Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Suzuki DRZ 400-ra 13-s,47-s lánckerekek újak,szabadonfutó bontott hibátlan állapotban ELADÓK
nekem van egy jó simsonom S50 b1 es 60 cc re felvan furva.
új szimeringek
új gyürük
új berugótengej
új berugokar
új váltókar
a motor ment mindigis egy rugásra . de most valamiért nem indul.. a gyertya bevan köpödve szerintem! de nincs gyertya kulcsom. a motron mindenjó adok hozá indexeket reléket aksit ... a motor ha betolom akkor beindul ... cegléden megtekint hetö szálitani nem tudok . ha eljösz érte ceglédre 45.000 be oda adom annál allub nem! mert nekem sokba van. beszámitok androidos telefont. + rádobsz. üdv. 06202597214
http://www.kepesmotor.hu/motor...

zx6r blokk bontás

helyhiány miatt apróért vihető vagy cserélhető "bármire"
Sziasztok!
Sürgősen keresek Telenor függő Huawei E220 usb modemet !
S.O.S ! ! !
Lehet igazad van , majd keresek egyet
nem jogászra van szükséged, hanem nyelvtan korrepetítorra
persze.
Meg engeded hogy fel hívjalak egy kérdéssel és esetleges vállalási feltételek .................stb
mindenel, ami jog. Na nem értek mindnhez, azért vannak a kollégáim.
Értem köszönöm
Munka ügyi problémákkal is foglalkozol ?
abbahagytam, ha segítség kell a jogász válaszol topikban megtalálsz
Köszi,megpróbálom!
Eladó!
Cross motorhoz háromszög támasztó.
Valamint a 04-05-ös KXF-RMZ 250 típusokhoz, van egy gyári vízpumpa deknim. Ezek a termékeket minimáláron odaadom, hátha valaki tudja használni, mert nálam csak porosodnak.
Írj, megegyezünk, E-mailben is.
Eladnám IXS kétrészes bőrruhám, illetve sisakom (S), sürgős, ezért nagyon olcsó! Új ára 300 ezer forint felett volt a kettőnek, most a kettőt már odaadom 90 ezerért! Érdeklődni e-mailben a ferentzi@delmagyar.hu -n lehet.
Sziasztok!
Eladó minden! De most kifejezetten a következők:
-CL 1 buggy:
Jellemzők:
6061 Alumínium alváz, felső merevítők, torony kitámasztók
Pivott Ball-os első felfüggesztés
Kikönnyített acél spur kerék
Elől CVD hajtás
Teljes golyóscsapágyazás
Alumíniumházas olajos teleszkópok
SH PT 2009 XB motor
Hátsó alu torony merevítő
Efra rezo

Az autó nem makulátlan, de nem lehasznált. Lezsírozva állta végig a telet és idén már csak az újrazsírozás, és nézegetés céljából vettem elő!
Nagyon nagyon sok pénzbe került, és nagyon nagyon szeretem csak sajnos nincs időm foglalkozni vele! Garantálom, hogy nem mellényúlás! Ár/érték arányban talán a legjobb a piacon. Tartalék alkatrész töménytelen mennyiségben itt: sylkamodell.hu
Híj, megalkudunk! Egy kevés nitrót is tudok adni! Előzetes egyeztetés után kipróbálható (kaució ellenében) fellelhető: Budapest IV. ker

Telefon +36/30-212-04-51

-TITAN B6 multi töltő
-SPEKTRUM DX3S adó-vevő
-GS Startpad + 2db 12V akksi (izzító startpadba szerelve)
-Akkumulátorok (vevő) 2db 1750mAh
-SONY Eneloop akkumulátorok + töltő (4db)
-Tartalék alkatrészek a buggyhoz (csapágyak, légszűrők, csavarok, gyertyák)
-Szerszámok (imbusz, csavarhúzó, T kulcsok, menetrögzítő, légszűrő olajak, légszűrő mosó folyadék, ládában)

Irány ár (tehát alku VAN):
125.000.-
Eladó!
EVS BJ02 protektor ing. 3XL-es
Rengeteg tépőzárral lehet tökéletesen magadhoz illeszteni, külön hajlik a derék protektor is, fullos protektor ing. 2 alkalommal használva.
Ajánlj érte, majd megegyezünk!
(E-mailben is, adatlapomon)
Eladó!
B-Star cross védőnadrág.
L-XL méret, kényelmes L, szűkösebb XL, de valahol a kettő között.
2 db van, jó állapotban mind a kettő, az egyik tartalék volt.
Ajánlj érte, majd megegyezünk!
(E-mailben is, adatlapomon)
Eladó!
StylMartin cross-enduro csizma.
46-47-es méret, kényelmes 46-os inkább.
Kb. 5 alkalommal használtam.
Fém csatos, nagyon szép állapotban.
Ajánlj érte, majd megegyezünk!
(E-mailben is, adatlapomon)
ja, még gyári fólia a kijelzőn.
usb töltő/adatkábel, autós töltő, gyári bőrtok. Akku nem sokáig bírja, de működik, a gép hibátlanul megy, egész európa tuti rajta van, IGO, windows mobile, úgyh nem csak GPS. nemtom, 10-est gondoltam, vagy egy pár fékbetétet az fzr-re
Eladó!
Mugen Race bőrruha 54-es.
kb 2-2500 km-t használtam
Nagyon jó állapotban, mindig kezeltem a bőr részeket, koptatóval.
Ajánlj érte, majd megegyezünk!
(E-mailben is, adatlapomon)
Eladó!
Answer cross mez.
2XL-es méret, még nem volt használva.
Ajánlj érte, majd megegyezünk!
(E-mailben is, adatlapomon)
Nem én vágtam a gumit ! Így vettem !
Nem értem most te direkt értetlenkedsz ?
Eladó a gumi pályára meg felel és tökéletes oda szántam én is
mivel elég fosos vagyok olyat választottam mi nem kopott és a leglágyabb keverék hogy jól tapadjon Pályán remélem nem üldöz senkit a rendőr
És engedelmeddel ismételném ön magam mindenki látja hogy hova való . És remélem nem kapok ki tőled jogilag ,hogy nem szaladok a motor mellet és figyelmeztetem a gazdáját ,hogy ne használd közúton mert baj lesz .

És ha sokat vádaskodsz be perellek .


Szimpatikus az adatlapod gondolom te is jó fej lehetsz
de tényleg ne okoskodójuk túl a helyzetet. Ilyen vágás gyáriba is van És ne állapítsd már meg képernyőn keresztül hogy jól van e vágva vagy nem főleg úgy hogy lehet hogy gyári a vágás