Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia,

az idom pálya.
Meg kellene nézned, sürgősen eladnám a cuccot...

42
Szia,

holnap megcsinálom és felrakom.

42
És akit érdekel egy komplett fékrendszer, ami alul 6dugós Beringer, felül 13-as CNC-mart radiál Magura és ha kell a Beringer nyereg kedvenc vacsija, egy érintetlen 310es Beringer tárcsa, az jelentkezzen!
Sziasztok!

Eladó 48-as 2 részes AXO bőrpizsi!
Honda Bali Eladó
msn:tibike_13@hotmail.com
e-mail:szmolkatibor@citromail.hu

tel:06302156923
Helló mindenkinek.

Keresek megvétel céljából 2 részes bőr ruhát. Jó állapotú, használt is lehet.
Nem értek a ruházat méretezéséhez, kezdő vagyok.

Magasságom: 177
Súly:85 kg

Max. 37-39.000.- van rá. De rögtön fizetem
Telefonszámot,nevet, fényképet az email címemre. Telefonon, vagy emailben vissza jelzek.
Budapesten vagyok 90% ban.

Köszi: Sipi
Eladó RS 125! http://www.motor.hu/motor_vpage.jsp?id=93043
jelen
7végén megnéztem tüzetesebben a gépet, na ez P10-es de T5-ös a tankja !
ha még érdekel, csepelem is van , nem nagyon gáz az állapota (nem nagyon rozsdás ) , de van mit csinálni azon is! holnap rakok fel képet róla, meg alszok egy árat rá
asszem van mégegy meg alkatrészek is, össze kell kutatni !
2 db Dellorto PHBH28-as karburátor eladó (125-ösökre jó)
dell orto 34es siktolattyus karbi eladó! 15.000
itt vannak a képek.
Eladó ! 06 20 480 13 44
Cagiva Freccia eladó sürgősen! 1988as évjárat ,de a 90-es kasznis!teljesen felujítva műszakilag és esztétikusan is!
160 000ft-os motorgenerál (olaszországból hozott gyári alkatrészekkel szerelve)a bejáratáson kivül 900km-t futott!új fékek! 80%-os gumik!adok hozzá plusz még egy motort szinte, bontva alkatrésznek!idomok,ülés,lámpa,lánckerék,stb.,stb...több mint egy év műszakival!
Irány ár:240 000.- Ft képet emailben küldök,ha érdekel!

06-70-395-17-08
hy
98 as jóállpotú robogómat elcserélném , 80-125 ccm endurora
ha esetleg vkit érdekel msn: viktor008@freemail.hu
4 dugattyús féknyereg eladó adapterrel együtt! Yamaha Honda Suzuki típusokhoz. 35e ft
Helo tudok egy eladó Aprilia Leonardo 125-öst, papirozhato, 2000/7-es, szép gyári állapotban, 230 000 Ft az irányár, csere is érdekel
köszi de nem találom az oldalon!Nem is nagyon mükszik!Tuti hogy van?Mert akkor fel hívom őket csak kicsit messze vannak tőlem!
szóval a link : bikerstore
itt van 315FT azthiszem
Sziasztok, segítségetek kérném...
Ha valakinek van mostanában felújítandó CR125-ös (89-92 körüli) Hondához tömítéskészlete (blokközép, huplungdekni, hengertalp stb..), adja már kölcsön legyen szíves, lemásolnám. Ha nagyon gonosz, még vamai pénzt is kérhet érte
Állítólag 8ezer egy garnitúra, és nekem nem is kell belőle mind.

30 383 75 69
SOS!
Nincs valakinek 12v 23w -os pici index égője!
Utángyártott olasz indexbe kéne és mo.n nem lehet ilyet kapni!
sziasztok eladó aprilia tuareg 125-ös motorom, alkatrészként egyben, vagy ha valami bontos ismerösötök van akkor le írhatnátok a címét elöre is köszi.
okés rendbe...
persze, este vagy max holnap lefényképezem.