Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ELADÓ MOTORJAIM!

Derbi GPR 50 R "06
Kawasaki KX 250 F "04

E-mailen érdeklődhettek: turek.peter@gmail.com
elloka
Van egy bőrrucim eladó:
A SHOX terméke: marhabőr 1.2-1.6 mm vastagságban, szövet betétekkel a nyúlós helyeken.
Térdkoptatóval, protektorokkal, versenypúppal! Szürke-Piros-Ezüst-Fekete!
másfél éves, alig használt, kb 2000km-t mentem vele.
Mérete: 2XL, (kétrészes ruci)
Térdkoptató fölött a térdprotektor enyhén sérült, (igen, az is leért...)
100.000.- Ftba került, és én szeretnék megválni tőle!

Van még egy SHOX Proton kesztyűm!
Carbon védők rajta, marhabőr, tenyér résznél tapadós anyag, szellőző, csuklómerevító
XL-es méret! Új ára: 15.000.-
10.000.-et kérek érte, mivel csak 3-4szer volt rajtam!

Ha a ruhámmal együtt veszi meg valaki "szettben", akkor 7.000.-

Úgy akkor az egész kerül 57.000.- be, szerintem egy zsír bőrruciért, és kesztyűért nem sok!

DE 55 A LEGALJA

DonPedro
Csiki Bege
hány éves a motor?
sziasztok:van egy eladó motorom és olyan helyet piacot keresek ahol tudom értékesiteni,Budapest és környéke érdekelne ha valaki tud ilyent kérem irja meg köszike.
Aprilia AF1 futura 50 (RV6)
felújitott motorral,jó gumikkal,szép állapotban..
ELDÓ!


ÉRD:
MSN:csababoy0@t-online.hu
Mai

l:csababoy0@t-online.hu
Ja igen, egy fontos információ lemaradt... A motor megtekinthető: Kartal, Pest megye
eladó
eladó
Szevasztok!

Némi készpénz fejében megválnék jó öreg Cibberemtől. Egy első szériás Fireblade-ről lenne szó, azaz 1992-es évjáratú, 63500 km futásteljesítménnyel. Gumik, lánc rendben vannak, egy szezont futottak (6000 km), most cseréltem benne olajat is (Honda GN4), műszaki vizsga 2009 áprilisig van rajta, szóval szezonkész állapotban van. Martin sportdob van a gépen (sajna gyári dob nincs hozzá), más "tuning" nincs, minden gyári rajta. A feszültségszabályzó 2004-ben lett kicserélve (Zsidai-féle), mert a gyári megadta magát (ugye tipikus Honda betegség). 2005-ben új féktárcsákat kapott. Egy szelephézag ellenőrzés és egy karbiszinkron lassan ráférne, de ezt az új tulajra bíznám. Ennek megfelelően az irányára 650.000 Ft. Érdeklődni a 06-70-519-7984-es telefonon lehet, vagy a cafe_racer@citromail.hu-n.
Yamaha Bear tracker Quad eladó vagy cserélhető ár 500.000ft suzuki swift csere előnyben
06204627680
Azért nem 2000 ft ha normailsan akarod. Nekem például anyaggal együtt csinaltak 5000ért ami ha figyelembe veszed hogy milyen drága a bőr, akkor nem egy rossz ár.
mé nem huzatod át kb 2000ft?
sziasztok!
keresek megvételre pitbike blokkot, ( nem taiwani-t ) esetleg vázhibás pitbike ot de a blokkja legyen jó! csak úgy érdekel ha meg tudom hallgatni a hangját( nem -e zörög stb stb...)
akinek ilyen van az jelezze:
mail: gyene_tamas@freemail.hu
msn: gyenetamas@hotmail.com
tel:06 30 214 23 70
köszönöm: mitoo
Kellermann kormány index polírozott alumínium 1 pár használtan 15 ezerért eladó.
06-30-828-47-94
Még mindig eladó 2,5liter Castrol R2(2T-kétütemü motorokhoz) Fénykép az adatlapomon.
Érd:smilingnorbi@citromail.hu
A szabvány kormányba való a súly, 18mm-es átmérőjűbe.
Maga a súly része ami kilóg a kormányból olyan 22mm.
Hali! Milyen belső átmérőjű kormányba jó a súly és milyen széles?
Sziasztok

Valakinek nem kell esetleg CBR 1000 RR? 2006-os evjarat 19.000 km. Hitelatvallalassal 0 Ft, anelkul 2.300.000 Ft az iranyar!
BakondiG
Eladó karbon kormányvégsúly vacsi új, sajna nem jó a kormányomhoz.
3400-ért vettem, annyiért adom.
ilyen csak tiszta karbon mintás..
Szasztok.Eladó Yamaha wr400f.ha érdekel valakit jelezzen.http://www.kepesmotor.hu/yamah...
Sziasztok.
Van egy vadi új cross nadrágom,
csípő protektorral

3x-es eladó,
/univerzális,kissebb méretű emberkére kb 75kg-tól is jó/

ára 9000ft ! +posta ha kell
Koszi, de kozben mar sikerult venni palyaidomot (az ocsemnek kellett, nem nekem), nagyon felgyorsultak az esemenyek...

viszont az elso / hatso emelo tovabbra is erdekes!