Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hello eladó az nsr-em ha wkit érdekel írjon
És ha nekem kell a végén kifizetni a szakértői díjat?:S Vagy arra nem kerülhet sor?
Nem,mellesleg a szakértői díj nem lesz kevés a vevődnek-nem hiszem hogy bevállalja.
főleg apriliánál.......
nekem 10-el kevesebb lett a vérnyomásom miután el tudtam adni a scarabeomat
Tehát nemkell fosnom hogy kifizettetik velem a kárt? vagy pedig hogy szakértőt hívnak és az is engem terhel?
No para,no gari.
ez alapján nincs gari.
A 3 nap csak gazdasági társaságra igaz, és új termékre.
Nah itt van nézzétek meg az adásvételit ! vállaltam rá garit ?! kötelességem van visszavenni?
Ha az adásvételibe beleírtad akkor vállaltál, ha nem akkor nem, nézd át a saját másolati példányodat.
Nyomtatvány?
Akkor ennyi. Az ügy fel van göngyölítve ......egyébként ilyen kis ccm-es mocitól mit várt a vásárló, bakker 600-as motrot is félve vennék használtan főlleg sportot nem hogy ilyet. Nem leszólásnak gondoltam, de gondolni való, hogy egy ilyen pici blokkjú vas szét van hajtva...
Értem de hol találom meg azt hogy vállaltam rá garit? mert csak adásvételit irtunk....
az csak az új termékekre vonatkozik
Végül is ez ilyen polgárjogi dolog abban a törvényben kellene utánnanézni. Rémlik ez a 3 napos dolog, hogy ennyi idő van elállni a vásárlástól, de nem tudom konkrétan erre az esetre vonatkozik e.
megnézte és megvette ennyi
ha a házadtól 2 méterre hal be akkor sem a te bajod
esetleg akkor ha az adás-vételiben vállaltál garanciát és ezt le is írtad
ha nem tudtál a hibáról, nem volt vele gond, stb. Akkor hadd pereljen. Ha garit vállaltál akkor szar ügy.
Hát ez érdekes jogi dolog. Az adásvételi fontos, hogy mit foglalat magába. Az, hogy a blokk leállt akkor terhel, ha ez nyilvánvaló volt számodra és direkt így adtad el. Pl:idomok töröttek, ragasztottak, de kívülről nem látszik, eladod ezt letagadva akkor van jogalap perelni ha ő otthon észreveszi és nem juttok dűlőre, de ha ő kipróbálta a motort és meg volt vele elégedve és az adásvételi sem tartalmaz arra vonakozólag semmit, hogy te garanciát vállasz rá akkor nem tudom mit akar perelni? Bár ez csak az én véleményem......
ÉS?Nem garanciális motor..ennyi
nem szarnék, csak az a gond mondom hogy 3 napon belül szart be :S:S
Semmit mehet a p...ba Amugy ez a mostani trend,vesz 1használtat és ha bedöglik fenyegetözik/hisztizik Sok tudatlan HASZNÁLT MOTOR bármikor/bármi lehet vele!
Te eladtad, ő megvette! Övé a motor, neked már nincs hozzá semmi közöd! Igazságügyi szakértő? Mi ez ncis a tv-ből? Nem tudom milyen adásvételi szerződést írtatok, de a régiekben negy betűvel benne van, h az eladó nem vállal semillyen felelőséget az estleges meghibásodásokért. Ennyi szerintem.
Szia!
Lenne képed róla?
MOnd meg neki hogy duga fel maganak a szakértőit. Az hogy beáll a motor attól is lehet hogy a csóri balfasz nem öntött bele olajat, vagy hidegen meghajtotta, vagy bármi mioatt. Nem volt uj motor...
Helló !
Mennyit kérsz a motorért?
Én tudok adni Neked emelőt. Valtermoto. 14.900.-