Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Érdekelne a yosi rendszer.
Mennyi, milyen...
Meg van még 2 caberg felnyitható sisak, szinte újak a kettő 40e ért
aprilia
Mélységes megvetésem nem hiszem, hogy megváltoztat, de tudd, hogy tőlem azt kapod ajándékba!
Sziasztok tudok egy mhr német 50-es supermotot, 2005 -ös 5000km...
Ára 160ezer

Ismerősömnek sürgős, szerintem nem rossz vétel.

Üdv 06-20-3919664
Te aprilia nem elég hogy teleszorsz mindent a szarságaiddal még szarházi is vagy,aki elveszi mástól a lehetőséget egy tényleg rászorulótól?

...lehetne a Vöröskereszt nevében ruhákat gyűjteni, és nyitni egy túrkálót. Vagy egy kifőzdét az ingyen elvihető menhelyi kutyusokból. Aztán ott van még az elosztogatott szórólapok gyűjtése, majd a MÉH-be leadása, vagy képcsőhibás TV-k eladása gyengénlátóknak és vakoknak... és még egy csomó tök ügyes, "élelmes" megoldás, hogyan adja el az ember a becsületét.
Lehet, hogy nagy biznisznek tűnt.
Szevasztok,

Van 2db L-es pólóm eladó.Teljesen új,kis sem lett bontva.2300pénzért oda adom.
Tré ez az aprilia srác!remélem a lelkiismeret már megmozdult benne!Boldog Karácsonyt neki!Gondolom azért tette fel mert nincs karácsonyi ajándékra.... áhhhh---------
vagy ami még jobban esne,takarodjon az oldalról is a picsába
nevetséges,és közönséges vagy ,de semmikép sem motoros!méltatlan,és felháborító amit csinálsz és persze gusztustalan!és asszem még finom voltam!a cigányok is különbek nálad öcsém!benned becsület annyi mint árnyék délben!
Aprilia, ha jót akarsz magadnak szedd le ezt a hirdetést, és add tovább a sisakot valaki olyannak aki rászorul. Ennyire nem lehetsz féreg baszd+.... Pláne a kamu dumáddal. Nem hiszem hogy rászorulnál egy ingyen sisakra, ellentétben veled, vannak olyanok akik örülnének neki ingyen, és nem akarnának rajta nyerészkedni.
Nagyon remélem leszeded a hirdetésed, mielőtt valamelyikünk felkúrja magát, és élőben kér meg ugyanerre. CSak nem ilyen kedvesen....
Az előző hozzászóláshoz nem jó kép lett csatolva.

Bocsi! Atesz
Tisztelt Eladó!
Ezt a CMS bukosisakot és a szemüveget Én adtam ingyen azért hogy aki nem tud venni magának,azon segítsek. A hirdetésem is úgy lett feladva,hogy aki rászorúl!
Ezek után felteszed a netre 7000- ft-ért. Én azt gondolom, hogy ez egy gusztustalan dolog,és ha nem jó a sisak,akkor add oda olyan embernek, aki rá van szorulva,mert az anyagi helyzete nem engedi meg hogy vegyen magának.

Köszönöm! Atesz
Aprilia Scarabeo 50 jó állapotban sürgősen eladó. Doboz és alku nélkül. Ár: 80eFt. Tel: 20/3508433
Hali!
ARAI Quantum V csúcskategóriás bukósisak, XL-es méretben, tökéletesen új állapotban. A plexin még rajta a védőmatrica. Új ára: 150eFt! Alku nélkül 80eFt. Tel: 20/3508433
dolomit.
leginkább quaddal együtt adnám el
Motorosruha(gatya+hosszu kabát[nem kell vesevédő]),vízálló,szélálló,3M Corsdura anyag
állitható kéz,törzsfeszités,gatyánál öv+kantár
fényvisszaverő csíkok,SUZUKI-s kiadás(én DRZ400 SM-el használtam)

Kivehető cipzáros-patentos thermobélés mindkettő ruhához(-5cig simán lehet vele motorozni)



e-mailben küldök további képet kérésre!

Nem sokat volt használva.
Hali

Tudom elég reménytelen, de keresek használt, sérülésmentes CB 1000r-t fehér színben.

Üdv: Gábor
30/2052666
nem tudom mennyit érhet ...
mit kérsz érte?
miből van alu , vagy dolomit ?
Keresek saját részre 2004-évjárattól KTM SX - EXC 450 - 525 rendszámos!, motorhibás, törött, totálkáros vagy hiányos motort.
a quadom így se akar elkelni, nyomtávszélesítő nélkül meg még úgy se.
am mennyit adnál érte?
hi ... ha már ugyis árulod a quadot , a nyomtávszélesítőt nem adod el róla külön ?
szeva urak!
tud vki italjet dragsterhez(180-as)hűtöt meg olajtartájt?előre is köszi!
Köszi de a kiínai quadot kihagyom
megvan a Kawa de nem szeretnék Quadot! köszi hogy érdeklődtél!
hello