nem veszem meg az a baj.
Szia, pest megye, de kiderült az egyik airoh (picit karcos,minimális), másik caberg (hibátlan), mind kettő felnyitható.

A kető együtt 40e ft

A képen a jobb oldali van meg a bal oldali nem eladó, az airoh meg olyan mint ami a képen van(szép állapotú)

06-20-3919664
na a nagyfejű utcaiharcos almafacsaró reklámkirály is megszólalt
me te is kövér vagy gyurmagyuri! :D
Sziasztok!
Eladó a mocim(suzuki sv1000s)
Akit érdekel a köv telefonszámon érdeklődhet:30/9089573.
sziasztok!Van egy nagyon jó állapotó K&RJ ovál sliponos sportdobom.Elcserérném 3 csavaros sportdobra.
Tel:06302682858
elbaszott egy méretezése van ezeknek a shox cuccoknak, nekem az alső felső is xxxl, pedig nincs xlesnél nagyobb utcai ruhám :D
fene.. nekem felső XXXL, az alsó csak XXL, és az kicsit szűk..
Az alsó xl-es a felső xxl es!
neked az alsó része mekkora?
"adatlapom nem lett törölve csak új fotókat raktam fel,"

én megnéztem az ominózus időintervallumban, minden adat törölve volt. Ha új fotókat raksz fel, leszeded az adatokat? Nem értelek.
Totál belekavarodtál a kamuidba, de attól még hogy csendben vagy, nem felejtettünk el...
mérete és az ára érdekelne
kösz de ennél kevesebből legyártatom ...
ugyvan!jeles apa!jeles!
Kedves Krisztián,
ahelyett hogy oltogatsz, inkább kevergőzz ki a kamuidból.
Üdv
nemtom mekkora quadod van, kerékmérettől függ h jo-e rá. fejből most nemtom az enyém milyen méretű.
ha kell, 2db (5cm-es) első nyomtávszélesítő, 2db hátsó (10cm-es) nyomtávszélesítő 4x4db jominőségű hosszúcsavarral 36.000ft-ért.
hasznos. eléggé megnő a biztonság, gondolj bele, 20cm-rel szélesebb lesz a quadod.

ui: ha egészbe nem majd darabokba eladom esetleg a quadot...
én 160000-ért vettem 2szer mentem vele 5 órát amugy yoschimura TRS amerikai, kipufogókonzol is van hozzá az ára min 110000ft de ha kell számla 160000ft-ról tudok iratni.
Hali,lenne egy eladó vagy cserélhető Honda CR 480 r típusú krosszmotor...Írj vagy hívj és megegyezünk!
Tel.:06305482421, E-mail:martins1993@vipmail.hu
Hello!
Elado egy Kawasaki KDX 125 crossenduro!
95ös évjárat
új hátsó cross gumi (MITAS)
új lánckerekek
új D.I.D lánc
új első sárvédő
sportkipufogo
KEIHIN karburátor!
vagyis quadom
hi ....
qudom nekem is van ...
csak szélesíteném ...
Most értem haza melóból,olvasgatom itt a sok agyas hozzászólását Tyt gyerekkel az élen,mert hát neki van itt a legnagyobb arca és ő a leg okosabb,de az azért túlzás,hogy fenyegetsz barátom!
Tudod, előbb gondold át ill. gondoljátok át miket írtok,a CMS cross bukót valóban én rendeltem és meg is kapta akinek szántam,viszont méret probléma miatt tovább adta és valóban 7 ezer ft-ért nem mintha itt bárkinek köze is lenne hozzá!
Tyt te agyas az adatlapom nem lett törölve csak új fotókat raktam fel,egyébként ott van a tel számom is,ha valami problémád van,hát hívj fel nyugodtan,az a fix számom 06-20-462-4481
Egyébként olvastam pár videónál a hozzászólásaidat,az a te bajod,hogy mindig csak hirtelen felindulásból írsz és nem gondolod át,vagyunk így páran,majd megváltozol;)
Képet raksz rólla? Helyileg merre vagy,?