Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

oké, érdekelne. csak az van, hogy én szlovákiából vagyok.mennyi lenne igy a postaköltség?vagy ha magyarországon belül küldöd, akkor mennyibe kerülne?amugy ma éjjel megyek budapestre. ha esetleg, netán, méégis arra jarnal, akkor személyesen is el tudnanki intézni..
Elsőbe jelenleg csak slick van (Dunlop Sportmax GP Racer) meg egy D208-as, hátsóba nincs 180/55-ös, csak ezzek a 190/55... E-mail-MSN: david46@vipmail.hu
üdv! eladó 2 db. metzeler racetec o km-esek. 180/55-r17 k1 (k221) jelzésűek. áruk egyben 50000 ft. telefon: 0620/992-4528
David 91!
Helló!Engem érdekelne a Dunlop 120/70 és a 180/55 eladó gumipárosítás!Persze csak ha megvan,de ha nincs vevő lennék 190/55 re is!TL-re kellene!Küldj lécci elérhetőséget!
helósztok t koráykellene nekem yamaha aeroxba aki tud az írjon ubul_kutya@hotmail.comelőre isköszi
van egy pár pirelli mt60 endurogumim alig használt (5mm-7mm)
cserélném 46os crosscsizma, térdvédő stb
akár rá is fizetek ha kell
Hello andi! KÖSZI A VÁLASZT ez nagyon jól hangzik hétfötöl melozok uhogy szerintem még átgondolom mert folyamatba van egy két ügyem és akkor ha mehet a csere és mennék hozzátok akkor majd kereslek a honlapot láttam és valameik számon remélem elérlek!
Köszi a lehetöséget
Eladó egy normál állapotú, 2003'-as Suzuki RM125. Új láncszett, hátsó fékbetét, jó motorhang. NOFEAR cross ruhaszettel. ( mez, nadrág) 500000,-ft. Csere nem érdekel!
szia Andi nincs véletlenül cbr 400 rr vázatok papirozható?
üdv gábor
szeva én lehet hogy tudok segiteni, behoztak nekem egy mtx hondát 70es hengerrel 50es természetesen a dobfékes elöl. 100at mondtak rá annyiért árulhatom. üdv gábor. elérhetöségeim msn:hsskft@freemail.hu skype:hsskft mobil 06304875663
sziasztok, keresek kopasz cbr400 rr vázat ami papirozható, ugyanehhez fejidom is érdekel. a többit megoldottam. sos hivjatok üdv Gábor 06304875663
Nakedman!

Igen, injektoros a szerkezet.
sziasztik .honda crf 450 r eladó,vagy esetleg még cserében is benne vagyok ha korrekt.a motor 2003 mas.az ára 650000 körül mozog.akit érdekel írjon vagy hívjon.0630 394 4673
SÜRGŐSEN ELADÓ Kawasaki ZXR750 '93-s motor!Friss műszakival,új gumival,új fékbetéttel,új lánc+lánckerék,1/2 éves akksi,fémfékcső,akrapovic dob.Ára:600.000.-Érdeklődni:06-30/631-6638 Solnár Balázs.
Üdv mindenkinek!

Eladó egy laverda gs 125 lesmo tipusú motor bontásra.
A dugattyút kivéve mindene megvan a motornak, alkatrészenként is eladó!
Kérek mindenkit, aki érdeklődik, hogy a crisler@citromail.hu e-mail címre írjon!
Köszönöm.
Üdv
Köszi de most vettem egy rx7rr5-öst 105 pénzért!
Ez injektoros modell?
Igen, forgalomba helyezés nélkül egy az egybe.
Üdv: Andi
Értem szoval akkor forgalombahelyezés nélkül papirokkal akkor mükszik a csere vagy nem? mert nem teljesen értettem a dolgot!

üdv
Szeretnék a lányomnak vmi 50-es endurót tanulgatni, ha vkinek van eladó üzenjen a motor jellemzőivel és árával: tali64@t-online.hu
köszi! megnézem!

Hali!
Eladó egy 2005-ös évjáratú Ducati S2R 800-as. Ára: 1.650.000 Ft.
Szia !
Elcserélni csakis szőrt a szőrbe. Azért ilyen alacsony az ára, mert forgalomba kell helyeztetni és ez bele van kalkulálva. Ha én forgalomba helyeztetem, akkor már 630000,- az ára.
Üdv: Andi
bocsi, lehet sőt valószínű hogy az alkatrészek fórumba olvastam inkább ott böngészd át. üdv!