Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az előző tulaj fizeti.
"Az adó alanya az a személy, aki az év első napján üzemben tartóként, ennek hiányában tulajdonosként szerepel."
Akkor fizetsz te, ha most fogod forgalomba helyezni. /Red Baronnál tapasztaltuk, hogy kivonja ideiglenesen a forgalomból a motort, s ilyenkor nem árt a költségekhez kalkulálni a teljesítményadót ... /
eladó Aprilia Scarabeo50 2006-os metálfekete gyönyörü állapotban 260.000Ft vagy csere 50ccm-es fiatal endurora vagy sportgépre
Heló! érdeklődnék,hogy a motornak nikaszilos a hengere,vagy az volt? a felújításra gondolok ,hogy fúrva is volt vagy csak dugó gyűrű csere volt.
Sziasztok! valaki megtudná nekem mondani hogy a teljesitmény adó fizetés hogy müködik mert hétfön vettem meg a mocimat és arra lennék kiváncsi hogy akkor ebben az évben én fizetem vagy az előző tulaj!? a választ előre is köszi!
160.000.- Ft (csere esetleg EUR-ra érdekel vagy dollárra)
Zalka nem hívsz?
öröm ezt olvasni. ha netán valakit esetleg érdekel a tisztitó akkor 400ft/db
Pénz kell Cimbid hívott, holnap átadom a kesztyűt..
hello.
egyébként nem érdekel cserébe féktisztió spray? csak azért kérdem mert rendelkezem vagy 50 dobozal.
adok érte ha netán pénz nem kell. üdv.gábor
Bocsesz : 06-31-236-45-34
donpedro a ruhához kéne telefonszám is
még megálmodom. Keresek valami hobbimotort, amit elrestaurálgatnék, de most alkuszok egy Danuviára.
Eladó Aprilia Scarabeo 50 2006-os ára:260.000Ft vagy 2003 nál fiatalabb 50ccm-es enduró vagy sportgép csere érdekel.Tel 0620/5913818 mail:krausz.zsolt@freemail.hu
Suzuki GSF 400 alkatrészek eladók
Érdeklődni:06-30-227-79-14
téged érdekelne a dolog?
neked is azt irtam 80-100 érted tehát megbeszélem a vevővel
hát figyelj ha ápolod és vigyázol rá és néha küldesz róla képet akkor oda adom 80000ért jó!
1986 os évjárat kicsit már régi de jó! és ha megnézitek a netem ott drágább sokal!100-230 ig is látam már és azok 80 évjárat!
megnéztem. Ott még 80-ért árulod
na a 120 oldalon van róla kép de az index le van véve +az előlap meg a táska!hogy nehogy össze törjem! mert ezen a motoron tanultam de előte is tudtm csak kismotoral de már magyobb kell!
melyik évjárat? Azt még nem írtad.
teszek fel csak most pesten vagyok nem otthon de már tettem képeket fel de ha haza érek 5óra felé teszek fel
Tegyél már fel légyszi egy képet róla az adatlapra és megsassantjuk.