Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Utánanéztem,magyarul látnokzsálya,vagy jósmenta a neve,ez is pszichoaktív hatású növény,közép és dél Amarikában honos, az indiánok régóta ismerik.De kábítószernek nem minősül,szabadon termeszthető.
Na jó, de mi ez?Marihuána?Inni kell,vagy szívni?
Salvia Divinorum szárított levél bármekkora tételben eladó! Nem éppen motoros cucc, de mindenki arra használja fel amire akarja.. Talán még a motorok istenével is összehozhat.
Érd: tyt(kukac)vnet.hu
Hát nem kizárt, de mielőtt új karbi után néznék, azért megpróbálom a gyújtással megmahinálni
amúgy az a tünet, hogy 5000-től 5500-ig dadog és ha sikerült átpörgetni a tartományt, akkor feljebb ismét erőre kap....minden esetre elég fura. Azért köszönöm a tippet
hyall
Suzuki GSX-R 750-es motorom nagyszervíz (blokkfelújítás) után megbízható blokkal, kormánytelóval, sportrendszerrel, elől-hátun zsír új gumikkal (Conti sport), friss műszakival, korát meghazudtoló szép és jó állapotban eladó.
az ár irányár, alkuképes, megegyezünk.
bármi kérdésed van írj v hívj.
http://www.kepesmotor.hu/suzuk...
Hali
Van msn-címed?
Sziasztok! Keresek Yamaha quadra első felnit! Használt, kicsit sérült is érdekel!
hali
az nem lehet a dadogás oka hogy a 125 ösnek kisebb( 22) a 150 esnek (24) nagyobb a karburátora? lehet persze más oka is csak hátha...
Hy midenkinek, van egy eladó motorom
ha érdekel valakit , akkor
Gixer 400 93 mas évjárat
A korlátozott jogosítvánnyal vezehető (25kW papirokkal) Frissen fényezett Gyöngyházfehér/metál piros színbe,
uj olaj/olajszürö fékolaj/fék utánállítva, teleszkóp olaj/tömítő gyürök is ujjak, megkímélt, rendszeresen karbantartott
állapotba eladó, 600 ezer forint, az ár bizonyos mértékig alkuképes.
ha valakit netán érdekelne az irjon az xes666@freemail.hu címre
Üdv Mitoo!
A henger kifogástalan, de még bajlódom a gyújtás beállítással. Fúvókát meg súbertűt cseréltem a karbiban és így megy a masina csak nem igazán tökéletes, egy bizonyos fordulattartományon dadogni kezd...Remélem tudom orvosolni . Mégegyszer köszi a hengert!
Hali!
Eladó vagy cserélhető Aprilia tuareg rally 92 es évj 21" első kereke féktárcsával km kihajtással 90/90 90%gumival a felni picit ütött. iá 15e ft. vagy cserélhető enduró lámpás fejidomra hátsó krossz sárvédőre jó állapotú 140/50-60-70 18" sport túra hátsó gumira. érték eggyeztetéssel.
Sziasztok
2004 es Yamaha Majesty 400ccm es hez kéne első teleskóp meg lámpa kicsi pénzért....!
Valaki tudna nekem ebben segíteni? Tibi 20/590 89 16
Előre is köszi
Hello Srácok,

Van egy Yamaha Yz 205 F. 2003-as masinám, amit szeretnék eladni.
Érdekel valakit ilyen masina?
Nagy jó állapotban van. Totál költségmentes!

Itt lehet megnézni:

http://www.hasznaltauto.hu/2056051_yamaha_yz_20
03

Üdv
Mihu
Yamaha Fzr 500-hoz(3HJ) keresek szervízkönyvet,elektronikus formában is!Minden lehetőség érdekel.
Egyébként az okmányiridában is lehet biztosítást kötni,az Allianz képviselője helyben van,csak nem biztos hogy a legjobb ajánlatot kapod tőle!
Nekem múlt pénteken 1óra és 15 perc sorbanállás után 36480 forint volt az 500-as Yamaha átírás.Forgalmi helyben megvolt,törzskönyv majd postán jön.Eredetvizsgát én a szerelőmmel csináltattam,mert az olaj és szűrőcserével, beállítással az is megvolt.Az eredetvizsgáló csak egy átvételi elismervényt ad,mert a határozat itt is majd postán jön,de az is elég,az okmányirodában majd kinyomtatja az ügyintéző a központi nyilvántartásból,aláírod,és az eredet letudva.Ha gyorsan akarod átiratni,a netrisk.hu-n kössél online biztosítást,mert egyrészt választhatsz az ajánlatok között,és azonnal visszaküld e-mail címedre egy kinyomtatható fedezetigazolást,amivel máris mehetsz átiratni.Sok sikert hozzá!
hali
sikerült megcsinálni az etz-t? jó lett az 150 es henger?

mitoo
Olcsó motoros felszerelések:


06 20 521 84 99
Oké, köszi a segítséget.
Hali!
Első lépésben elmész egy nagyobb autós vagy motoros szakszervízbe( általában ezeknél mind lehet eredetiség vizsgálatot csináltatni) kérsz időpontot, viszed magaddal az adásvételit, törzskönyvet, ... mindent. Utána kösd meg a kötelező gépjármű biztosítást(erről és az eredetiségvizsgálatról igazolásokat kapsz) Csak ezek után jöhet az okmányiroda, ahová a létező összes papírt vinned kell. Ott majd eligazítanak, hogy milyen csekkeket kell befizess. A befizetett csekkekért kapod helyben az új forgalmit, később postán jön a törzskönyv. Tömören ennyi, hacsak ki nem felejtettem valamit. Pénzben úgy készülj, hogy nekem a 125-ös mocira 35000-ft volt az átiratási procedúra. Ha nagyvasat íratsz az még borsosabb.... Sok sikert!
Eredetvizsga?
okmányirodába bemész minden eredeti papírral és ott átírják.
Hello. Az érdekelne hogy mi a menete a motor átiratásának.
Ki van fizetve, megvan az adásvételi, odaadta a forgalmit.
Tehát most mi jön?
szevasztok volna par kawasaki 1000es alkatreszem gpz1000rx,zx10,zzr1100 hoz cuccok
blokkalkatreszek, vaz tank kerekek idomok lampak stb.
Abbahagyni? SOHA
Másik gépet szeretnék venni