Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Honda CR 125 kiváló állapotban...
http://www.kepesmotor.hu/honda...

További
csemegék:
-igény és plusszpénz esetén supermoto-szettel, Honda manual az összes CR modellre CD-n, Castrol 2T olaj több liter, kézvédő, tartalék idomok, egyéb hasznos csecsebecsék alku tárgyát képezhetik.
(ez a könyv, amit CD-re scanneltem más, hasznos cuccokkal, pl.
vkit érdekel AF1 50 replica? 70es henger arrow rendszer,26os dellorto karbi,kissebb esztétikai hibákkal,akit érdekel szoljon itt forumon és küldök képet,és utána lehet kérdezni.
Sziasztok.
Sajnos megválnék "kicsi" Suzuki GS500-asomtól, úgy érzem kinőttem. Ha valakit érdekelne, itt megnézheti.

www.kepesmotor.hu/suzuki/i?p=109311&c=3554&st

=suzuki%20gs500
www.hasznaltmotorok.hu/index.jsp?id=2&h_id
=1
77440&h_partner=0
www.hasznaltmotor.hu/hasznaltmotor/has
znal
tmotorok/117097/SUZUKI_GS500.html
Köszi, sziasztok.
Hát a 3 henger általában dugulás miatt van (vagy tényleg gyertya), úgyhogy alapos karbipucolásra is szükség lehet.
Sziasztok! Múltkor elég szar képeket raktam fel. A gép Suzuki rg250 új dugók főtengely átépítve félkészen papírok rendben. Kérdés van hívj. Tel.: 06-70-931-6968 este 6 után.
Ugy legyen!
Hát remélem hogy megoldódik, elviekbe az okosok azt mondják hogy nagy baja nem lehet ha megy és utána elindul mind a 4 henger, úgy hogy elvileg max 20000ftos lehet a hiba..remélem:(
Eladó Hyo GT 250R esztétikai hibákkal. (Első tulaj elcsúszott vele,s nekem igy is megfelelt) nagyobbra váltás miatt! Új lánc/lánckerék,új akksival.Motorikusan hibátlan! Elől egy foggal kisebb lánckerék. Munkábajárásra,kisebb túrákra használt csak! Hitelátvállalással is megoldható! 27hónap van vissza,13000Ft körül van a törlesztő. GPR sportkipufogó,sötét plexi + a gyári! Műanyagos + fényező kb 40-50ezerből javitja esztétikailag.
06705933791
noarmy@citromail.hu
Hello 69#!
Gyertyacsere nem árt,ki tudja mennyi van azokban a gyertyákban
Ilyen problemnál nem ártana egy karbitakaritás sem+levegőszűrő csere.
Ha igy sem szünik meg akkor jobban bele kell mászni a mociba
Still for sale CR 125...

http://www.kepesmotor.hu/honda...

Hozzácsapok egy CD-t, amin a CR 80-125-250-500 manualja van.
K5-ös Hayabusámról a következö cuccok eladósorba kerültek...
- 4:1 titán rendszer(120eFt); E-betüs(utcán is legális), furulyával.
kiváló állapotban. 185LE-t tud, padon mérve, dokumentálva
- G-PACK(8eFt)
- elsö fékcsö(5eFt).
Egész egyben 130eFt
- BAGSTER TANKBÖR + Hátizsák + esötakaró : 35eFt
gerifoka@freemail.hu / 06 30 3 777 661
Bátran keressetek.
Üdv. Geri
rossz topikba írtam. alkatrészbe át.
Szia! akkor kérnémszépen a benzincsapot '95ZZR400-hoz. Jó állapotú ugye? (unom, hogy nincs tartalékom )
postázási adatokat milyen emailcímre küldhetem?
Sziasztok!
Honda X4 2002-es 1300cc, 38000 km-el eladó. 2008. májusban lejárt a műszaki. Rendben van a moci kívűl és belül.
Irányára: 1.390.000,-Ft.
Szevasztok ! Lenne egy kérdésem ! Szerinetek mennyit érhet a motorom ?
Husaberg Fc 501 1999
Enduro kitt : Lápma, 6 sebességes váltó stb
Sacc/Kb mennyit ér ?
Képek az adatlapomon ...
Sziasztok!

Mivel komoly jelentkező hetek óta nincs és a házépítés miatt mindenképp kénytelenek vagyunk eladni a motort, ezért:

FIGYELEM! Az első komoly, értékelhető ajánlatot tevő viheti! Építkezés miatt sürgősen eladó kiváló állapotú CBR 1100 XX, 2003-as évjárat, végig vezetett szervízkönyvvel, 2 gyári kulccsal, költségmentesen! Magyarországi! Hitel megoldható! Tel: 20/3508433, 20/2227783
hát ezt is köszönöm, egyik ismerősömtől veszem, csak van még egy olyan problema a mocival, hogy alapjáraton 3 henger dolgozik csak, viszont ha elindulsz velel, akkor már mind a 4 ez valyon nagy gázra utalhat a srác szerint csak egy olaj és légszűrő csere kellene, esetleg gyertya, sztem nagy gond nem lehet ha elindul..sztetek valaki
Eladó 2 db Honda CBR125. A Repsol 2007es évjáratú Magyarországi, műszakis 4000 Km-rel az eleje sérült, de a többi része (blokk ,váz) hibátlan.A kék 2004-es évjárat idomok sérultek, de javíthatók külföldről behozott forgalomba helyezhető. Az elejét kell átépíteni a Repsolba és van egy hibátlan motorod 4000 km-rel és még megmarad egy bontott motorod blokkal , vázzal , mindennel. Ja és nem nagyon bontanak ilyen motort , ugyhogy a megmaradt alkatrész eladása sem lesz nehéz feladat szerintem 200-300ezer forintot ki lehet belőle árulni
upsz
csak sose szoktam elrontani
Hogy beszélsz?
b@ssza meg
mégegyszer: etz 150
sziasztok! nagyon sürgősen eladó a mocim, mert a 7végén valószinű hogy másikat vesztek és kellene a pénz! az ára nagyon baráti, majdnem hogy ennyit rá is költöttem...
a moci egy ETZ 150; http://www.kepesmotor.hu/mz/i?..." target="_blank">ő lenne az, katt ide! üdv
mitoo
Nem vátó,váltó!Bocsi
Probaút kötelező!Ne vegyél zsákbamacskát!Egyenesfutás,motorzajok,vátó.
Első,háts
ókerék csapágyak,féktárcsák/kopás/.
Kormánycsapágy,olajnyomo
k,szimeringek,esetleges sérülésnyomok/bukás/
Most ennyi jutott eszembe,biztos van még más is.
Ha netán van motorszerelő cimbid,nem árt ha magaddal viszed