Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Figyelem

Eladó 2 db eredeti bőr protektoros vadonat új motoros kabát
kék fehér fekete szinben
a méretek
50 - 52
nagyon olcsón
25000/db
'91 év végi ...
az ára jelenleg 5 kiló körül mozog , de kp-s vásárlásnál tudok engedni !

pár info:
a motor a nevemen van , törzskönyves stb .. tehát a papírjai teljesen rendben vannak... a müszakija 2008 . 08.-ig érvényes ...
1991 11.-havi
40000 km van benne ...

4 az 1 ben sportkipufogó van rajta , amitől gyönyörű a hangja ...
a télen lettek a szelepek becsiszolva , szelephézagok beállítva,...
a lánszettet ősszel vettem rá , így nincs benne 500 km ...
a fékbetéteket most tavasszal vettem , azok újak...
a gumik jó állapotúak ...
a motor nagyon alacsony fentartási költségű (3000 Ft/év a teljesítményadója!)
és A kor.-lal is vezethető , mert a forgalmiban csak 25kW van bejegyezve... (a valóságban azthiszem olan 60 LE-körül mozog)
Fiatalabbat és nagyobbat szeretnék , csak ezért adom el ...
korához képest elég jól egyben van a gép , és nagyon vigyáztam is rá , amit cserélni kellet azt kicseréltem ...
Hanem miért?
nem véletlenűl olcsók....
Csá!
ha lessz időd olyan 9 óra körül gyere fel msnre beszélni szeretnék veled(kézvédő) kellene!
köszi
Új, olcsó motoros felszerelések:

www.endurobolt.atw.hu
Helló aya !
Mennyiért akarod eladni a gépet? Mikori évjárat?
Jah a lábtartót Én is mindig letapostam , addíg míg egyszer felidegesített , és felhegesztettem
A kormánnyal nem volt gond...
szal akkor elmegyegetett alattadd.. félek, hogy a lábtartót vagy a kormányt lecsavarom..
A pocket -ra gondolsz ?
A fiamnak vettem (" jó duma " mondta akkor az asszony )
50-ért...
össz - vissz ha 3 órát ment a motor...
Alattam olyan 60-70 -el (60 kiló vagyok :-))
A rendszeres karbantartás volt a titka ...
Az utcán használtam Ha megelőztem egy kocsit , akkor benéztem az ablakán , és nagyon állat volt látni a sofőr képét ...
Mondjuk egyszer majdnem megharaptam az utat , amikor egy "jobbkormányos" angol fordot előztem

De eladtam már 30000.-ért sajnálom is ...

Inkább vettem a gyereknek egy quadot ....

De hogy az milyen szépen forog alattam...

nah elég az OFF-ból

üdv ...
a zzr-t is megvenném, bár pénzem nincs , de a pitről mesélhetnél.. mennyiér vetted? menynit használod? hogy bírja? hogy megy?
Hi ...
Kawasaki ZZR 400-as eladó ...
A-korl-al is vezethető ...
Kép az adatlapomon...

Széles utat ...
Hello !
Ha esetleg v kinek kéne egy Dellorto 14es karbi az irjon ár 8K teljesen jó álapotban (2005-s Derbi Senda gyári karbija )
motoros-tomi@freemail.hu
Honda Bali eladó! Érdeklődni: e-mail:szmolkatibor@citromail.hu, tel.:30/215-69-23, msn:tibike_13@hotmail.com, ár:120ezer forint.
értem...hát akkor marad az első lehetőség, azt vagy lesz belőle valami vagy nem...
ilyet úgy érdemes venni, hoyg a teljes felújításnyi pénz megvan, és akkor már legyen tiptop belül(kivül ki nem szarja le?) és akkor soksok kilóméteren keresztül jó lesz még.. (mint pl a zenyém.. bár én scak kifogtam a jót)
Kizárt hogy 50be megáll...arrol már neis beszéljünk hogy hamár széthuzod a blokkot mást is kicserélsz nemcsak a fötengelyt..(amugymeg a fötengely az hiánycikknek számit )
na de hogyha ennyire lebeszéltek (megjegyzem nem alaptalanul) a gixxerről akkor erről mondjatok lécci véleményt

http://www.hasznaltmotor.hu/ha...

az az 50 ezres költség reális lehet?
na ezaz...csak azért reménykedek hogy hátha kifogok egy jót és szerencsém lesz...
Ne sértödj meg de ennnyiért nagy csodára ne számits....
250es papíron korlátozott. nemtom.
éééértem....akkor ez végülis jó dolog, hogyha azt is mondja a csávó hogy elfelejtette feltölteni akkor is meg lehet hallgatni...nem én csak azért hittem h nem lehet bikázni mert biztos nagyobb a feszkó akkor vagy nemtom
Mekkora zxr és mennyiért adja?
fater az 1100ason hagyta rajta a gyújtást, lemerült de anniyra hogy még a visszajelző ledek sem égtek.. képzelheted.. és mi így indítottuk be.. annyi hogy rajta kellett hagyni a kábelt, mert a full üres akksi nem vitte a motort, de a hangját meghallgatni meglehet úgy.. megrángatn ia gázt mint az örült..
Sziasztok.
Van egy Gilera Sp02 125/50gyorsaságim teljesen felújított.az ára 250.000ft cross motor csere érdekel.
Tel.:0620 585 4380