Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok keresek index kapcsolót mindegy milyen csak kormányra szerelhető legyen
Petro! nem küldtél még képet,de engem a csizma változatlanul érdekelne Megvan még esetleg? Várom válaszod! Közelít a szezon kellene a csizma
Üdv.
Honda NS 125 F Eladó
22.000 km
80.e Ft
Szevasztok!

Eladó Suzuki GN125 itt

Üdv,
Zoli
Ha valakit érdekel egy CBR900RR (929)
Nézze meg: http://www.hasznaltauto.hu/ker...
Bakker, most nyitott szemmel néztem végig, és ott van a palack, csak k kb kiszúrja a szemem XD
Köszi, de nem rendszert szeretnék azt néztem én is, csak egy palack lenne az igazi, de majd írok "ÍMÉLT" Köszike
Szeva! A WWW.nitrosystem.hu lapon nézz körül,vannak okosságok!
akkor is szerzek a fiadnak bukót akkor nézél szét itt!: http://www.universalmotor.hu/s...
Köszi energia ! Megnéztem csak egy gondom van vele, hogy felnőtt
méret és nem gyerek. Még egyszer köszi a segítséget !
Megnéztem a myvipet,de engem FOX termékek érdekelnének.Páncél,mez stb... ! Tudsz ilyet is?
sisti néd meg vanak itt m-es méretüek csak érdeklődj van egy pár:!: http://www.kepesmotor.hu/bukos...
Üdv Mindegykinek!
Van egy Cameron nyeregtáskám eladó!
Textil.
Tágas férôhely.
Vízálló, hôszigetelt.
A két oldala kibôvíthetô.
Állítható pántok.
Pánt – garnitúra.
3 külsô zseb.
Fényvisszaverô csíkok.
Beépített esôzsák.
Motor csere miatt eladó!Még nem volt használva!20.000 Ft.
Ha valakit érdekel dobjon egy e-mail-t ide:theegizi@citromail.hu
Mennyire olcsóbban adod, mint a bolt? Én is Nemesvámoson vagyok, pontosabban ott melózok.
sziasztok.keresek turázásra alkalmas minimum 500 as régi ,megbizhato gépet.gpz,xt 600,katana,cb750,stb...200 ezerig.tudom nem egyszerü,de hátha kell valakinek cserébe egy 1,8 gt kombi 89 es gömbölyü,nagyon szép passat kocsikám.az auto ára 320 ezer.értékegyeztetéssel odaadnám.az auto a kolegám nagybátyja nevén van.a papirokat természetesen a tulajjal rendezzük.köszi hogy itt lehettem ,csövi..06 20 370 42 37,dénes
Ha esetleg fenn vagy myVIPen, meg tudod nézni az adatlapomon a bővebb leírásokat. ( Csizmadia Gábor, Nemesvámos) Sajnos katalógusom nincs. De képeket tudok küldeni, ha megmondod konkrétan mi érdekel!
Szeva! Tudsz küldeni katalógust is?
Új motoros felszerelések olcsón eladók!

UFO alumerevítős kézvédők, Crossgumik, Cross sisakok, Protektoringek, Cross nadrágok, Cross szemüvegek, Robogós sisakok. Akár postai utánvétellel is! Érdeklődni: nyizesedes@freemail.hu , vagy a
06 20 521 84 99 es számon!
Hello Bello!
Keresnék nitro palackot a kisebb verziót.
Leginkább NOS, NX, ZEX jönne szóba....
Várom az ötleteket, és az ajánlatokat
Köszike :)
Köszönöm energia !
Az M-es gyerek sisakot hányadik oldalon talaáltad ?
ha találok s-es méretet akkor szólok neked!
de van m-es is az oldalon!
igen szelekt mért mi volt? maskol előre szólj!
Helloka
Van egy bőrrucim eladó:
A SHOX terméke: marhabőr 1.2-1.6 mm vastagságban, szövet betétekkel a nyúlós helyeken.
Térdkoptatóval, protektorokkal, versenypúppal! Szürke-Piros-Ezüst-Fekete!
másfél éves, alig használt, kb 2000km-t mentem vele.
Mérete: 2XL, (kétrészes ruci)
Térdkoptató fölött a térdprotektor enyhén sérült, (igen, az is leért...)
100.000.- Ftba került, és én szeretnék megválni tőle!

Van még egy SHOX Proton kesztyűm!
Carbon védők rajta, marhabőr, tenyér résznél tapadós anyag, szellőző, csuklómerevító
XL-es méret! Új ára: 15.000.-
10.000.-et kérek érte, mivel csak 3-4szer volt rajtam!

Ha a ruhámmal együtt veszi meg valaki "szettben", akkor 7.000.-

Úgy akkor az egész kerül 57.000.- be, szerintem egy zsír bőrruciért, és kesztyűért nem sok!

DonPedro