Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mennyi lenne a pw?
Szia!

Elküldtem a címre amit megadtál, de mintha nem működne a mail cím.. legalábbis a postmaster szerint

Legfeljebb ide feltesszük
Üdv mindenkinek!

Eladnám , vagy elcserélném robogóra , fiam kinőtt Yamaha pw 80 - as gyerek motorját !

Esetleg hasonló értékű egyéb csere is érdekel.
50-es Alpinestars GPU kétrészes fekete-fehér-piros színű
3x használt. Új ára 199.000.- Ft
Ára: 110.000.-
Még csak bele sem izzadtam.

Csere érdekel 52-esre fekete, fekete-piros, fekete-szürke...
Van egy 125cc-s KTM Crossmotorra való hengerem! ár:4.500ft
van egy Gilera MX1-sem amit eladnék i.á.:139.999 vagy cserélnék egy szép 50cc vagy 70cc-s robogóra!Vasmegyében! Tel.:0630/8309122
Sziasztok! Ha valakinek szüksége van ZZR-400/600 idomokra, lámpákra, indexekre, tükrökre, ülésre, segédvázra, kipufogóra vagy egyébre hívjon a 70/401-83-77 számon, vagy írjon a duki996@gmail.com-ra ! Andris
Szia! Nem vagy ám elfelejtve! Holnap kapod a képeket
Hi mester ...

Nem küldted még a képeket , vagy keressek másik ruhát ?

üdv ...
Sziasztok!
Eladó komplett renszer
az a legegyszerűbb, ha veszel egy rendszámos motort, és egyszerűen csak leveszed a rendszámot a motorról... majd ha megvan a motorjogsi, visszateszed

annyi, hogy így akkor nincs biztosítás (mert az ugye kell az 50-es motorra is), de általábn a 125/50-eseken sincs...
Sziasztok.
Van egy gilera sp02 es gyorsasági motrom elado.
Ha valakit érdekel hivjon és elmondok rola minden tudni valot.
Érd:06-20-585-4380
Cross-vagy Enduro csere érdekel.
Különben meg 2011-ig kapnak rendszámot a segédmotorok elvileg. 2009-től meg csak rendszámmal adnak el új 50-eseket.
Jobban teszed ha a jogsit megcsinálod idén májustol elkezdik letörni a 125/50es szarvakat, és mondhat aki akar bármit az utobbi 2 alkalommal amikor robogóztam ugy ugrott ki elém a rendör hogy majdnem elütöttem, az egyik esetben meg is állitott, (szerencsémre egy malaguti 50es sel voltam, a másik esetben ahhogy meghallota hogy 2t és kávédarálo hang intett hogy továbbmehetek. ugyhogy el kell gondolkozni srácok, hogy meddig is lehet kockáztatni arrol nem is beszélve hogy tavaly fogtak meg egy 125/50el nagynehezen elintéztem hogy a jogsi megmaradjon, de 90 ropira büntettek, igaz bicikli uton csiptek el. széles utakat mindenkinek. gábor
szóval jobb ha befektetek egy A jogsira és rendszámos mocit veszek.

Köszi az infot
Az a fő gond, h amiket árulnak 125/50es motorokat, azoknak nincs semmilyen származási papírjuk és semmi. Megoldható nagyon ritka esetben, pl, ha vannak származási papírjai, külföldi papírjai, külföldi adásvételi blabla. 2009.05.01-től elkezdik rendszámozni a segédmotorokat, onnantól a 125/50esek alkatrész árba fognak eltűnni és a rendszámos 125ös árak felmennek (várhatóan).

Ennek fejében gondoldd át ezt az egészet

Üdv: Pisti
Heelló!

Némi infot szeretnék kérni a hozzáértő emberektől.
Mivel csak B kat. jogsim van megoldható, ha veszek egy 125-ös mocit 50-es papírral, és úgy használom. Majd ha megszerzem az A kategóriát is, akkor át lehet papirozni 125-ösre, hogy ne legyen szabályellenes?És ha igen ezt hogyan, hol lehet megtenni, és mennyibe fog fájni?

Köszi
Sziasztok!
Eladó sv1000-hez egy pár giannelli titán kipufogó.Kb.3000kilómétert ment sérülésmentes.E-betűs és kivehető hangtompító van benne.Ár:100eft
Akit érdekel az a 30/9089573-as számon érdeklődhet
Eladó supermoto felnik!Adatok:3.5-5 colosak,lamellált hullámos tárcsákkal,karcmentes,200km-t futott,időhiány miatt eladó,suzukin volt de meg vannak a gyári Ktm távtartók is!tel.06702786646 iá.230.000.-
Hát,nem akarlak elszomorítani,de,ha hamutipró akarsz lenni,akkor 1:vagy másodállást vállalsz,és heti 75-80 órát dolgozol,vagy 2:beadod a mocit egy kereskedésbe,és csorgatod a nyálad. Ez egy olyan tűzoltó fizetése,akit az utcán látsz dolgozni.Nyelvvizsga számít,mert kapsz plusz pénzt érte.Üdv:B
sszevva! segíts kérlek! érdekelne hogy koonkrétan egy egyszerű tűzoltó mi pénzt keres? (mondjuk nemtom itt számít e a nyelvvizsga, vagy felsőfokú végzetség ha sima hamutipró az ember..)
Azt elfelejtettem,h hátul 99%-os,elöl 80%-os gumi.
Eladó az R6-om!Mini index,füst plexi,felnicsík,tegnap műszakin járt,olajat,szűrőt,lev.szűrőt adom hozzá.899.000,plusz kipuff,és sok HASZNOS meglepetés mellé...
szia
100% hogy bele lehet építeni, kérdés csupán, hogy milyen áron...
mekkora a tengelyátmérőd? ha 17 mm, akkor gond nélkül belemegy, ha viszont ettől eltérő, úgy is meg lehet oldani viszonylag kevés pénzből...
milyen cserére gondolsz? a hirdetésben írtam, hogy krosszcsizmát esetleg beszámítok, de más is szóba jöhet, attól függ mit ajánlasz...
üdv
k4 1000-hez hátsó futómű telóval együtt eladó:50,000Ft sérülésmentes, nagyon keveset ment.
k7 radiális fékmunkahenger 20,000Ft
k7 kormányteló 14,000Ft
gsx 1100 idomgarn. (fej+2oldal)+ lámpa + fejidom tartó nagyon olcsón eladó. irányár 10,000Ft
fazer 1000 (2005) kiflik tengellyel, csapággyal 10,000Ft
fém fékcső 1 pár első 15,000Ft

Vagy ezek cserélhetők R1 idomra, lámpára, tankra.

Tel:70/520-4856