Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia! Nem jelentkeztél, ha érdekel küldj emailt a david46@vipmail.hu-ra vagy hívj fel: 0630/843-0232
nekem csak msn em van. ha van olyan Magyarországi cím ahova feladhatom akkor igazából csak a méretet és a címet kell megbeszélni.
beszeljul meg icq-n(445338803) vagy skype-n(nagymarian1). msn-em nincs
szia

kell akkor protektoring?
Ment!
Hát köszi a segitséget! Remélem szerencsével járok!
Nem tudom majd kiderül
cbr 400 nc23 (1990)
motorblokk vagy hengerfej kellene nekem !
szóljatok legyszi ha tudtok valahol vagy ha nektek van
Sziasztok!
R6R 2008-as alkatrészek eladók:
jobb-bal első lábtartó+konzol,
fékpedál,
első-hátsó űlés,
farokidom,
hátsó lámpa,
segédváz,
jobb-bal oldalidom,
tank,
első lámpa,
műszerfal,
tükör és még egy pár dolog.

Üdv: Andi
Sziasztok
Eladó egy garnitúra Metzeler Roadtec Z6, 2-3e km van benne, gumiváltás miatt, tel az adatlapomon.
Sziasztok!
Használaton kívüli SHOEI RX1000 /ezüst/ sisakomtól megválok. Tárolás közben a SHOEI matrica 2-3 mm-en sérült. A sisak kb 3 órát volt rajtam, és símaszkban. 70 000 Ft. ra becsültem, ha valakit érdekel, jelezzen vagy itt a fórumon, vagy az ensign@freemail.hu mail címemen.
sziasztok!
Teljesen új hálós protektoring eladó!
Ára:15600.-ft akár postai utánvétellel is.
érd:bakonymotor@gmail.com
06-20-545-3546
SÜRGŐSEN ELADÓ!Ára:600.000.-.Érdeklődi:06-30/631-6638
ahhha
Kösszzíííí
Jók lettek a felnik.nem fog lepattogni?
Hello!
ahova írod a szöveget(Ahol a szmájlik is vannak)jobb felső sarokban ott vban h LINK arra katt először a linket másolod be OK utánna a szöveget amit akarsz és kész
E-mailbe küldhetnél még egy két képet.. lejjebb megtalálod a cimem..
hehe
hogy kell úgy linkelni,hogy olyan szöveget írsz,amit akarsz?mint Te ahogy csináltad?
láttam régebben,hogy problémád volt a főtengellyel.megoldódott?
én egy bontós számot tudok,ahol van ktm többek között.:06309139091
vagy itt próbálkozz:http://www.krosszmotorok.cwi.h...
Talán ITT találsz hozzá, de azért túl nagy reményeken ne fűzz hozzá, hogy a közeljövőben alkatrészre lelsz
OKsa de elba..tam ugyanis van az mellé komplett moci is (képet is tettem alább)SORRYY!
Hellósztok!
Nagyon nagy segítség lenne ha tudnátok valami aránylag olcsó helyet ahol egy 1992-es KTM mx 125-höz lehet szerezni kuplung alkatrészeket!
Nagyon Sürgős! (ha már lenne az is késő lenne )
Légyszi segítsetek!
Eladó a képeken látható moci.
Tavaly ősszel kezdődött az építés, ami tavaszra készült el. Honda cr vázba lett építve egy 250 ccm-es 2 ütemű Kawasaki erőforrás. A blokk nem kipufogó vezérlő szelepes(„power szelep”),így nagyon nyomatékos, és nem annyira pörgős.
A blokk teljesen fel lett újítva. Új dugattyú szett (wiseco),új főtengely felújító szett(wiseco),a henger be lett hüvelyezve. Új főtengelycsapágyak(skf) valamint természetesen új tömítések és szimmeringek. A blokk be lett járatva, kezdetektől full-szintetikus motorex olajjal volt használva.
Az első teleszkóp felújítva, újak a bowdenek, újak a fékbetétek is.
Világítás is megoldható.
Egyéb kérdésekre az elérhetőségekben megadott címen és telefonszámon szívesen válaszolok.
Az ár alkuképes.
hali! bocsi tévedtem, a z4-esek 2003-asok, de hibátlanok és újak tényleg nincsenek megkeményedve! üdv!
Csao. Nem alkatrészre gondoltam, vagy komplett müködö motor/robogó, vagy kp.