Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello!
Olyan motoros ruhát keresek ami 180-185cm magas és 60-65 kg-os emberre jó!
Egybe részes bőr! Berik motogp lenne a legjobb! De más is jó csak púpos legyen!
60-70 körül!
Még mindig eladó 2,5liter Castrol R2(2T)
Mi az ára vagy milyen csere érdekel.
Köszi szépen Keki,de idő közben már szert tettem egy kis édesre
nyugodt vagyok, csak az sms miatt lettem mérges, azért írtam be ide. Tegnapelőtt, és tegnap már megkapta.
akkor ne idegesked az utánvétel lényege ha nem fizet vissza viszik neked ne izgulj hány napja adtad fel?
Postai átfutás ideje: Ha feladod 1. nap 15:00-ig, akkor ő átveszi 2. nap és általában 4-5. napon kapod kézhez a pénzt.
szerintem még csak a posta lassúsága miatt nincs pénz. hátul 3-4 mm volt a minta, 4000km-t futottak a gumik. Ja, és a poén: 25-ről alkudta le 20-ra.
20000ért már lassan egy gumit sem lehet majd kapni csak a szarabb fajtákat! szerintem!
ezt nem értem hogy a gyerek gumikat vág, mit akart olyan nagy bizniszt a gyári gumival, amikor az szinte senkinek nem kell!
azt nem adják át még ki nem fizeti mikor adtad ezt el? akkor téged basztak át ugye de kb hány százalékos gumik voltak?
Egy patkány lehet a csavó... Mit vár egy használtan vett gumitól? Jelzem Te részedről is meggondolatlanság volt ilyet igérni... De szerintem a gyerek elrendezése nem fog gondot okozni.
nem baj, ezért a kedves sms-ért cserébe most körberaktam a fontosabb motoros fórumokra a sztorit. Jótett helyébe.....
utánvéttel kapta, bár pénzt még nem kaptam.
Ilyen gerinctelen embereket! Jóhogy nem már lejárja a mintát és akkor akarja visszahozni nem? 20-ért mit akar? Egy pár BT 60ezer..látta hogy mit vesz....
úúúú én szályba basztam volna kurva anyát! máskor utánvételbe küld el és csak akkor kapja meg a gumit ha fizet és ha vissza küldi ugyan ezt kell csinálni és akkor már nem buktál volna!sajnálak! ez tényleg buziság
thebear
tegnap 21:07
NNNa. Kicsit felbosszantottam magam. Nagyon.
Eladtam a gumikat, a BT14-et. Rábeszélt a srác, hogy attól fél, ki vannak a gumik vállasodva, ha vállas visszaküldheti? Belementem, 20-ért kapta, plussz posta.
Erre ma hív, hogy kevés neki a minta, ő ezt már nem tudja eladni, merthogy ő ezekkel kereskedik. És hogy úgy egyeztünk meg, hogy visszaküldheti, ha nem tetszik. Megöl az ideg, behúzott a csőbe.
De ha engedek az árból elhasználja a saját motorján.

s a tegnapi folytatása:

A hìvàsomat sem fogadod..Gondolom a mocsok gumidat sem vennèd àt.Te vagy az emberisèg legalja!Költsd azt a 22-t gyògyszerre te szarhàzi!Olvastam a fòrumot is.2 gumit vettem a neten ès mindkettövel ràbasztam!Azèrt,m mèg van rajtad kìvül pàr fèreg a vilàgon.Remèlem legközelebb a lànglovagon hallok ròlad!

Ha ilyen korrekt gumisra vágytok:
varázsceruza, alias Lokis Gábor Keszthely.
Aprilia Pegaso szép állapotban eladó, vagy kis rafizetéssel nagyobbra cserélhető.
Szia ez jó lesz?4x90w 10rugó és a tied.rca összekötőket adok hozzá.
Okés főnök, Tiéd!
figyi. holnap megint beszélek vele. tuti kell a kesztyű ugyhogy ne add el. max én megyek jövöhéten pestre és akkor elhozom.
Sziasztok!

Eladó egy Honda CBR 125R! Részletek az adatlapomon!
Dádis, nem cseréled el egy projektorra?
http://www.hasznaltauto.hu/ker...


eladó gyerek quad! új, 70 e ft
Elkérem a cégest, ha a -szintén céges kamerával készült- homevideóinkat akarom nézegetni

...na, mentem haza. Szevasztok!