Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egy szép nyári kép, háttérben zöld fűvel sokat dob
Sikerült! És még csodálkozol, hogy eddig nem kerestek
Sokan szeretnék és még nem is tudják milyen gecijó,csak az értheti akinek volt már meg tud is vele menni.
Majd egyszer csak jön valaki és megveszi az nagyon jól jár,csak győzzem kivárni még ebben az életben.
HÁÁHÁHÁ most vettem észre 600F kategóriában volt. most áttettem F2 be, ránéznél nekem így megtalálod e? most küldtem sms-t HD képek eléréséhez..
Nekem már 2 érdeklődőm volt. A használt autón nem láttam a motorodat a hirdetések között. Lehet csak valami anomália volt.
Kell az még nekünk.. bár egy FJR csere jobb lett volna
Nyugi.
Engem már ketten felhívtak, valami alakul.
Nekik legalább volt pénzük telefonra..........
a végén még vissza kell hogy szokj a motorozásra
asszonynak ott vannak a gyerekek neked meg a motorok(mert ugye endúrót csak kell venni)
szóval ők is 3an lesznek meg te is
kisméretű tégla engem érdekel
ingyen vagy olcsóbban
kellene vagy 800db
Ha fizetsz egy lótyót mellé benne vagyok de ne egy ilyen szakadt legyen ám hanem igazi flancos akik az interneten vannak.
A tégla nem kell azt csak azért adnád mert drága a konténer
Na adok érte egy enyhén lezúzott Divit meg egy működésképtelen babettát... Vagy ha ez nem elég, van két és fél raklap kis téglám is

Ez azért már több mint vonzó ajánlat
Yamaha cuccok:
-Works Connection kartervédő (hosszabb, erősebb, mint a gyári, és az olajtartályt is védi) YZF 250 2008-ason volt (2006-7-8-9-re jó)
-Gyári japán jobbos hűtő YZF 250-re sapka nélkül
-3 szettnyi kuplung kopó lamella YZF250 06-09, használtak, de teljesen jó állapotúak, nem azért lettek kivéve, mert bármi gond lett volna a kuplunggal
-Yamaha gyári tömítésszett, dugócseréhez: hengertalp, h.fej tömítés és az összes sallang, amit adnak ezekhez
-Yamaha YZF 250/450 06-09 matricaszett, fehér idomhoz illik, piros-fehér alapszínekkel
-Kékre eloxált alu tuning lábtartó cserélhető bütykökkel
-Kuplungkonzol kuplungkarral 2T motorokhoz
-YZF 250 06-09 gyári japán idomszett a gyári piros-fehér matricázással, FEHÉR színben
eladóak.
Tel.: 30 622 12 38
Tényleg jönnek az extrém csereajánlatok olyan mókás hogy ő piaci ár felett gondolja az övét amiből 300-at hirdetnek én meg legolcsóbban adom van belőle 14 eladó és nem értem hogy mit gondol azt majd könnyebben eladom vagy mi
Az asszony barátnőjének lenne egy ilyen klozett eladó ha valaki hárdkor érzést akar az utakon akkor ez neki való.
Egyébként patika,50-e kilcsi,550-ezer,2005-ös.
Jaa 10 rugó azt tele a tank
azért mert tacskókiskutyát nem számítasz be
Ezt a témát én is kezdem megismerni,legolcsóbban adom extrás mint állat törésmentes azt semmi
54-es méret én 180 magas és 100kg vagyok!ár 45ezer!
megint elmegy a nyár, nem fogja megvenni senki . Komolyan mondom nem hiszem el, a legolcsóbb f2-es és EGY DARAB telefonhívás sem érkezett rá.
Legyél kemény, ne engedd le az árat!
Hello! Eladnám suzuki drz-met! Hobbi enduroként használtam, angliábol lett behozva, nem papirozhato! Supermoto de enduro kerekek vannak benne! A motor egyben van menet kész de alkatrésznek is viheted! Irányár: 350 Elérhetőség +36309855141 Igény esetén képet küldök!
eladó pár darab (19db) videokamera és fényképezõgép. nem gagyik ujjak dobozában. 1.3 értékben (ennyiért lehet megvenni a boltban) kb 9 kiló 1milláért ki is lehet szórni. egyben 5kiló kessért. nem zsákbamacska. jó üzlet én is ráugrqnék csakhát nincs ennyi kessem sajna. részletek telefonon.
Üdv.

Honda XL1000V Varadero eladó.

http://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/honda_xl_1000_v_varad
ero_varadero-6003913
Szép napot!

Eladó tankpad és minikamera .

Érdeklődni az adatlapomon vagy a hirdetésben lévő mail címen tudtok.
nincs mit