Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Új olcsó motoros felszerelések,
Protektoringek
UFO kézvédők
Bukósisakok

www.endurobolt.atw.hu
Vfr400: érdekelne a 36-os bőrdzseki egy telefonszámot vagy egy elérhetőséget kaphatnék ha megvan még? Előre is köszi!
Eladó DIADORA cross csizma! 46-47-es lábra. Szegény már megviselt, de funkciónális problémái nincsenek. 9000 Ft-ért odaadnám. Érdeklődni emailen. Képet is hamarosan csinálok!
Olcsó sisakot ne vegyél használtan, mert az olcsó sisakok általaában nem kivehető bélésűek. Tehát beleizzadt párszor a használójuk. A sisak belsejében legyen "E" minőségi jelzés.
Köszi! Majd böngészek valamit.
Ha mégis a használt mellett döntenék mire figyeljek?
Helló mindenkinek yamaha dt 80-as ho keresek gyári első dobot és első lánckerék rögzitő lemezt.előreis köszi a sgitséget kérlek hívjazok 06 20 264 01 32-es számon üdv zoli
YAMAHA DT hátso felnit leresek! 06-30329-89-55!
Sziasztok
Van egy Gilera sp02-es eladó gyorsasági motor 125/50 papirokkal teljesen fel lett ujjitva ha valakit érdekel hivjon:0620-585-4380
Hali!
Van pár bőrruhám olcsón,ha valakit érdekel:
IXS bőrdzseki:36-os karcmentes 6eFt
Reusch bőrruhák:piros kék alighasználtak 48-50es méret/fullprotektorosak/ 18eFt/db,vagy a kettő 30eFt
Belo bőrruha:40-es fekete-fehér-piros/fullprotektoros/20eFt
Yamaha bőrruha:50-52-es 20eFt
Kék-fehér ruhák48-as és 50-es , a fekete 36-os 6eFt/db
Öcsém vett 16000-ért Lazer sisakot a pinkmotors nál, akcióban. Nézz szét ott egyik nap megrendeled és másnap vagy harmadnap ki is szállították. Ez a robogózáshoz megfelel és nem is néz ki rosszul.
10.000 ért nem kapsz sisakot. Maximum sisaknak látszó tárgyat.
Nem tudom milyen motorod van, de ha csak egy 50ccm-es robogó, akkor is az új sisakok minimum 35-40 rongynál kezdődnek. Már amit sisaknak lehet nevezni. Élj együtt ezzel a tudattal...
Szia!
Köszi a választ. Igazából csak városi robogózáshoz kellene.
Nem igazán tudom, hogy mennyibe kerülnek, úgyhogy még azt se tom mennyit érdemes rászánni.
A használt hirdetéseket nézegettem, ott 5-6000-től 45000-ig terjedt, de ez nekem sok lenne.Úgy 10000 körűl kiegyeznénk.
Bár igazából újjat szertnék.
Ha mégis használtat veszek, mire figyeljek, hogy ne vágjanak át?

Köszy
Shoei, Arai, Shark, HJC, AGV. Ezekből a drágább típusok nagy sebességhez is jók, de vannak olcsóbbak is pl: Lazer, Nitro, Marushin, Caberg, stb. vagy az előbb felsoroltak olcsóbb sisakjai. Kérdés, hogy mire kell és mennyit szánsz rá költeni. Elméletileg mindegyiknek meg kell felelni egy szabványnak, tehát nagyon rosszat nehéz venni, ha ezekből a márkából választasz. Esetleg az extrákban, mint a kivehető-mosható bélés, stb. szenvedhetsz hiányt.
ELadó félkonfig:
Proci: 2500+ Athlon XP (Barton), alu processzorhűtővel. (nem gyári hűtő, ergo jobb mint a gyári. Riasztásos)
Alaplap: MSI K7N2 (Nforce2)
Ram: 256 MB Geil ram
VGA: Ati 9600 Pro

Pontosítok későbbiekben a típusokat illetően, emlékezetből írom ezeket.

SOS lenne, ezért egyben eladó, 13.000.-Ft-ért.

Csak egy ház kell hozzá és vinyó, és megy is a pc..
sziasztok!

Valaki tudna nekem egy kis infóval segíteni, hogy milyen bukósisakot érdemes venni?

Köszi!
http://www.hasznaltauto.hu/2054681_honda_bali_1999
sziasztok!
bocsi hogy itt hirdetem, tudom hogy nem idevaló, de sajna valahogy el kellene adnom...

szóval ő egy horgászbot lenne orsóval, 3.90 es shimano match bot+ 4 csapágyas 40 es mérteű spro matchorsó egyben eladó. az ára 20e ft érd itt vagy elérhetőség az adatlapomon, vagy 06302142370

senki ne haragudjon. köszönöm:
mitoo
És itt a komplett hirdetés, képekkel:

http://www.hasznaltauto.hu/2085102_kawasaki_z75
0_2007
Dohányosok figyelem! Fém márkás öngyújtó. Darabja 1000 Ft. Van kb 30-40 db..
Cserélhető is motoros dolgokra.
Sziasztok!
Jóárasítottam 1 pár (első+hátsó) Valtermoto Racing emelőt.
Ára 30.000.- ft. Csak párban, alku nincs.
megkaptam , válaszoltam ...
sziasztok!
keresek simson s51 es blokkot saját részemre. akinek van és eladná, ő ide, mail vagy msn-en jelezheti( címek az adatlapomon) sürgős lenne, esetleg vannak simson és etz alkatrészeim, de akár kp ra is megvenném
mitoo
Sziasztok!

Eladnám kedvenc endurómat:
KLX 250
Helló!
Küldtem 3 mail-t,de valamelyiket nem akarta elküldeni.
Írj,ha megkaptad őket,és érdekel a dolog.Üdv:B