Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Suzuki Rg50 Wolf Eladó! Jó motorikus állapotban,kisebb karcolási hibákkal.Végsebessége : 105km/h körül mozog. Irányár: 135 ezer forint. Jó állapotban lévő S51B típusu Simsont beszámítok 60 ezerig.
ha akarsz minden motoron elférsz.
csak nagyoin kell szeretned
Sziasztok. Nekem csak egy olyan kérdésem lenne, hogy egy 190cm magas 95kg os srác elfér-e egy k5-ös gsxr-en. A válaszokat előre is köszi.
7 napot ír a törvény,a vásárlástól el lehet állni 7 napon belül, de csak úgy vedd vissza a motort ahogy eladtad( működő,kipróbált, megtekintett állapotban)
Símán fél óra alatt szét lehet hajtani nagyobb gépet is!
Csaó! DRZ400s makúlátlan áll. első tulaj.Csere 2000utáni cross.
Honda Bali eladó! Érdeklődni: e-mail:szmolkatibor@citromail.hu, tel.:30/215-69-23, msn:tibike_13@hotmail.com, ár:120ezer forint.
Mond neki,hogy nyugodtan pereljen be.De előtte olvassa már el az adásvételit meg egyszer.
áááá nem siket, hanem sikert
hali
ha jól tudom akkor az adásvételiben szerepel egy olyan pont, miszerint az eladó tájékoztatta a vevőt a motor esetleges hibáiról és szérüléseiről( vagy valami ilyesmi) és gondolom ezt mindenki aláírta, akkor ezen kívül vitának helye NINCS!
szerintem érdemes ezt neki említeni
sok siket
mitoo
ééééés érted én vok szarban :D nemtok mit csinálni .... ez kéész .....
kennnye a hajára
mostmár azon van hogy vegyem vissza a motort ugyanazon az áron :D:D:D:D
én is ezt mondtam...
jol van ha akarod fizesd ki én biztosan nem tenném, ahogyan ezen a forumon senki más sem
sztem most beszélhetek sokak nevében
Szeva! A világért sem akarnák beleokoskodni,de látom kicsit megszeppentél ettől a dugóbeálásos dologtól!Ez csak akkor lehetne a te sarad egy kétüteműnél,ha éjjel átosontál volna a vevőhöz és kiloptad
volna belőle a 2T-olajat!Gondolom nem ez történt!?
Ha egy 2T-motor beáll,az szinte kizárólagosan az olajzás hiányára utal,esetleg a hűtővíz hiányára, amiket viszont minden induláskor kellene ellenőrizni!
Ezt a vevő tudja bizonyítani szerinted?Egyszerűen ne foglalkozz vele!
Ha ezzel perre megy ,amit kétlek,akkor ezt alapból bebukja a perköltséggel együtt ez 100%!
de a főbb alkatrészeknél meg kéne csináltatnia :S
csinálja! akkor én is vigyem az enyémet azt mondja ma gyereknek h fizessen a felnik csináltatásáért merthogy 8-as van bennük? hagyd rá sztem!
nemérdekli :DD elvileg 6 hónap gari van xDD és követeli h vegyem vissza a vasat ha meg nem akkor igazságügyi szakértő.... és attól fosok ha azt megnyeri nekem kell kifizetnem a szakértőt is meg a motort is.... loooooooooooool :S
csak vicc volt a fleto most már nem akarom a haálát :)
(éljen meg minimálbérbölXD)
ferihez ne menjen mert elteszi még ezt is zsebébe
pereljen
semmi esélye nincs
beállt a dugó mert akármit csinált vele

amúgy legközelebb nézd meg ki a vevő egyből látszik rajta hogy problémás-e
ha igen el kell hajtani
mond meg neki higgadtan, h általad ismert problémája nem volt a motornak, ö használta, éssokmindent tehetett vele amitöl beállt, ha nem tetszik neki mehet ügyvédhez/szakértöhöz/miniszterelnökhöz
Mond el neki a kilátásait:több év pereskedés,egy zsák pénz(szakértői díj,ügyvéd),és nem sok remény...
de ha ezt mondom akkor perel :D
finoman annyit hogy menjen a p..ba
vulgárisan meg lehet sok mindent