Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Neked Nem kell? Vetíthetsz
-Ravasz vagy, Ezüst Kígyó...-sziszegte az irokéz törzsfőnök, és kihúzta a hátából a tomahwkot...
hát ha elmegy akkor nem, ha nem akkor igen
És akkor a vászon nem is köll?
Teszek egy próbát: Elcseréhető használt digitális projektor crossra, vagy streetfighterre - mármint azzá alakított mocira..(ez nem a Hidi Miki kategória )ETZ, stb...
Hordtáska, áram és monitorkábel van hozzá..
Native: 1024x768 Pixels
Maximum: 1280x1024 Pixels
Aspect Ratio: 4:3 (XGA)
Lamp: Type:
120W UHP
Life: 1000 hours
Quantity: 1
Speakers: No
Max Power: 185W
Voltage: 85V - 270V
nem hívott
160ezer Ft...Vagy térjünk rá vissza tavasszal? (csak addig szét ne hajtsam, mert 2 hetente pályára megyek vele )
üdv!
elado,cserélhető: RF 600 R "97
hali. tudtatok egyeztettni?
Sziasztok! Eladnám K7es Drz-m, 2006.10.08.i hobby szinten használt, rendszeresen szervízelt motor. Ha valakit érdekelne további infót, és képet mailba tudok küldeni.
Hááát...fogalmam sincs, mi megy bele a gépbe, most szerény 256 küzd ott az életéért...
Sziasztok! Autómba kellene 3 vagy 4 csatornás erölködő....egy 250W RMS JBL 30-as mélyet kéne hajtania ládában,, és egy pár Blaupunktot(max.50W RMS) a kalaptartóban........ha vki tud vmi jót,szóljon! Köszi
hanyas kellene?
Helló! Van valakinek eladó honda mbx vagy yamaha DT első tárcsaféke kompletten?
Óóó...akkor te jobbat találtál, mint én. Kéne plusz memória a PC-mbe, nem tudsz valamit?
olyan letekerhető használat, új is 20 körül van..
Te...falra szerelhető "használtat"? Nem tudom, szertintem fehér holló kategória
nem rossz, de max 10-ért akarok használtat
Akkor viszont érdemes lenne egy gyári, rendes megoldásba befektetni. Drága, de időtálló.
feltekerhető lenne a legjobb, plafonra akarom szerelni..
Te nem is laksz messze tőlem

És ha valami keretre feszítesz fehér vásznat? Igényesen, olcsón megcsinálja egy asztalos vagy kárpitos.
már az enyém is gyengusz volt... de sikerült überelni
mintha a Vaterán láttam volna...
Vagy valamit vett itt...

(uhhh)