Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Van egy eladó jó állapotú 42-es csizmám!
KÉP A CSIZMÁRÓL
E-mail az adatlapomon!
Ára a bolti 32 helyett 9E forint
Sziasztok. Eladó 2db Hebco&Becker oldal dobozom. A legjobb terhelhetőségi és sebesség indexel rendelkeznek ,garantált víz állóság. Gyári 2db kulcs. Szép megkímélt állapotban vannak. A konzolok 1,2 Bandithoz valok de ha valakit csak a dobozok érdekelnek ,azok külön is eladóak.Ir ár 70,000 Ft
Hello mindenkinek Kawasaki ZX10 ZZR1100 89-94ig bontott alkatrészek eladóak oracsoport elsölámpa lábtartók oldalidomokon kivül minden megvan. Hivjatok megegyezünk, engem cserébe érdekelne ZZR1100 as eleje kompletten(csak gyári, nem gond ha javitott) lámpa nélkül ZZR1100 hátsokerék reális áron.üdv mindenkinek.
Szia!

/2db/M2 DUAL CARBON FIBER, Magnézium bevonatu teflon végkarikával közcsövekkel. 5-7 Kg-val könnyebb mint a gyári.

Ár: 185.000.- Ft
Szállitás: 12-15 munkanap.
hello valaki nem tudna nekem egy dobot honda xr 125-re?
ZX-10R 2007-esre milyen árban lenne?
Two Brothers dobok az USA-ból! 2000-es évjárattól a legtöbb sport motorra.
Szállitási idő: 10-15 nap.
Yamaha WR 450 gyári lámpamaszk, teljesen új.
ára: 10.000.-ft akár postán is.
érd: 06-20-545-3546,
bakonymotor@gmail.com
Oké csak azért kérdezem mert nekem is van 1 bőr cuccom még ennyi hibája sincs mint a tiednek h mennyiért lehetne elpasszolni azért kérdeztem h te mennyire tartod
azért köszi h válaszoltál
40re gondoltam 1. körben, de alkuképes a cucc..
Hát mihez képest.. A funkcióját teljesen jól ellátja
Sziasztok. Kezdő motoros vagyok és az lenne a kérdésem h használt motor vásárlása esetén mire illetve mikre kell figyelni, hány éves, hány km legyen benne stb. Segítségeteket köszönöm
Helló
A yamaha pw -ért 150 körül szeretnék kapni
üdv
Tibor
Hali amúgy mennyiért adod?
Hallod ezek elég komoly sérülések ...
Ennél jobb állapotút keresek ...

azért kösz ...
nemtudom, hogy mit kaphatnál érte, azt kell mondani, hogy 50-es a gép és jólvan...

az előző tippel csak annyit akartam mondani, hogy egy 125/50-es motorral sem vagy semmivel szabályosabb, sőt...
Helló!

Köszi a tippet, de nem kerülök emiatt bajba, nagyobb kategóri jogsi nélkül, ráadásúl rendszám sincs mit kaphatnék érte? Le lehet nyomozni valahogy, és érdemes megkockáztatni? És az nem számít, hogy papiron 125ccm?
Sziasztok. Van egy elado 125-ös 4ütemü kistestü cross motor, teljesen uj, márkát nem tudom. Gyerekeknek való. 150000ft ha érdekel valakit küldök képet.
A koptató helye le lett tépőzárazva, mert a bakancs belsejére is tapadt volna
Nem teccik neki vmi, ugyhogy feltesszük ide
Ez volt.
Akko még1x..
aya@index.hu

Ez volt a cím ? , mert ez jó ...
Komplett fékrendszer, 4 dugós - 42e
Sziasztok!

A baloldali Dunlop esőgumi 165/50 - 1x 10percet használt, elég jó állapotú
A jobboldali Pirelli slick 160/60 - kb 95%os, az oldalfala picit bevan repedezve

10e darabja
Netto 100e ft körüli a kereset, a nyelvvizsga kb. 3-5e ft. Szigorú eü. vizsgálat és 6 hónap suli. (kb 80e a fizu addig) Tehát mire elvégzeg vége a motoros szezonnak és pénzed sem lesz viszont indul az avar szezon