Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Eladó egy teljesen új, 2007 es Wr450 el gyári lámpamaszk.
ára: 9990.-ft
érd:06-20-545 3546
bakonymotor@gmail.com
Hi!
Ha jól tudom, általában a karterházba szoktak beletoldani egy darabot, hogy több olaj férjen a blokkba, plusz az olaj szívócsövét szokták megtoldani és megtörni úgy, hogy ha gyertyában áll a motor, akkor is beleérjen az olajba. Ennyi az egész...
Köszönm a linket, már írtam is E-mailt.
Értem én, hogy miért, de mit takar pontosan + 1 olajpumpa? ki van marva a blokk belül?........csak érdekelne hogyan csinálják.
A rendszám nekem is feltűnt, de arra gondoltam, hogy bár nem volt forgalomba helyezve azért jártak vele egy másik moci rendszámát használva.........vagy elírták.
Ha SOHA nem volt még forgalomba helyezve, akkor hogyhogy van rajta rendszám? Bocsi a szőrszálhasogatásért, de ezt nem értem Jah meg 2012ig műszaki Lehet értelmezési gondokkal kűzdök. Az olajzás azért van átalakítva, mert ha a motor közel függőleges állásban van akkor lecsökken az olajnyomás nem megfelelő a kenés ergo öli a blokkot. Gyakori megoldás még, hogy a streetfighterek túltöltik olajjal a motort és hadszóljon ( bár ez eléggé sufni, csak már hallottam ilyenről)
Yamaha Dt 125 Supermoto érdekelne, cserébe:Yamaha Fzr 600 Streetfighter, Yamaha Jog R, Honda Tact.
E-mail címem: csekeimre123@freemail.hu
Képeket is küldj!
De tessék link. Egyébként ez az olajzás átalakítás mit takar, gondolom te képben vagy....azt gondolom, hogy a sok egykerék miatt van átalakítva, de miként?
Üdv mindenkinek, zzr1100 hoz keresek idomokat, oldalidomok, alsó idom. ajánlatokat a 06306420248ra kérek, vagy msn:hsskft@freemail.hu vagy skype:hsskft. Csak gyári érdekel és ha lehet ne legyen összetörve, Ha esetleg komplett eleje van Normális áron arrol is beszélhetünk. üdv gábor
honda cbr F -hez keresek serulesmentes tukroket
Kedves Fórumozók,
Kawasaaki nevü társunk elérhetősége iránt érdeklődöm - telefonszám, email cím- (amennyiben lehetséges) hozzám került egy motorja és pár technikai kérdésem lenne. Ha esetleg maga Kawasaaki látja ezt a bejegyzést vagy valaki barát felhívná rá a figyelmét, kérem írjon egy sort az agh120@t-online.hu címre, hogy közvetlenül is megkereshessem.
köszönettel, agh120
Zx10 91es alkatrésznek egyben eladó vagy cserélhetö, forgalomba nem helyezhetö idomzat hiányos lánszett szar, a blokkja brutalis 146 lovas, amit beszámitok Laptop mobil robogó ilyesmik. Tel 06306420248. Ui "Nem fog megragadni", Csak vicc volt.
Mostantol kezdve rögzisd a telefonbeszélgetéseket, Ha fenyegetözik az csak neked jó az esetleges zaklatási pernél. Semmit nem tud tenni. Max falbarug. Én is jártam igy, és a vége za lett hogy megcsináltattam a motort és ovatosabban használtam. ennyi szard le az embert esélye sincs
a vÉgÉn mindenki tŐled akar majd motort venni
szard agyon a f---szkalapot. nem a te gondod az ö gondja. üdv mindenkinek.
Csak attól fosok hogy rámkenik a hibákat....
Helloka valaki nem tud esetleg egy stunt, vagy streetfighter 600-as gépet?
Forgalmi nem kell. Törött lehe, de cask az idom, ha blokk alkatrészeivel van gáz az felejtős.
Ha tud valaki szóljon léccike.
Köszönöm!
Nézd én már jártam igy elhajtottam hivogatott még vagy 10x(persze volt hogy éjjel jopofibol..)de megunta...azotasem hivot,lenyelte a békát
Szerintem is hülyeség. Mikor elvitte már az övé! Szarjon sünt. Ne foglalkozz vele!
Mi van ha hív egy független szakértőt?
Semmi. Odajön valaki, hogy szakértő János vagyok és ez nem jó motor. Azt akkor mi van? Te nem tudtad, hogy rossz lesz a motor. Semmi közöd az Ő motorjához!
Nyugodj meg. Nem vagy te márkaszervíz!
Persze megértem de a legtöbb kérdésben a lényeg ugyan az.
Mivan ha szakértőt hív? meg mi van ha beperel?.
igen sokat kérdezek, mert elég sok pénzemen múlik ez az egész :S gondolom te is érdeklődnél másoktól ha ilyen helyzetbe lennél... és ha figyelmesen elolvasod mindig mást kérdezek meg :D
Szerintem ha még 10* megkérded akkor is azt fogja mondani mindenki hogy zavard el a picsába a vevődet.
na parázzál
nem fog hívni.
többe kerülne mint a motort. ennyit nem ér meg. mond azt neki mint amit az elöttem szóló mond azt kész.
ha tovább ugat akkor meg öntsed le benzinnel egy égő gyufával a kezedben mond meg neki h fejezze be
Hát ez azért már megnyugtat valamennyire.De mivan ha mégis hív egy független szakértőt?