Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha oda kerül a sor akkor nem lehetetlen .
De szerintem azért ez elhúzódik ez a dolog mire áruba bocsájtom a dolgokat . Szóval kb 1 hónap múlva térjünk rá vissza
Hali,esetleg a kipuffogót is áruba bocsátod?
Hali!
Eladó a képen látható Motovert Pro pit.Érd:simoviki@vipmail.hu
Az igaz hogy nincs hangja váltónak de ilyen a szerelem hibáival is szeretem ,
De lehet hogy kimentem váltót , majd a roncs eladástól függ
főleg akkor jön jól ha még egyszer ilyen Banditom lesz
Simán megjön angliából egy hét alatt.
Marhaság.Az 1250-esen legalább még nincs ikaruszhang.Legalább a váltót szedd ki a TK-sból.
Mert a lég-olaj hűtéses tetszett meg nagyon jó motornak találom , ha nem ütötték volna alólam ki , komoly év tizedeket töltünk együtt És ugyan olyat szeretnék vissza szerezni amilyen nekem volt
Egyből dicsekszek vele ha meg van az új Bandit
hello ...
miért nem 1250?
Szia én csak ajánlani tudom, szerkezetileg kiváló
És ennyiért ha körbenézel nincs ilyen motor a piacon
Akkor hajrá!
Eladó bizony meg kifizet a biztosító és már nézem a következő Banditót Szóval 1200 fejidomos bandit jövök már ,
Most is elraktam egyketőt a parkolóba ami számításba jöhet
A Bandit fórumon nem írtad, hogy eladod!
miért kérdő módban mondod?...
Most te szívatsz minket?
És az adok-veszekben eladod mielőtt lezárul az eljárás még a bűnjellel való csalást is rádverik.
igen, kell szólni a rendőrségnek, neten találsz bejelentő dokumentumot az ilyen esetekre, így keress rá: balfaszvagyokmertsajátmotortborítottam.doc
30000 Ft-os bírságot is kell fizetni, szólj ha utalni akarod mert megadom a számlaszámot ahova kell utalni
feldőlt a motorod és félsz hogy a rendőrség majd kopogtat?

És ha ajtót nyitsz mit fognak mondani szerinted? Ismeretlen tettes ellen nyomozunk aki feldöntötte a motoroját?

Vagy előre megfontolt szándékból elkövetett motordöntés ügyében nyomoznak?
segitsetek! Sikerult eldöntenem a motoromat.(bedöglöt az aksi es megprobaltam betolni.) A lenyeg h nem lett baja semminek a bukocso kifogta az utest. viszont eleg sokat lattak.iylen esetben kell szolni a rendorsegnek.? nem szeretnem ha , kopgtatnanak az ajton.kesobb?
Nekem tetszik az az 1000 Sv amit itt árulnak az oldalon 150 pacis. Szerinted jó vétel lenne?
super pól után kereshetlek?
az tuti hogy durvább, de az sv-hez az utolsó csavart is megrendelheted a gyárból akár most is. az olaszok és angolok szeptemberben nyitnak újra alkatrész terén, volt olyan triumpos itt aki szeptemberig várt egy generátor deknire, addig nix alkatrész, nyaralnak.
az április szebb, szerintem
Gilera RC 125 eladó-Mogyoród -150.000

http://www.kepesmotor.hu/giler...
Az Sv vel nem volt gondom.Az Apriliát meg nem ismerem. Amit olvastam róla hogy durvább mint az sv1000
nagyon kemények az 1000-esek