Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

oké,megkaptad.
Kőne kicsi információ. Írok a veszprémi topikba
aztakurva
a kopásjelző ALÁ vágtad. Te tetted fel a képet Nem az a gond, hogy kopott, hanem, hogy vágott. Nem kell, hogy a gumi miatt nyaljon, de mivel a karkaszt vágtad benne van az is. A rendőrségi műszaki szakértő pedig ezzel kezd, megnézi a gumit.
Kedves Jógi szakértő ! Én tetem volna fel ha meg lenne a SM szettem
magamnak vetem ! De közbe eladtam SM szettet és nincs mire felrakni . Ha most pontosban meg figyelnéd a gumit
akkor látnád a kopás jelző pontokat ,valószínűleg nem véletlen fényképeztem le .( Valaki meg veheti pályára vagy közútra ) majd a tulajdonosa eldönti . Ugye én nem kényszeríthetem jógailag hogy hol használja ?
Nem sértésként de akkor még mindig csak okoskodás ez a egész irományod

Ui: ÉS híd el nem fognak vele elesni nem véletlen választatom annak idején ez a gumit jó puha, tapadós ,
Nem,én a jogi szakértő vagyok Volt már ilyen ügyem,kopásjelző alá vágott slickkel,amatőr szar munka,és nyilván nem véletlenül nem te teszed fel.
Szia

Mi lenne az ára? Tartozékok?
papírokkal, rendszámmal hogy áll? idomokkal mi újság? meg úgy általában egy kicsit többet is elmondhatnál róla
CSERE -CROSS VAGY ENDURÓ motorra ?
YAMAHA DT 125ÉRDEKEL,
de mást is meghallgatok!
Hát kinézték kész elvitték. Csak szerencséd van mert rendőzők voltak :)

Mondjuk a felemeléskor nekiáll vinnyogni lehet elejtették volna az ijedtségükben, jól jártál. Én a kormányzár tárcsafék risztót preferálom valami jó mélyre beépítve a GSXF belsejébe
rendben
ok gondolkodom rajta és jelzem mi a stájsz
Leparkoltam egyszer az Akadémia előtt a bejáratban. Lánc+tárcsafékzár+kormányzár. Visszamegyek pár órával később, hát a téren tüntetés, a motorom meg sehol. Kérdezem a jardokat, hogy mégis mi lett a járgányommal? Ja, bocs - mondják - odébb tettük, mert útban volt, mutatnak a tér legtávolabbi végébe. A 250 kilós motort fogták kézzel és simán átrakták. Ezzel az erővel bárki ellophatja bármikor...
Te valami gumi szakértő vagy ? Vagy csak osztod észt
szia 10.000- a pár Michelin a hátsó, első mitás
Bmwpower,vagy Keleti bimmerek .hu el keél
Ha megveszem tőle a supermotomra, és pályán elesek vele, akkor máris perelhetem?
gratulálok, ha ezzel valaki perecel azzal a gondatlanságból elkövetett emberülés gyanúsítottja leszel.
szia, a krossz gumikért mit szeretnél?

üdv gábor
ELADÓ RENDSZÁMOS robogóm!

http://www.kepesmotor.hu/piagg...
Hogy lássa, h működik reggel fényképeztem
Egyet kért!
Eladó bőr ruha két részes 47.000 ft nem csúszót nem szakadt cipzárok működnek .