Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

k7 gixer -törött- 600,000Ft-ért eladó. Nincs rajta hitel, magyarországi, szervízkönyves, javítható. Esetleg csere érdekel R1-re 2004-től.
70/520-4856
Helló
Menyiért adnád menyi idős?Protektor holvan benne? stb stb..
sziasztok ...

Eladnám Gilera runner alkatrészeim ...
Ami hiányzik : blokk ,váz,telók és a két ülés alatti idom...
A többi része megvan pl : ülés, kerekek, kormány, markolatok ,komplett fékek ,kapcsolók ,müanyagidomok ,összes lámpa,indexek,karbi,bowdenek, csövek,gumik,komplett elektromos rendszer,....stb...

A darabonkénti ár megbeszélés kérdése...
Egyben 50000 kemény magyar forintért elvihető...amiből még alkudhatsz is ha ügyes vagy

ha bármi kérdésed lenne : 06706155160 vagy aya@index.hu
Honda Bali eladó! Érdeklődni: e-mail:szmolkatibor@citromail.hu, tel.:30/215-69-23, msn:tibike_13@hotmail.com, ár:120ezer forint.
Én tudok ilyen bontót a Sugo-Motors Kft. Baján. Bontott hűtő 35000,- Ft , eredeti
új 50000,-Ft. Telefon:70/5008881
csá
15ért viheted! vegyél fel msn-re megdumáljuk
maf_fia_@hotmail.com
Egy Micron carbon kerek sportdob , xt600 Teneréé nem lenne jó jó rá, mert az van nekem.
Hali
60pénz, a ruci 48-as méretű, 176 cm vagyok
nincsen burgman 650-hez tükör?
bármelyik nagyobb építkezés körül fújja szanaszét a szél
mito eladó!
szimo be4számitás lehetséges!
szasz a sound jegy az érdekel mennyibe adod?
4-napos?
köszi
csá
Vegyél a teszkóban dörzsit, és tedd bele azt. Az is tompít sokat, és nem ég ki sosem.
Sziasztok nagyon jo lenne ha v-ki tudna nekem segíteni honda cbr125 höz tank meg oldalsó idon vagy honnan tudnék szerezni mert nagyon srgős lenne légyszi SEGITSETEK! illetve van 1 Gilera runner uj festéssel és matricázással ha v-kit érdekel hivjatok ezen a számon:06209733711.
hello csak érdeklödni akarok h mi pénz meg hanyas méret ill te mien megas vagy?
Hello mindenki!
Vaklakinek nincs eladó Honda Cr 250 hez 2T kipuffdobja?
Nagyon kellene gyerekek mert már vasvillákkal jönnek utánnunk....;) IoI
Nem igaz csak szeretném csillapítani a hangját.
Vagy ha vagy fölös üveggyapototok akkor szivesen átvenném!
Üdv:Steel
teljesen lehurcolt halott blokkos jamaha jog nextzone robogót keresek bontásra ítélt se gond!
Honda.
HONDA!
Sziasztok!

Eladnám vagy elcserélném Suzuki RM-Z 450 -es motoromat GSX-R 600 K4 vagy K5-re értékegyeztetéssel. A motor hibátlan, nem volt újítva, a blokkja megbontva! 20 üzemóra van benne amit én hobbi szinten raktam bele. 2007.04 évjárat. Ha valakit érdekel küldök képet róla.
Ár: 1.090.000 Ft
hello! azt jelenti hogy valamikor átütötték az alvázszámát és a motorszámát, eredetvizsgán megbukott, és utána a közlekedési felügyeleten így legalizálták . mostmár így ahogy van átmegy az eredtvizsgán minden gond nélkül. üdv!
6000 pénz. Kormánysúlyt is tudok adni hozzá, az még most jött meg.
Hello Zoli_RR! Mit jelent az AF-es alvázszám? Üdv. Zoli
Üdv! eladÓ yamaha yzf 750 r ÉvjÁrat: 1993. af- alvÁz És motorszÁmmal, lejÁrt mŰszakival, sportdobbal, szÉp Állapotban, tÖrzskÖnyvvel, forgalmival, rendszÁmmal, Ára: 450 eft. tel: 0620/992-4528 vagy 0620/598-2538
Igen,jó! Én is annyi vagyok, csak nemtudsz annyira aláöltözni!