Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv!Drz Sm-hez keresek motor emelőt,kinti takaró ponyvát!Ha valaki tud szóljon!
Hello, a kawát az enyémhez hozattam németböl alkatrésznek nincs rendszám, és alkatrész adásvételit tudok adni rola, forgalomba nem helyezhetö (egyszerüen, ahhoz ki kéne kérni a német brifjét). üdv mindenkinek.
SOS eladó alig használt sérülésmentes ixs bördzsekim.tanktáskát esetleg kordura termo béléses nadrágot beszámolok !Érd. csak telefonon 06-30-493-23-10 irányár 40ezer ft. elég sürgös lenne
Eladó Pitbike. MSN-en érdeklődj :)
önindító+berúgó
jó állapot
mi kell még ?
Csere érdekel 50-125 ccm-es gyorsaságira/robogóra/akármire... írj :)

jó ajánlatokat várok

MSN
zotyamancs@freemail.hu
TEL:
06702173696
sziasztok.
eladnám kawa 650 endurómat,rendszámos,erős nyomatékos motor,
1986-os,ir.ár.:270.000ft
50ccm robogót beszámitok,ha érdekel valakit.
köszi
sziasztok nem tudtok 01-es yz 250-re valami ütös dobot, FMF, DOMA, ARROWstb ha van érdekelne.
köszi
RENDSZÁM, PAPÍR VAN?
Hi! Eladósorba került a CBR600 F2 pályagépem. Részletek : http://kepesmotor.hu/honda/i?p... - Zoli
+annyi, h rendszámos, törzskönyve, müszakija van
Hali, Aprilia Pegaso 125 másik motor vétele miatt sürgösen eladó, minden szép és jó, semmit sem kell költeni rá, és nagyon megy! csak gyorsan kéne az ára 210E. msn: helloszilya@msn.com , tel.:30/974-82-64
Zx10 89-90 es évjáratu kawasaki alkatrészek eladóak, idomzat lámpák oracsoporton kivül minden, hivj 06306420248. üdv mindenkinek Gábor. msn skype is
Sziasztok!

Eladó Suzuki GN125, link

Köszönöm a figyelmet!

Zoli
nem ...
azt nekem ...
Ezt gondolom nem nekem irtad?!
eladó a mito,ha érdekel vegyél fel msn re!
http://motor.hu/motor_vpage.js...

Eladó!50es injektoros runner
Volna egy nagyon keveset használt, 2 részes női cordura ruha, Vanucci Ventus III. A kabát (sárga-fekete) női 40es, a nadrág (fekete) 42es méret, mindenféle protektorokkal ellátott, a kabát szellőzőkkel, thermo és egy Sympatex lélegző béléssel (külön is használhatók), sok zsebbel, derékban összecipzározhatók.
A ruha jelenleg akciósan 350EURO a Louis-ban, de 75ezres irányáron elvihető.
Ímhol. A merevítő azért nem párhuzamos, mert csak rácsúsztattam.
köszi.
1 órán belül...
Képet mutatsz?
Sziasztok!

eladó egy fekete, alumínium Pazzaz kormány, levehető merevítővel. Suzuki Banditon volt 50km-t, de nem tetszik
iá: 6000ft

gyulu2002 kukac yahoo pont kom
Hali!
Van egy eladó Yamaha Xt 600-as, akit érdekel bátran telefonáljon a tagnak,az ár irányár!XT 600
Hello!

Keresek sos honda taransalphoz gyújtáselektronikát ha van akkor 1 de ha mind a 2tö megvan az sem lenne baj. 94évjárat körülibe 400as de 600as elektronika is jó bele!

Tel:06-30-493-23-10
Tomee
Eladó R6,cserélhető fiatalabb R6-ra,vagy 600RR-re másfél milláig(kp.)