Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

pont jó rád a ruci...
hi ..
Gilera runner alkatrészek eladók ...olcsón ...
Tel : 06706155160
régeben néztem ezt a ruhát ...
mekkora emberre jó ez ? (kb 170cm /60 kg vagyok... )...

a szupermotyó megvan még ?
üdv ...
ktm lc4 640-es supermotor eladÓ 2004-es ÉvjÁrat 1.2m ha valakit Érdekel jeleze És kÜldÖk kÉpeket rola!
Sziasztok!

Eladó kétrészes AXO bőrruha! 48as

40dodo
fullos mito eladó!
ha érdekel,vegyél fel msn re! szimot beszámolok!
info
msn:csababoy0@t-online.hu
06209870958
Aprilia AF1 futura 50 (RV6AP)

6 sebességes, 50cm2, dellorto karburátor,pirelli,dunlop gumik,új fékbetétek,
(km/h óra nemmért (spirál))
motorja felvolt újitva (hajtókar,dugó,csapágy lamellák,szimeginek tömitések,tügörgőskosarak)
I.á :160e
Honda Bali eladó! Érdeklődni: e-mail:szmolkatibor@citromail.hu, tel.:30/215-69-23, msn:tibike_13@hotmail.com, ár:120ezer forint.
Új, olcsó motoros felszerelések:


www.endurobolt.atw.hu
Eladó a vasam.2007.06.havi Suzuki Bandit1250-s 4200km nagyon jol adom 200000+hitel.
06304254966
Eladnám elcserélném CAGIVA K7 tipusú RENDSZÁMOS motorom rendszeresen karbantartva költségmentes hétvégi endurózásra használtam. Teljesen megbízható a motor egy rugásra indul a blokk szépen jár. Ha egy megbízható motort akarsz akkor ez az és RENDSZÁMOS is.

Felszereltség: 12 V rendszer, bőrülés, fém fékcső, garázsban tartott, keveset futott, kézvédők, rendszeresen karbantartott, sport légszűrő, tárcsafék.

TEL: 06/20-477-9564
HEllo!

Eladó GN 125: itt

Zoli
üdv! eladó yamaha xvs 650 drag star classic. 1999- évjáratú, szervizkönyvel, gyári kulcsal, esztétikai hibával, de még így is szép állapotban, eredetvizsgával, törzskönyvel, tulajtól, új gumikkal, extrákkal, irányár 940.000. ft. tel: 0620/992-4528 vagy 0620/598-2538 CSAK TELEFONON HA LEHET !
Heló
Eladó egy Aprilia RX 50/80. '95-ös évjárat, 2ütemű, vízhűtés, különolajzás. 80ccm-es DR henger, 21-e s Mikuni karbi, Fordított első teló, állítható hátsó teló, elöl-hátul tárcsafék. Nyáron lett felújítva kívül-belül. Lámpák, indexek működnek, jó állapotú gumik. Ár: 280.000Ft
Tel: 30/4320395, e-mail: fszoki91@citromail.hu
125-ös, rendszámos endúró csere érdekel, ráfizetéssel.
Eladók ezek itt.10000 ezerért valamilyen Hondára valók (ez egy pár)
csao
jaja hát nem is azért de az elején sérültem meg párszor de az is nem saját hiba volt általába hanem pályahiba pl a szlovákoknál kijukadt két ujjam meg összezuzodott me elnéztem egy lejárot és kicsit fejre áltam de tuléltem amugy tényleg fasza sport a triál a kedvencem nah menek kaja majd még duma a giz gazon csum
na,pedig Jani mondta hogy ha triáloznék...nem történne ilyen velem
Na akkor meg vagy mentve
uhh az szar ügy eggyütt tudok érezni mikor még triáloztam a janival nekem is volt pár sérülésem nem is kicsik

nah meglett az emberem hála a jo égnek uhogy no para
Hali
egész nap fexem...szarrá unom a fejemet....sebaj...kivetkező versenyre elvileg már jó lesz a lábam
Na, az para
szevasz dév mizu hallom etörött a lábad jobbulást! most kegyetlen mérges vagyok magamra me eltüntettem a megmentöm számát
nini,egy ismerős arc..
hello nagyon fontos lÖzlemÉny az elÖbb hivot egy pisti nevezetÜ ember És a transalp elektronikÁrol beszÉltÜnk ha olvasod lÉgyszi csÖrÖgj fel mÉgegyszer mert elveszett a szÁmod mert lemerÜl ae k....va telefon!sos 06-70-369 igy kezdÖdÖtt a szÁmod bocs