Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Láttam itt az oldalon egy SV 1000-est Szerinted milyen a motor.
Budapest
beardr-tól kérdeztem
sv-d már van/volt, ha hibátlan akkor japó, ha viszont egyedi bringát szeretnél akkor rsv, mondanak jókat is róla
Veszprémvarsány
helyileg?
Sziasztok lenne egy kérdésem melyik lenne jó választás. Suzuki Sv 1000 S vagy egy 2003 Aprilia RSV.Amúgy eladó Egy Suzuki Sv 650 S 2004 Szép állapotban.
adatlapomon van szám, mindkettő hátsó, motortípustól függően a szürke előre is ok.
szerintem érdekelne, hol vagy elérhető?
mind kettő hátsó vagy van hozzá első adapter is?
motoremelők, két darab, 5000 Ft/db. áron:
Hát jó motornak tűnik ez is, nemtudom, lehet első benyomásra az enyémnek gány a festése? pedig profi csinálta. Egy telefon nem jött még rá komolyan mondom !
Eladó cbr 954rr generátor tekercs és szabadon futó kompletten.Ár:15.000 ft 0620 3498275
SV 1000 eladó nevetséges áron
ennyiért vicc ilyen motor
engem is erdekelne. kuldenel kepet a vargacsabi88@gmail.com cimre? bocs, csak telefonrol irok, kicsit nehezkes...
Hali,képet dobsz eggyet?
jja, meg van Mio a201 PDA, GPS-es, IGO van rajta, autós töltővel adom, egy 10-es jó lenne érte.
A csajom akar "rendes" kocsit, én meg úgyis motorral járok, úgyh beleforgatnám az árát az ezresbe, meg az egyetembe. Többet érek ezzel, mintha itt áll. (az meg, hogy a Mia kocsija áll ugyanitt, az ő dolga )
Nekem is fiatom van(marea weekend)havonta 1-szer használom.Hasonló árban tudnám eladni.Ennyi pénzért nincs szivem megválni tőle,semmi gondom vele már 7 éve családtag.
én pl örültem annak hogy átfestett vázzal vettem meg a motorom, legalább első évben jól nézett ki
most már eléggé megkopott itt-ott, még a vas is látszik pár helyen....
nyáron meg nemigen vesz a nép motort ilyenkor eltapsolják az a kis pénzüket ami van
Helló!
Írnál v.mit róla?
Szeretnék cserélni yamaha xj600 84-es évjáratu,friss müszaki,állapota elég türhető,láttam már tőlle roszabat.Ami érdekelne lehetőleg 600cm de inkább fölötte,max 400ez ftig lehet külfödi papiros de papirozható legyen.
Vennék üzemképes RV6 (esetleg RV4-es) komplett blokkot, lehetőleg 80-as, vagy 70-es henggerrel, vagy 100-125 ccm között 4 ütemű pitbike motor blokkot. Csak kompletten: gyújtással, karbival. És csak baloldali lánckerékkel! Meglévő chopperbe lesz. Esetleg komplett AM6-os blokk is érdekel, főleg ha ezen is 70-es, vagy 80-as henger van. Ajánlatot mélben várnék. Ha van fölös blokkod, ami nem akar széthullani, nincs összeragadva, esetleg egy csapágyazós, szimeringezős felújítás elég neki és jóárasítva meg akarsz szabadulni tőle írj! Elsősorban olyan 4 ütemű 110-es, 120-as blokk érdekelne amit nem kell szétszedni, csak berakni és hajtani. Olcsó - jót jeligére mélcímemre várok ajánlatot. Bp - Monor környéke preferált, de távolabbi ajánlatot is megdumálhatunk.
A hirdetés a valóságot tartalmazza. Én sem akarom eladni. Ha ennyiért kell valakinek akkor viheti, ha nem akkor jó helyen van nálam. Nagyon rendbe raktam. Nem éri meg elkótyavetyélni.