Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eladó egy cbr 900 rr 3 csavaros gyári dob 10.000ft -ért
Olcsó és nem ráz!

Shox Manx motoros ruha, és Sidi túra bakancs eladó. link és link II
200as quad cserébe benne vagy?
áron alul van 180ért hirdetve.
Cordura kabát eladó!

http://www.kepesmotor.hu/motor...
Eladó a Dainese T-Age 2 részes 50-es méretű bőrruhám, púpos, full kivehető protektorokkal, állapota tökéletes, csúszásmentes, valamint a Dainese T.C.I. Zip típusú 42-es csizmám újszerű állapotú, párszor volt rajtam, sípcsontnál kompozit protektor, oldalt csavarodás elleni védelem. Cserébe 48-as egyrészes bőrruhát beszámítok. Amennyiben érdekel írj, árban megegyezünk.
ára 7990.-ft
Motoremelő bak eladó! Teljesen új, supermotohoz, endurohoz és cross hoz is. Akár postán is.
érd:06-20-545-3546
bakonymotor@gmail.com
Leakcióztam a sisakom....mert kellene már egy olyan ami méretre is passzol...
Karácsonyig 85000!
M-es 56/57 Schubert R1 Dark Ice
ilyet nem találtam a srácnál...de rákérdezek....
ha többet sikerül rendelni max 48-49
Dobj egy árat a Streetburner cipőre is, ha esetleg az is belefér a rendelésbe.
mennyibe jönne ki a vertigo?
Eladó a motorom! Csere érdekel!

http://www.hasznaltmotor.hu/ha...
Hy. megvan még a kawa?
quad csere érdekel? (képeket találsz fent)
Mostan jut eszembe!
Mivel magamnak kell rendelnem egy új csimmát....akit érdekel sidi vertigo...vertigo corsa...esetleg vortice
szóljon és ha kell neki csimma most megrendelhetjük így a csizmákból tudok alkudni illetve a postaköltség is fele/harmada lesz....
Szóval hajráááá akinek kell....a héten szeretném elküldeni a rendelést...bár az ünnepek miatt lehet jobb lenne január elején....szóval akit érdekel...jelezze....
Színeket csak úgy kedvcsinálónak bedobtam
meg kéne még mondjuk lsl pedálszett hátsó futómű
Nem tudom mi van de pl elsö villa brembo féknyergek tárcsák esetleg felni mi menyi lenne ? ienek
1200000ft a K5
mi kellene a motorbol?
Érd:
tyt@vnet.hu
Aprilia RS125 Hátsó Lánckerék Karácsonyi áron eladó!

2006előttiekre jó! JT márkájú, 40 fogas, 0-kmes vadi új! Nem volt jó a motoromra.
Nagyvason:5100, nálam csak 3500!
Jön á kiszkárácon...tásssék---tásssék
Schuberth R1 Dark Ice 56/57es ....szerintem 58/59 fejre is jó....fel kell próbálni 95.000.-
Sidi Vortice 2009 fekete/fehér 43-as 82.000.-
Mindkettő zsír új...papírokkal matricákkal...dobozban....
Jah és a tel. szám:0630/556-1325
suzuki gsxr 600 k1 , a képen látott sérült törött idomok eladók , ár egyben 18000 ft. 0620/992-4528
Sziasztok!
Eladó a motorom 2007-es Aprilia Sx 50 supermoto nagyon megkímélt állapotban 450 ezer forintért!