Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

és ha tizet veszek akkor 3000ft és a pstaköltség menyi lenne? szerinted? nem tudod nekem valahol megérdeklődni?
Mennyit kóstál a ruci? Állapota?

Pls küldj képeket, infókat az edem89(kukac)freemail.hu -ra, köszi;)
nem dobozban van.
egy dobozba menyi van? és ha dobozal veszek az még kedvezőbb?
gyöngyös. fék és kuplung tisztió, kitünő pl a motorblokk és egyebek takaritására. stb stb
hol lax helyileg hogy menyit vennék azért kérdezem de ez fék tisztitó? vagy jó másra is?
Ő is!
Ez is!
Eladó!
Hy

1959-es 125ccm-es bordó Danuvia 6278Km el eladó.
Akit érdekel a továbbiakat e-mailben.
Címem: mark1219@citromail.hu
kép sajnos nincsen a gépen ha lesz küldök. 400/db ha veszel 10-et 300/db. postaköltséget nem tudom.
én is most akarok eladni egy 250est de tudsz róla képet küldeni? a tisztitó menyi? és a postaköltség salgótarjánba?
nekem van 350-es jawa nem érdekel? annyi hogy nincsen rajta müszaki, papirok oké.
jó van akkor!
500ml ha jó emlékszem Variac
eredeti gyári állapotba hozni. A Danuvia jobban tetszik.
megvehetnéd a mocimat mert gyüjtök crossra nem verkel át ki is próbálhatod!
Zoli: Hello igen full szintetikus, mi is nsr-nez és rgv250-hez használtuk. Van 2bontatlan és 1fél doboz.
Ár: boltban kb. 3300/liter. 6000re gondolta.
restaurálni oszt az mi?
nem átalakítani, restaurálni.
hány dl az a tisztitó?
thebear!
Ez egy "87-es motor, nem NiCaSil-os a hengere. A felújítása azt jelenti, hogy fel lett fúrva eggyel nagyobb méretre, kapott bele új dugattyút, gyűrűket, hajtókarcsapágyat, csapszeget, tűgörgőt, főtengelycsapágyakat, hengerfejtömítést, tömítéskészletet stb. Most már a bejáratás vége felé jár a gép, üzembiztos. Lásd a képeket az adatlapomon.
ez szerintem sok egy kicsit erre a motora!
thebear érdekeljen ez jó motor ez nem rosz és jó árba is van de ahogy te gondolod én több mindent adok érte hogyérted átalakitani? hova kéne a motor?