Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

és ez is
Eladó gumik . Csak mi a képen van nem vagyok gumis
Persze ha kinézik és el akarják lopni akkor nincs mese bármi lehet benne vesznie kell...

A perceket nyerek az elég addig ha szól a pager a szebemben már kiérek ...... Igyekszem mindig olyan helyen parkolni ahol figyelnek a cuccokra.
mozi?En sztem akkor adnek az ornek egy kis pluszt, h figyeljen ra, esetleg bodehoz tamasztanam kozel...

esetleg kamerahoz kozel, mar ha funkcional, vagy egyaltalan a kezeloszemelyzet nem szarik ra...

tarcsa jo, de ha telipakolod, azzal is csak perceket nyersz...Valahol volt egy forumr egen, ott jo sok tapasztalat gyult ossze.Amit el akarnak vinni persze, elviszik.
igyekszem, de ez az otthagyás........

Most nem ülhetek be a moziba nyugodtan egy filmre mert egyfolytában azon járhat a fejem, hogy vajon ki akarja ellopni a motort....

Egyébként tárcsafék+ emlékezőkábel és egy pageres riasztóra gondoltam ami érzékeli ha mozgatják és szólni is tud nekem. Az suttogta egy kismadár, hogy olyan 15 körül már kapok.
ne nezd ilyen drasztikusan....de minek vegyen meg egy 40k+ termeket, ami kevesebbet ved, mint egy tarcsazar, vagy erosebb lanc?

a legjobb , seholsem ott hagyni...
Hát nemtudom. Mindenre van ellenszer.

Riasztót elcsipik.
Láncot leerővágozzák
Tárcsafékzárat vagy kinyitják vagy felemelik a motort

Ennyi erővel akkor minek van motorja az embernek.....
Honda Cr 250 nyers kuplungdeknik: 5.000Ft / darab. (Egyben 8.000Ft)
Honda Cr 250 hengerfej+töítés: 5.000Ft
Új kis Crova/Krova készlet. 4mm-től 13mm-ig + hosszabbító: 1.500Ft

+Posta.
Sziasztok!
Van 4db ET20-as 7.5x16-os bmw-re való alufelnim!
Ha valakit érdekel egy normális ajánlatért vihető!
A képen a legkopottabb felni van,a többi az szebb!
Eladó
Képen látható jó állapotban,csak nadrág alatt volt hordva.
3500Ft.
NZI motoros bukósisak eladó.
Személyesen Pécs térsége. Egyébként posta is megoldható.
Használt, kb 3-4 évet. Az utóbbi 2 évben nem használtam, vettem másikat. Kényelmes, nem túl zajos. Nem sima thermoplastic héj! Kompozit. Doboz is megvan...
Anno árban 50-60 ezer volt. 19 ezere gondoltam, de megegyeznénk...csak foglalja a helyet...
1996-os Cr125 Jó állapotban, új dugattyúval ELADÓ I.á: 250ezer Ft. Alig használt teljes krossz felszereléssel 300ezer Ft, megtekinthető Cegléden.
Érdeklődni: Bán Csaba 0620 227 3004
Kis infó, kép?
akkor most emil!
Eladó, vagy cserélhető.
www.kepesmotor.hu/cagiva-sport...
cserébe nagyobb motor érdekel akár hibás is, rendezett papírokkal.
Valszeg az összes többi is ennyit futott, attól, hogy szebbet mutat az órája
Üdv a Fórumosoknak!
Eladó pár mázsa V2-es alkatrész!
Megtekinthetők a: bontospityu.hupont.hu
Üdv Kaczkó
Köszönöm az ajánlatot de sajna még az enyém sincs eladva így hát ha valakit érdekel Suzuki sv 650 S ELADÓ 2004
http://www.kepesmotor.hu/suzuk...
kawaszekis, nem küldtél emailt
mindenkepp ezredes, ha kell a felelem :D

az enyem spec. elado joarasitva.

dobj mailt
en nem nagyon erotletnem....az enyemet (motoguard) kb. 1 perc volt hatastalanitani, ules es ulestakaro levetelevel egyutt...

ja, megkergult a paratol 2 ev utan.Fasza volt 1 hetig megoldasok utan kutatni, mikor nem tudtam kiriasztani a motort...

valami erosebb lanc ugye, de azt a lockpicking-es sracok kinyitogatjak szemvillanas alatt, hatmeg a tolvajok...
Sziasztok

Motorhoz keresek pageres riasztót Budapesten.
/ Az hiszen így nevezik a kis lcd-s kulcstartós riasztót ami nyomon lehet követni a motor állapotát /
Email kint van az adatlapomon

Előre is köszi
eladó az átlagosnál ugyan kicsit többet futott, de megbízható, karbantartott járgány:
Seat Cordoba
a csákó meg döntött és a tt600-nak új gazdája lett.