Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

megtennéd, hogy felteszel róla egy képet?
vagyis szerszámokat na!
ja a rendszáma is megvan és a tartója is + adok hozzá rengeteg alkatrészt és egy kis vastáskát is mögé! amibe alkatrészt lehet rakkni!
szia 21 éves előző gazdája bent a szobába tartotta én mivel nincs jogsim rá ezért csak néha a faluba szalatgáltam vele mikor megvettem teljesen szerelőbel áttnézettem ami rossz azt kicseréltetem uj kuplun +lamelákat adok még a kuplung még nem igazán kopott be ezért lehet a későbbiekben álitani kellene rajta! uj aksi uj lánc uj hátsó enduró gumi uj olaj a telóba és a blokba is uj szimeringek a festése kicsit matt de nem rozsdás sehol! ez salgótarjánba van rónafaluba mivel a műszakija lejárt olyan 2-3 éve de fizettem a kw adót rá megvan a papirjai a kw adó 1300ft egy évre! mivel nincs forgalmi ezért olcsóban adom 80-100 ezer forint de megbeszéljük! ha komolyan érdekel!
mikori évjárat? Mennyiért? Hol?
Heló
Nem érdekel valakit egy "95-ös 80ccm-es aprilia rx? Nyáron lett felújítva kívül-belül.link
Helloka
Van egy bőrrucim eladó:
A SHOX terméke: marhabőr 1.2-1.6 mm vastagságban, szövet betétekkel a nyúlós helyeken.
Térdkoptatóval, protektorokkal, versenypúppal! Szürke-Piros-Ezüst-Fekete!
másfél éves, alig használt, kb 2000km-t mentem vele.
Mérete: 2XL, (kétrészes ruci)
Térdkoptató fölött a térdprotektor enyhén sérült, (igen, az is leért...)
100.000.- Ftba került, és én szeretnék megválni tőle!

Van még egy SHOX Proton kesztyűm!
Carbon védők rajta, marhabőr, tenyér résznél tapadós anyag, szellőző, csuklómerevító
XL-es méret! Új ára: 15.000.-
10.000.-et kérek érte, mivel csak 3-4szer volt rajtam!

Ha a ruhámmal együtt veszi meg valaki "szettben", akkor 7.000.-

Úgy akkor az egész kerül 57.000.- be, szerintem egy zsír bőrruciért, és kesztyűért nem sok!

DonPedro
hello David!Csere nem érdekel van 1 2006-os Scarabeom!Írj mailom:krausz.zsolt@freemail.hu képet mailban küldök
ELADÓ 2004 lc4 640-es supermotor 1.3m
sziasztok valakit nem érdekelne 250ccm- es jawa cz olcsón papirjai lejártak de megvannak müködik ki lehet próbálni fel van ujitva! vagy kisebb crossra vagy enduróra cserélném + ráfizetnék!
Hello!
Eladó Aprilia Sr 50 Di-Tech robogó! 2002-es évj,elől hátul tárcsafékes, vízhűttéses, 2 literes fogyasztással kitünő állapotban! Irányár:225000Ft ! Tel:06304965881
hello milyen évjárat a gép?csere érdekelne? Van 1 2006-os Scarabeo-m!
Helloka!
Nem tud valaki 320-as hullámos első féktárcsát: Braking, vagy szinte minden márka.
Akár cserélhető lenne gyárira, zsír új? 320-as RS ("08)
Eladó vagy cserélhető taposógép.
Ár: 10.000.-Ft
szia akkor érdekel a motor? anyiért nem drága! de ha komolyan érdekel akkor megbeszéljük! kilehet próbálni is!
ELADÓ!
Sziasztok!Eladó egy tuningos mala.A tuning nagyon jól össze van hangolva.A tuning: Polini evo versenyhenger,Top Nardo Versenykipufogó(Brutális hang),19 Dell" Orto karbi,Erösített fötengő,Dr végátéttel, Top versenyvariátor,Top versenyszíj,A motoron van horzsolás, de az látszik a képeken,A motor vízhűtéses,jó gumikkal,új fékbetéttel.Írjatok nyugottan, ha van kérdésetek!
Akinek kell kép annak küldök!
Sürgősen eladó KTM LC4 640 Supermoto, 2005-ös évjárat, 19ekm-rel, nagyon szép gyári állapotban alkalmi áron. Új gumik, új láncszett, új fékbetétek. GALFER hullámos szegecselt féktárcsával és gyári kézvédőkkel. Tökéletes műszaki állapotban. Hitelre is vihető! Ár: 1,295mFt. Tel: 20/3508433
IXS speed bőrruha,kétrészes full protektoros,motoron még nem volt,zsír új álapotában(56-58-as méret) elcserélhető 58-as Berikre. Ezüst-fekete-fehér. Ha érdekes majd rakok fel róla képet.
2004-2006 Yamaha R1 hez

Gyári féktárcsák (elsők+hátsó)
Gyári fékcsőszett (első+hátsó)
Gyári láncvédő (műanyag)
Gyári plexi
Gyári indexek
Gyári renszámtartó+indexkonzol
2 db sötétszürke Zero Gravity double bubble plexi (egyformák)
Extremetech 20 fokozatban állítható, lineáris kormánylengés-csillapító
Vég-Tech bukógombák (lengővilla forgásponthoz rögzíthető
Szia érdekelne a dolog, ez ugye full szintetikus mert rs 125 be menne bele
feltéve ha jó áron adod?
Remélem az is van benne?
Mennyi lenne?
Eladó egy cbr 125 r-re való eredeti sérülésmentes givi hátsó doboz felfogatóval+ugyan olyan
eredeti csavarokkal mint ami a hátsó kapaszkodót fogja(felszerelésénél azt sem kell
levenni),és természetesen az eredeti 2 kulcsával adom.
Könnyen felszerelhető,levehető igény esetén,jól pakolható(sisak lazán belefér),
túrázásnál nagyon hasznos.Nekem feleslegessé vált ezért adom el.

Képet még küldök ha kell,meg szerintem a postai után vétel is megoldható!
Ára:30000FT

tel:06-20-391-9664
e-mail:nagyzo
lika@citromail.hu
Eladó egy Honda Bali. Ár:120ezer Érd.:Tel:30/215-69-23 E-mail:szmolkatibor@citromail.hu
Eladó Cagiva Prima / Derbi GPR alkatrészek.
Blokk alkatrészek, idomok, váz stb.......
A blokk alkatrészek jók még supercityhez és egyéb más cagiva 50-es hez.
Elérhetőségek az adatlapon.
ne is törődj a majmával megvolt beszélve hogy ha nem jó vissza küldi akkor kusoljon!