Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

honda cbr 125 r Évj. 2005, sÉrÜlten irÁnyÁra 280 eft. tel: 0620/992-4528 , 0620/598-2538
Eladó vagy rendszámosra cserélhető a képen látható Sukida Commander 125ccm , erős 4t kis fogyasztású motor 3L, riasztó, táv indítás, 13 colos alukerekek, bal oldalán kisebb karcolások csúszás miatt (javítható) alig látszik. Tel: 0620 459-7710
Maracuya!


Szia!

Nézegettem ezeket a kitámasztókat, és megtetszettek. Tudnál irni estleg valamit róluk?
Sziasztok!

Van egy eladó aprilia touareg 123-as rotax, poweres, kétütem, szép állapotban kék fehér szinben eladó!
Alkalmas turázgatni, terepezni, gyere el, nézd meg!
msn:boka.gyorgy@hotmail.com
skype: daszajev(méhkerék, magyarország)
Keressetek bátran
Sziasztok!

Fájó szívvel válok meg a mocikámtól, 2004. novembere óta vagyunk egymáséi...

Első tulaj, FullGasnál szervizelt, 26000km, főleg túrabarát üzemmódban. Új Pirelli gumikkal, tankpaddal, szép és jó állapotban, Scottoilerrel. Ára kedvező: 1.670.000,- Ft

Itt egy képecske, szeressetek bele! , , ,

Ha érdekel valakit, akkor keressen nyugodtan: hayabusaspeed@freemail.hu címen
hidd el nem vesztettél sokat.
elég ramaty állapotban volt a vas
nem hiszem el
sorry de már eladtam a motort.
hali N Zsolti kellene a msn cimed ha van kénne pár info a mocirol.
Jó állapotú, fűzött szupermoto szett eladó 70.000 Ft-os irányáron! részletek
vadonatÚj matt fekete krossz bukÓsisak És krossz/enduro nadrÁg olcsÓn eladÓk! kérésre küldök képet!
21.000 a pár
Mennyiért adod?
Van szép motoremelőm párban, vagy külön külön is. Újak. Hátul villás, de emelőszemet is tudok adni hozzá.
Eladók !
Tel : 06706155160
ELADÓ 2004-es ktm 640-ES SUPERMOTOR FIX ár 1.1
Tudja ő nagyon hogy nincs esélye,rá kell hagyni.Én egy fillért nem adnék ezek után.
háát képzeld:D megmondtuk neki h mi nem fogunk fizetni erre ő nemhogy hivja a szakértőit, hanem elkezdi jólvan akkor elviszi szerelőhöz és ők úgy is benne vannak hogy mi kifizetjük a felét.... aztmondja aludjunk rá egyet :D ezt 3 napja mondta azóta semmi :D:D szval ennyi....
sziasztok,

kawasaki klr 650-hez komplett blokkot keresek.

tud valaki valami tippet,hogy hol nézzem meg ahol esetleg kapok?
/a lakóhelyén lévő bontóba,mert ott tutti van stb/
Szia Zsani!

Az adatlapodon olvasom, hogy a DRZ eladó. Megvan még?
Új, Olcsó motoros felszerelések:

http://users.atw.hu/endurobolt...
Hívogat még a tag?
Ugy szokott ez lenni... szalon motor pályára... párszor elfektetik széthajtják, alig használt kevés kilóméterrel a gyári burkolatok karcmentesek! :) Azt viszo' látásra!
ki rak ennyi okosságot egy CSAK utcán használt motorba? és főleg minek?
HJC ZF-9 Kast bukósisak, használt, normális állapotban eladó. Hogy boltban mennyi, azt nem tudom, a plexije lassan csereérett, legyen mondjuk egy 10-es az ára. (10.000Ft)
Méret M-58 (átlagos ffi méret)

http://www.freeweb.hu/hjc/hjc/...