Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

link
link
Bukó és utcai használtara vagy akár moorzásra kaát eladó eladó hívj bátran
Köszönöm a tippeket ! Itt már kerestem sikertelenül.
A gyerek S méret 49-50 cm, az M-es 51-52.
3 éves kisfiamra kellene használt "játszani", 5éves kora előtt
szerintem nem fog egyedül mocizni, addig meg csak velem.
Szerintem nem ilyet keres, mivel ez felnőtt bukó, 58-as. A gyerek M-es tuti nem 58-as
hy energia!
szombaton voltam devils mc börzén bpesten,
na ott "éltél" volna igazán a kereskedői vénáddal.:):)
nézd itt is van egy de az árából szerintem lehet faragni: http://www.kepesmotor.hu/bukos... nekem ilyen bukóm van!
Hello!
Eladó lett kis "gépsárkányom" Aprilia rx50 98-as. Vagy cserélhető pegaso vagy tuareg 125-re, csak rendszámos érdekel! Ugyanitt eladó még két pirelli cross gumi is e:90/90-21 h:110/80-18 80%-osak. Ha érdekel akk a címem: kowwy@citromail.hu Berakok 1 képet a többi az adatlapomon.
Sziasztok !
Eladó gyerek cross sisakot keresek S vagy M-es méretben használtat.
HElló! ezen a számon érdeklődj : 20/9262090
Honda NS 125 F 125/50 Eladó
135 km/h vége.
80.e Ft
Köszi! Tudtam hogy ki kell cserélni, pont ezért kérdeztem. Kösz a segítséget! További szép napot!
Még mindíg keresek Alpinestras SMX PLUS csizmát 43-as méretben! Fehér vagy piros érdekelne elsősorban,de a fekete sem gáz.........
Helloka!
Keresnék Aprilia RS 125-re kormány lengés csinllapítót!
Nem tud valaki akár egy márkát, vagy egy "készüléket"?
Köszi
Apropó! Nem tudna valaki Kawa GPZ1000RX-hez hátsó utaskapaszkodót?
Üdv! A gumi biszbaszokat szilenteknek nevezik és én már vettem ilyet az XT-hez is a márkakereskedőtől. Tuti van a Hondánál is!
És ha nem cseréled le , akkor egyenlőtlenül fog megnyúlni a láncod ....és mehet a kukába ...
Gumimenesztő a neve
Üdv!
Kellene egy kis segítség. Valahonnan szereznem kéne a 600-as Xl-mhez alkatrészt, csak még a nevét sem igazán tudom. A hátsó lánckerék mozgott az agyon, és mint kiderült azok a gumi valamik koptak ki amik a lánckereket az agyhoz rögzítik. Teljesen véletlenül valakinek nincs otthon ebből a gumi valamiből? Vagy a nevét meg tudnátok mondani hogy rá tudjak keresni? Esetleg valami hely ahonnan szerintetek tudok szerezni? Kicsit idegesítő hogy egy ilyen kis gumi baszás miatt nem tudok motorozni.
Köszi a segítséget!
bazsy
mikori évjáratú az rm?
Szeva! 50es
sziasztok!

Eladnám vagy elcserélném 54-es méretű spidi márkájú térdkoptatós bőrnadrágomat.Szürke fekete a színe és alig használt.Elcserélhető hasonló stílusú 52-es bőrnadrágra.Irányára:45eft.Van még egy 43-as fekete-szűrke nitro sport-túra csizmám 10eft ért.Akit érdekel a balu88@mailbox.hu címre írhat vagy telefonálhat a 30/9089573-as számra.
mennyi ez ?
Pirelli MT 75 90/90-16 eladó vadi ujj vagy cserélhető 90/90-16 v. 90/100-16 crossgumira. Ha lehet kemény talajra valóra.