Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

93gsxr@citromail.hu
Sziasztok.
SoS be keresek AC relét fzr 600 3he. Budapest közelében azonnali átvétellel. Ha posta akkor jó lenne ha holnapra megjönne utánvéttel.
G8R-30Y 3EN-81950-00 Omron 11 tűs.

ajánlatokat fzr.pupu@gmail.com címre kérném vagy 0630-328-0203 csörgess meg visszahívlak.

Köszönöm figyelmeteket szép napot.

Valakinek rendszámos quadra?

Eladó 1 készlet Maxxis spearz 20*11*9 újszerű utcai gumi 9*8-as lemezfelnin.
1 készlet Kenda speedracer 21*7*10 újszerű utcai gumi 10*5,5-ös lemezfelnin. 25e ft/pár irányáron. A felnik 4*110 osztókörön vannak 60 és 70-es tehermentesítővel
A gumik közepén 6 és 7 mm-es futófelület van.
jolvan nem láttam mikori a hirdetés még kezdö vagyok itt ..
két év alatt csak eladta
hello nekem van simsonom .. csere is van ha gondolod.. de elöre szoloka motor cegléden van szálitani nem tudok a motor edig egy rugásra indult most nem indul rugásra csak ha betolom
felvan durca 60cc re uj dugó uj szimeringek uj berugotengej és uj berugokar és uj valtokar . de ha betolom a motrot ugy indul. 06202597214
én már nem foglalkozom vele...eladó a motor aki eljön érte ceglédre 40 ezeré oda adom ... nekem már nincs hozá türelmem ...szerelgetni!
meg nem értek ugy hozá. vagy cserélem x boxra vagy ps 3 ra.. stb de bármi érdekelhet.
Akkor vegyél 1 gyertyakulcsot,van akár vagy 500Ft...ennyit talán beruházhatsz ha el akarod adni a motorod.
hallód öreg télleg nincs gyertya kulcsom! gyere ell nézd meg ha nem hiszed! okostodi
Küldj egy mail cimet,és megbeszéljük!
"a gyertya bevan köpödve szerintem! de nincs gyertya kulcsom"
Van olyan hülye aki ezt elhiszi?
Sziasztok! Ha tidnátok segiteni nekem motort szeretnék venni hitelátvállalással de minél egyszerübben megoldva. Föként inkább sportmotor érdekelne 2000 res évjárattól.. A hitel összege kb olyan 20 ezer körül mozogna a legjobb lenne. Az enyémet most viszik el szeptemberbe és nem akarok sokáig motor nélkül lenni. Köszike elöre is a segitséget..
Yamaha Beluga 125 2T-hez gyújtásdobozt keresek!
Sziasztok!
Eládnám új Casio karórámat vagy cserélném indexre vagy bármi értelmes dologra új ára 9800 Ft én 5500-ért kinálom .
Szia!
2 éves hírdetés,sajnos már nincsen meg.
Mz áron adom a RENDSZÁMOS robogót!
20.000Ft-tal olcsóbb lett nincs rá szükségem valaki vigye el

http://www.kepesmotor.hu/piagg...
eladó vadonat új kipufogo belsőrész nélkül. 4500 ft-ért posta megoldható a kipufogó Dunaharasztin van. érd tel 06 30 243 18 13
Szia mit kérsz a tárcsáért?Esetleg a pontos méreteit meg tudod adni,középső átmérő?Felfogató csavarok meg vannak hozzá?Köszi.
Köszönöm, megnézem google jó lesz-e nekem
Sziasztok 125 ös gyorsasági motort vagy nagyon szép endurot turaendurot vennék rendszámosat lehetöleg 2000 re sévjárat velet uj idomos nagyon szép érdekel és jo legyenmotorikusan
Alpin gp pro L méret fekete eladó:

link

Hétvégén rendelek, akinek kell az írjon mailt.
Alpinestars gp pro 20
Alpinestars gp tech 25
Alpinestars sp1 15
Alpinestars thunder 10
Fox bomber 8
Kedves emberek most már kezdjétek el megvenni a motoromat mert bajok lesznek
http://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yamaha_fjr_1300-594540
6