Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hello!
ezt bele lehet építeni cr-be?
valami csere nem érdekel esetleg?
Jó állapotú, fűzött szupermoto szett eladó 70.000 Ft-os irányáron! részletek
Szia!

Nagyon jól néz ki a mocid de sajna nekem az ára egy kicsit borsos mert nem akarom magam lenullázni(sajna) egy százassal több mint amit tudok rá szánni
Eladó! Honda vfr 750
ára 750 eft
érd: 06-30-437-7641
Cross/ enduro motoremelő bak eladó! teljesen új, ára 6990.-ft
érd: 06-20-545-3546
bakonymotor@gmail.com
hu annyim nincs
na szal eladó Hebo kipufogó Derbikre/Gilerákra supermotókra és endurókra való. 200 km-t mentem vele, full újszerű állapot. ára 40 pénz adatlapomon meg lehet tekinteni! msn: maxiking0014
Eladó Rapid Bike III. elektronika. Minden motorba jó, csak kábelkorbács kell hozzá. Ára 90 ezer forint.

150 ezer forintos Suzuki alkatrészre, kiegészítőre, ruházatra beváltható vásárlási utalvány 100 ezer forintért eladó.

kurdigabor@koroskabel.hu
450e de csak ha rendszámos
Hát cserélni nem szeretném, az ár 470, de csak azért mert nagyon egybe van. üdv
menyi pénzt kéne mellétenni?
hali.
kawasaki klr 650,rendszámos
enduró eladó,
Hello, mi lenne az ára az fzr-nek? üdv beszámitás lehetséges?
fire!
csak ha rendszámos és megfelelő mennyiségü pénzt teszel még mellé
Sziazstok
k4 1000 hez minden jöhet ami sérült,teló,idomzat,lámpák stb..........
06 70 319 71 63
Sziasztok
Szükségem lenne k4 1000 kék fehér idomzatra,sérült törött javitásra szoruló lenne az igazi .
Dobj sms-t vagy hivj 06 70 319 71 63
sziasztok!
KERESEK! MZ ETZ -hez (etz 150) a tankon levő MZ alumínium betűket. ha csak a "Z" betű van akkor az is érdekelne, ha valakinek van akkor jelezze akár itt vagy telcsin, 06 30 214 23 70 vagy mail: gyene_tamas@freemail.hu ra írjatok!
köszi
mitoo
lovaglodani én tudok 1-et
maxiking0014
hibásan küldte el az előző hozzászólás végét
mail/msn: maxiking0014
HEBO kipufogó eladó! Derbi supermotók, endurók, Gilera RCR/SMT típusokra az igaz de lehet h másra is rámegy. Nyíregyházán személyesen is megtekinthető, de kérdésre küldök képet!
msn/e-mail: maxiking0014
Honda Bali eladó! Érdeklődni: e-mail:szmolkatibor@citromail.hu, tel.:30/215-69-23, msn:tibike_13@hotmail.com, ár:120ezer forint.
Akit érdekel egy nem kinyírt DR-Z, ne habozzon!
ilyenre nem érdekel csere?