Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bocs, hogy kétszer sikerült elküldenem :S
Csáó! Lenne egy kis gondom, május 2.án eladtam az RS-em , amit 1 éve használtam és ez az egy év alatt mindössze egy kuplungbowden szakadt el... május 4. én hív a vevő, hogy beállt az RS.Leblokkolt a hátsó kerék, csíkot húzott maga után stb... Hívtak szerelőt, és a szerelő megállapította, hogy beállt a blokk, szal valszeg dugó... Na és a lényeg az hogy a csávó azt mondta nekem hogy vagy visszaveszem a motort, vagy kifizetem a hibáját, vagy ha egyiksem akkor perel és hívja az igazságügyi szakértőket stb.... (ami plusz pénz és az is engem terhelne) Mit tegyek? :S
Sziasztok!Keresnék R6-hoz hátsó emelőt, vagy pedig rajzot ami alapján le tudnám gyártani magamnak.Köszönöm a segitségeteket előre is. Csaba
Csáó! Lenne egy kis gondom, május 2.án eladtam az RS-em , amit 1 éve használtam és ez az egy év alatt mindössze egy kuplungbowden szakadt el... május 4. én hív a vevő, hogy beállt az RS.Leblokkolt a hátsó kerék, csíkot húzott maga után stb... Hívtak szerelőt, és a szerelő megállapította, hogy beállt a blokk, szal valszeg dugó... Na és a lényeg az hogy a csávó azt mondta nekem hogy vagy visszaveszem a motort, vagy kifizetem a hibáját, vagy ha egyiksem akkor perel és hívja az igazságügyi szakértőket stb.... (ami plusz pénz és az is engem terhelne) Mit tegyek? :S
Email: haxorx@citromail.hu
Tel.: 06202019366
Suzuki Rg50 Wolf Eladó! Jó motorikus állapotban,kisebb karcolási hibákkal.Végsebessége : 105km/h körül mozog. Irányár: 135 ezer forint. Jó állapotban lévő S51B típusu Simsont beszámítok 60 ezerig.
Sziasztok! Eladó lett a mocim. Akit érdekel hívjon bátran!

kawasaki zxr 250
de van csizmám wester hangszórók keverő erősitő !
sziasztok valakit nem érdekelne horgászcucc komplett sürgősen eladó motorvásárlás miatt ára 20000ft + postaköltség mindent oda adok! enyiért szerintem nem sok!
Na akkor pont kell egy jo buko ha meglesz a jogsid!
Eladó zx 600-as motorom!Jo állapotban elöl új hullamos féktárcsa, betét!Motorváltás miatt!Csere érdekel cr 250 125 kx 250 125 yz250 125
hali
az a helyzet hogy elkezdtem a motorjosit szóval csak pénz érdekelne...
ha így is érdekelne akkor szólj
üdv mitoo
Üdv!Engem érdekelne!


Valamit cserébe érte?Van egy bukom alig használt!
Twin Air levegőszűrő, teljesen új, HONDA CR hez eladó! Ára 2500.-ft
Nincs valakinek 42-es vagy "S"-es bőrrucija? SÜRGŐS LENNE!
Honda Bali eladó! Érdeklődni: e-mail:szmolkatibor@citromail.hu, tel.:30/215-69-23, msn:tibike_13@hotmail.com, ár:120ezer forint.
Valakinek nincs eladó honda cr 250 hez rezója?
vagy nem tud valakit akinek lenne eladó?
Heló van egy kawasaki ar 125-ősőm koráhozképest jóálapótban ára 100000Ft de csere érdekel gyorsaságira ráfizetéselis 50plus kp-ban.Szimok kiméjenek meg a robogok.
Eladó AXO ruha, AXO csimma vasalással, Dainise kesztyű 45e

Az uccsó képen látható deréktrapéz is eladó, zsírúj. - WindSurfing
Sziasztok.
Cross motort keresek cserére 25.0000-ft. ig.
Ha valaki tud az irjon vagy hivjon.
Tel: 06-20-585-43-80.
23 000 Ft-ért vihető a két gumi + kesztyű
csak kiprobálható érdekel. üdv
szevasztok 88as gsx600 f blokkot keresek reális áron ha valaki tud jelezze. üdv mindenkinek.
és még vannak ktm alkatrészek is,mint pl rendszámtartó,2index(egyik búra nélkül), sigma km óra, km óra meghajtó,lánckerekek,lc 4 hátsó lámpa,feszszabályzó,kürt stb...apró pénzért!
metzeler racetec k2,michelin pilot slick,dunlop kr106...120as első gumik,5 pénz /db képet tudok küldeni...deli.gyuriKUKACt-online.hu vagy teló, 06308305751(ma lehetőleg csak este 7 után,többi nap lehet napközben is)