Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

otthonra kell, hülyén nézne ki a lepedő a falon, állandóra akarom csinálni és esztétikusra...
lehet h csak köz vetít
Kinek akarsz vetíteni?
Lepedő?
Valaki nem tud vetítővásznat szerezni?
Ha nagyon nem lenne rá érdeklődő, belekényszerülnék ilyesmibe is, de azért ennyiért van rá hébe-hóba jelentkező, és akkro hol van még a tavasz
felvetelek de azért itt van az én cimem is energia1987@hotmail.com!
oké felveszlek
oké megvenném csak még nics pénzem gondolom abba meg nem lennél benne hogy a havonta10000 fizetnék mert az nagyon sok idő lenne
Nézd meg az adatlapom, a motor most van bejáratva, megy. Most vasárnap is megyek ki vele pályára.
ne itt cseteljünk, vegyél fel MSN-re rendes77@freemail.hu-val, ha úgy OK...
de tuti nem versz át nincs semmi baja?
Sosem volt Jawa-m, és már nem is igen lesz...De nem tűnik rossznak, add el, és vedd meg a Suzukit.
Nekem pénz kell, rendszámos motorom van.
hát ha eltudnám adni a mocit a felét oda tudnám adni neked és utána megbeszélnénk de ugylátom veled legalább lehet beszélni!
jó gumi az hátul már ujabb van enduró lemosni meg le lehet mert kicsit piszkos
de jó KIS képecske ez
Részletekbe...erről tudnék mesélni, hogyan vettem csóró főiskolás koromban havi 50ezerért Honda CB400-ast
Mennyid van, és hogyan ütemeznéd a kifizetést?
na nem érdekel a motor? jó állapotba van felujitot 80ért oda adom mivel forgalmi lejárt és ujra csináltatni mindent rajta egy 50es és ezt levontam belőle! érdekel? igy néz ki a motor de ehez még vanak index plexit csak levetem hogy nehogy össze törjenek!
nagyon kéne az a moci de nem tok neked hirtelen enyit adni ért
és részletekbe oda tudnád adni?
RM-et tudok
Ha tudd valaki crm,dtr vagy kdx-et eladót irjon már,jó állapotút de főleg crm kellene,és ki szerint melyik a jobb?
oké
megadtam a számod. keresni fog.
Bakk...sajnálom.
Az a helyzet, hogy megvettem az utódját előre, és most már pénz kell csak, motor nem.
Add el a Jawa-t, vagy keress valakit, aki kisegít. Már multkor is alakult sokat a pályán, most vasárnap is megyek ki vele, lassan vége a bejáratásnak, és jó kis motor lett, de megvan a fordított telós Honda, ezért adom el.