Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ne foss be!Nem fog perelni mert tudja hogy nem neki van igaza ezzel csak azt akarja hogy nekik legyen egy motorjuk amin új henger meg dugó van ingyen
Szia

Végigolvastam, hogy mi a szitu. Én is jártam már ugyan így! Eladtam egy motort, az már aznap beállt. 1 hétig hívogatott, hogy vegyem vissza, mert már szar volt, mikor eladtam...stb. A srácnak mellékesen rendőr volt az apja, még ő is felhívott nem egyszer. Mondtam, hogy nem vállaltam rá garanciát, amikor eladtam, még jó volt, kipróbálta, jó volt. Innentől nem az én ügyem. Hívogattak naponta 20 szor. Elmentem a megyei főügyészhez, jó ismerősöm volt. Teljesen nyugodtsággal azt mondta: Nem fognak beperelni. Ugyanis a bíróság ilyen piti ügyekkel nem igazán foglalkozik, és biztos hogy elvesztené az ügyet. Garanciát nem vállaltál, innentől a következőt mondd neki:

Nem vállaltam garanciát a motorra. Amikor kipróbáltad, jó volt, onnantól nem az én felelősségem, hogy mi történt vele. Ezennel lezártam az ügyet, ha akarsz, perelj be, úgysincs értelme. És a továbbiakban nem szeretném ha zaklatnál!

Én is ezt mondtam a gyereknek. Ő úgy rakta le a telefont, hogy találkozunk a bíróságon.... Azóta sem találkoztunk. Nem perelt, nincs igaza. Nyugodj meg, allj ki magadér, és zárd le az ügyet, mondd meg neki keményen, hogy nem veszed vissza, és hagyjon békén, mert te pereled be zaklatásért!

Fogadd meg, állj ki magadér!
hát ja :D akkor menjek bele abba hogy jó akkor perelj és hívja a szakértőt? milyen esetben vagyok én a hibás a motor beállásáért?
Ne parázzál már Mondmeg neki nemveszed vissza(max a feléért )nincs gari menjen ahova akar,és hagyjon békén.....ÉN 1x-üen nemfoglalkoznék vele,csak probálkozik!
Az minarelli blokkos szóval jó hozzá az Aprilia rs50, Yamaha.... cuccok.
Hát kissebb karcolások....Törés nincs sehol..még gyári állapotú a motor :)
Hello!
Szeretnék vásárolni egy HM CRE típusu motort. Ilyen van az egyik haveromnak is, nagyon jól megy. ha valakinek van ilyen eladó, vagy tud eladót, akkor légyszi írjon itt a fórumon, vagy E-mailt ide: krausz.b@hotmail.com
és még meg szeretném kérdezni, hogy hol és mennyiért lehet venni 21es karbit, direktszűrőt, és egyebeket erre a típusra?
előre is köszi
Új olcsó motoros felszerelések, cross bukósisakok, protektoringek, UFO kézvédők, crossgumik stb, postai utánvétellel is!

www.endurobolt.atw.hu

06 20 521 84 99
Arlen ness megfelel?
Eladó alkalmi áron, magánszemélytől egy Yamaha tzr 50 típusú motorkerékpár.Szép gyári állapotban,szervízkönyv,útmutató,2gyári kulcs,gyári szerszámkészlet,garantált kilométer,fojtások kivéve,jobb oldalán enyhe sérüléssel(csak a műanyag idom lett enyhén karcos és részben javítva lett a képeken látszik most készültek...

Kivállókezdő motor!

Ajándék + egy gyári pirelli 70%-os hátsó gumi!

Hivj nyugodtan elszeretném adni...

ár:405000ft

06-20-3919664
Tudom, csak attól félek h szakértőket hív és azt is nekem kell kifizetnem.Ja és megkérdeztünk 3 ügyvédet is, mind3 aztmondta hogy vissza kell vennünk a motort beállva, mert ha 6 hónapon belül meghibásodik valami főalkatrész nekem kell kifizetni.... ti hallottatok már ilyet? ez kész, és kénytelenek vagyunk visszavenni a motort.... :S:S
Haljon éhen az ilyen vevő. Egyszerűen két hétig én is rettegésben élek a motor eladását követően. Egy kis aranyos történet. Vettem egy rendszámos NSR-t 16éves hülye fejjel, még anno jogsi nélkül. Aztán mégsem raktam le a jogsit, mondom eladom. Felraktam a netre nagyon olcsón másnap hívtak is miatta. A beszélgetés kb így hangozhatott: Figyelj testvérem, átírásnál lehet gáz lesz, ezért ezt érdeklődd már meg, hogy miújság mert nem akarom megjárni a kiskorúságom miatt. Válasz: Ohh ne aggódj rendőr van a családba nem lesz gáz.

