Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A6 helyett itt lenne ez a szépség keveset fogyaszt és hardkor életérzés is jár mellé sorolom:
Szervokormány nincs,légzsák se,elektromos ablak se,semmi se,viszont van 1mm lemez körben ha ütköznél,ha felborulnál pálcika vékony A oszlop,20 cmm élettér a gyereknek ha televerné az IFA hátulról.
ÉÉÉÉÉÉs mindez 550-e forintért hát hol kaptok ennyi izgalmat ilyen olcsón a csaj 650-ért hirdeti a használt auton mert szerinte annyit ér,és ez tuti 6-ot fogyaszt,
Én nem sértődök semmin, KTm -nél voltak ilyen telefonhívásaim még, de mondtam hogy semmi gond ez üzlet. Te mondasz egy árat én pedig mondom hogy elfogadom-e vagy nem.

2001-es r6 550.000 . látok ilyeneket én is sőt néha még r1-et is. De nem venném meg valamiért.... azok azért eladható gépek, de ha már ennyiért mennek szerintem ott baj van. vagy nincs.

Ha az éven nem fog elmenni ilyen 400 alatti áron, akkor jövőre megy az lefelé lehet akár hogy 300 is lesz mert ugye ez sem fiatalodik. Viszont akkor el kell gondolkozni hogy 300ért egy számomra bevált tökéletes motort megéri e ennyiért eladni?
ebben igazad van teljesen,ezért is nem hívtalak,mert nem akartalak megsérteni!én sem akartam motort venni most,csak valamiért beleakadtam egy hirdetésbe és láttam,hogy szarért-hugyért mennek a motorok(2001-es r6 550.000).Van most éppen pénzem is,gondoltam kihasználom a piaci rést!egy éve még hajnalban rohantam volna a motorodért!
kopó alkatrészekre gondoltam. Lánc fékek, 90%osak. nem mindegy hogy megveszed 300ért és kezdheted egy 40ezres lánc szettel, meg fékbetét cserével. 20 éves motor az csak 18 de az elmult 4 évben is kb 2000 km ment bele.
Irtam neked a főoldalon.

Abban is van valami hogy minden annyit ér amennyit adnak érte, meg abban is hogy nevetséges összegért nem akarom eladni.

Nekem majdnem 600ba van de az nem jelent semmit ugyan is megvan már 3 éve. A több használtautós árhoz képest elég olcsón adom. Más: itt van egy 125ös enduró 150es irányáron hirdetem azt is, 100ért is el lehetne vinni de még csak nem is hívnak az emberek. Na jó az kicsit le van pukkanva na de 100 ért?
Nem igazán vesz itt senki semmit aki meg mégis az inkább a menő divatos gsxr, meg ninja, mert az menő. a CBR meg csak simán jó ( fiatalság) Meg mindenki Olcsón akar tökéletes motort 300 ezrekért..
ezt a 3 évig csak olaj+benzin dumát,meg tartogasd a vevőknek egy 20 éves motornál (no offence)
nem mondtam,hogy ennyiért f3-ast kapok,de 430-450ért már igen(alku után)
nem akarlak megsérteni,de nem az van,hogy nem telik,csak ha én elmegyek hozzád a motorodért,akkor nekem 280-300.000-at ér...neked gondolom többe van,vagy többet akarsz...a hasonló évjáratú,állapotú fzr 1000-emet(amire szintén nem kellett költeni,pedig 2 hónap alatt 5000 km-et mentem vele),250-ért vettem...minden annyit ér,amennyit adnak érte...de gondolom nem véletlenül van még meg...
-az egyik legolcsóbb F2-es. szeirntem az ilyen 450-meg 500 ezresek vannak túlárazva. Ja és nézd meg majd milyen F3-at kapsz ennyi pénzért. Ebbe vagy 3-évig olajon meg benzinen kivül nem kell más.

f1-esért mentem Keszthelyre ami még tőletek is meszebb van.
ha a6ra telik, a távolság gond?
Nem rábeszélés ez csak érdekes problémáid vannak
Sziasztok!

Van pár eladó cuccom:

1. Suzuki DRZ K1-K8 balos tankidom javított, célnak megfelel 2500 ft
2. Suzuki DRZ javított hűtőrács 2000 ft
3. Suzuki DRZ E-S-SM új első szinter fékbetét Bendix márkájú 6500 ft
4. Suzuki DRZ Iris lánc 112 szemes viszonylag kopott állapot 4000 ft
5. Dunlop KR108 195/65 2010.34.heti képen látható mintával és mélységgel 10000 ft
6. Dunlop D209 Racer GP Medium 120/70-180/55 2007.39.heti 11000-11000 párban 20000 ft
7. GSX-R 1000 K7 első lábtartó pár 5000/db és gyári állapotú 43as lánckerék 5000 ft.
8. Arai Quantum-V L-es 1 éves bukó két apró kavicsfelverődéssel új állapotban 75.000 ft

Postázom is a cuccokat!

Üdv: Edem
Yamaha fzr600 forgalomba helyezhető váz eredeti külföldi okmányokkal,sérülésmentesen.Esetleg csere érdekel Ár:50e ft
a6 2.6 benzin...
majd veszek az A6 helyett egy suzukit akkor jó,hogy beleférjek a 6l-be
f3-asat kapok 450 körül,meg zx6r-t is,azért az nem ugyanaz mint az f2...kicsit túl vannak árazva,arra írtam a nem a legjobb vételt...de a csoda Jawádért én is elmentem volna világ végére:-)))
monnyuk a Bükk is útba esik arrafelé menet

hűjjönrádabűr
annyi, nem látod? szószbeleminnndenbe!
plusz ahogy nézem, a harmadik legolcsóbb! Ha ilyet keresnék, tartanék egy körutat, többet megnézve A volt motoromért oda vissza 700 km-t mentem.
12 literes fogyasztás?
A motorok árát nem néztem, csak a "távolság" szúrt szemet.
600 km 72L ? Ne platós ZIL-lel menj
6 literes átlagfogyasztással számolva 36 l*420=15120 Ft+ Autópályadíj+egy ásványvíz a kúton, kb 20.000, de Te tudod! Sok sikert!
annyira meg nem jó vétel...
oda vissza 600 km,72 liter benzin,a motor árának 10%-a...
Mo-n van távolság? Naeztnemtudtam... Remélem csak viccből írtad ezt!
néztelek a hasznaltauton,pont f2-es vagy f3-as veszünk az asszonynak ma,ha nem afrikában laknál,akkor a tied is szóba jött volna
Eladó KTM SX85 2012-es modell minden adat a következő linken http://www.hasznaltauto.hu/motor/ktm/ktm_85_sx-6009768
venni sem egyszerű ám egy jó ideje kutatok egy normális állapotú rendszámos xt600z után persze emberi áron, de nincs ilyen.......
nincs nálam a motor nem tudom lefényképezni basszameg Pedig lenne fotós ismerős aki jó képeket cisnálna az meg sokat segítene gondolom