Aha persze. Gyámhivatal, nyilatkozatok sora, és ha nem költöm másik motor vásárlására a pénzt akkor elvileg köteles lettem volna LETÉTBE helyezni 18 éves koromig. Nah erre varrjatok gombot. Sőőt elvileg 18 éves korodig SMKP-d sem lehet. Nah nekem az NSR 6. motorom volt Mind1... csak tanulságos. Én olyan adásvételit használok amiben teljesen be vagyok védve (már amennyire lehet) max az agyonveréstől kell tartani az ilyen vevők miatt... Pedig soha nem basztam át senkit, de a Honda óta egyszerűen rettegek Itt az adásvételi linkje: http://cbr125.fw.hu/adasveteli...

Remélem valakinek segítettem
Üdv! Pisti
msn cimem a személyes adatoknál megtalálhato ha valaki szeretne valamit
93-as 33ezer km-t futott Yzf 750r-es bontott alkatrészei eladok.karbisor,kipuff leömlö exup szeleppel együtt,jo állapotu komplett blokk,hátso villa,hátso fékrendszer,hátso lábtarto konzolok.elsö ülés.stb,stb.
nincs, mondom nagyon ciki lenne mert mindenki visszaélne vele! ez csak ijesztgetés! nem tudja bebizonyitani h te basztad el! lehet h leengedte az olajat aztán nem rakta vissza nem? és beállt a blokk... vagy tulforrt mert sokat pörgette 12 000-en... megesik...
szoval sztem higgadj le, tudom nem könnyü de mond meg neki, h vagy üljön a seggén, vagy csinálja meg és te visszaveszed, de téged hagyjon békén mert lemondtál a motor összes jogairol! jah és ez legyen neked tanulság h legközelebb olyan vevöt keress aki nem hepciáskodik ha valami nem jol sül el, meg nem árt átnézetni akkor a motort sem ugy látszik :D
Nincs valakinek eladó 42-es vagy "S"-es bőrruhája?
Cross/enduro motoremelő bak eladó! Teljesen új!ára: 6990.-ft
érd: 06-20-5453546on, vagy bakonymotor@gmail.com
ha addig nem adom el akkor várom hívásod.
amugy bikepics-en is vannak képek rola.
a megy a gépem akkor keresni foglak feltétlen.
szerintem gyere el és nézd meg.
annyi van vele h csörög a generátormeghajtólánc. a feszitöjét kell cserélni.
ezér ennyi az ára.
jó.. a hiba lehet REJTETT HIBA is. ez esetben lehet hepciáskodni, de nem sok értelme van. én is vettem már olyan motort ami hamar beszart. hát ez van olyankor. most pereljen be pl.. többe kerül a per, és még el is veszítheti, meg mire? valahol jogdokinál talán olvastam ilyesmit, de ő is azt tanácsolta, hogy nyelje be a békát, legközelebb meg legyen okos. persze máskérdés ha csoportosan elkövetett súlyos testi sértés, valamint garázdaság is kinéz..
én 193 vagyok és 105 kiló.. a 250es fzr-en úgy elférek ahogyy a képeimen látod. ennek akkora pont a tengelytávja mint a 2007es cbr600rr-nek.
aszerintwem nem kell ennyire tul reagálnod a dolgot. a szerződésen nem szerepel ilyen gondolom meg hogy 3 napon belül vissza veszed.
akkor olyan törvény nincs is hogy 6 hónapon belül bámelyik főalkatrész meghibásodása esetén meg kell javíttatnom?
az esztétkiai hiba alatt mit értesz? hibái a gépnek ? ha elviszik az enyémet akkor lehet vevő leszek rá.